صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲ اسفند در سایت بتکارت

پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲ اسفند در سایت بتکارت

ad banner

روز پنجشنبه دوم اسفند مسابقات مهم ورزشی مختلفی در سراسر دنیا برگزار می‌شود. ۱۵ مسابقه حساس در لیگ اروپا، مسابقات بسکتبال مقدماتی جام جهانی در قاره‌های محتلف و تورنومنت‌های مختلف تنیس که علاقه‌مندان به شرط بندی مسابقات می‌توانند تمامی این بازی‌ها را در سایت بتکارت پیش بینی کنند. در این مطلب ۶ مسابقه مهم ۲ اسفند را بررسی خواهیم کرد.

پیش بینی مسابقات ورزشی

بسکتبال – مقدماتی جام جهانی؛ ایران – ژاپن

تیم ملی بسکتبال ایران در دور آخر مسابقات مقدماتی جام جهانی به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت. هر دو تیم برای صعود به جام جهانی در رقابت با یکدیگر هستند. تیم ملی ایران در ۵ مسابقه آخر خود ۳ شکست و ۲ پیروزی داشته و ژاپن در ۵ بازی آخر خود برنده بوده است. در ۵ رویارویی آخر ایران و ژاپن، تیم ملی بسکتبال ایران ۴ بار به پیروزی رسیده اما در آخرین بازی ژاپن موفق شد با ۱۴ امتیاز اختلاف ایران را شکست دهد.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ زنیت سن پترزبورگ – فنرباغچه

در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، زنیت سن پترزبورگ به همراه ستاره ایرانی خود سردار آزمون میزبان فنرباغچه ترکیه خواهد بود. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر خود ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته‌اند. زنیت سن پترزبورگ در دیدار رفت ۱-۰ مغلوب فنرباغچه شد و برای صعود نیاز به پیروزی با اختلاف ۲ گل در این بازی دارد.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ آرسنال – باته بوریسف

آرسنال پس از شکست غافلگیر کننده در دور رفت برابر باته بوریسف نیاز به پیروزی با اختلاف ۲ گل برای صعود دارد. آرسنال در ۱۰ بازی اخیر بطور یکی در میان شکست و پیروزی داشته و بر طبق همان رون نوبت پیروزی تیم آسنال است! در سوی دیگر باته بوریسف در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۳ رویارویی قبلی ۲ بار آرسنال با نتیجه پرگل برنده بوده و در آخرین بازی ۱-۰ مغلوب باته بوریسف شده است.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ بنفیکا – گالاتاسرای

بنفیکا که در دیدار رفت موفق شد ۲-۱ گالاتاسرای را شکست دهد در دیدار برگشت برای صعود کار سختی در پیش ندارد. بنفیکا در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده و ۲۱ گل به ثمر رسانده است. گالاتاسرای در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته برای صعود نیاز به پیروزی با اختلاف ۲ گل دارد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۳ بار بنفیکا به پیروزی رسیده و ۲ بار گالاتاسرای برنده بوده است.

فوتبال – لیگ اروپا‌؛ چلسی – مالمو

چلسی پس از شکست تلخ برابر منچستر یونایتد در دیدار برگشت لیگ اروپا به مصاف مالمو سوئد خواهد رفت. چلسی در ۵ بازی اخیر ۳ شکست و ۲ پیروزی داشته و در شرایط مناسبی به سر نمی‌برد. در سوی دیگر مالمو در ۵ بازی اخیر ۲ شکست، ۲ پیروزی داشته و با توجه به شکست خانگی ۲-۱ در دیدار رفت برای صعود نیاز به پیروزی با اختلاف ۲ گل دارد.

تنیس – ای‌تی‌پی دلری بیچ آمریکا؛ خوآن مارتین دل پوترو – ریلی اوپلکا

خوان مارتین دل پوترو شانس اول قهرمانی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی دلری بیچ و نفر شماره ۴ تنیس جهان در دور یک هشتم نهایی به مصاف مرد شماره ۵۶ دنیای تنیس ریلی اوپلکا خواهد رفت. ریلی اوپلکا این روزها در اوج آمادگی قرار دارد و در ۱۰ بازی آخر خود ۹ پیروزی کسب کسب کرده است. در سوی دیگر خوآن مارتین دل پوترو در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و در ۲ بازی برابر رقبا شکست خورده است.

پیش‌بینی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *