صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ سن آنتونیو اسپرز در مقابل بوستون سلتیکس

پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ سن آنتونیو اسپرز در مقابل بوستون سلتیکس

4 2 1

با نزدیک شدن به بخش پایانی فصل عادی بسکتبال NBA ، پیش بینی مسابقات بسکتبال نیز به اوج هیجان و حساسیت خود رسیده‌است. تیم‌های بسکتبال سن آنتونیو اسپرز و بوستون سلتیکس دوشنبه ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد در چارچوب رقابت‌های بسکتبال NBA به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در تلاش برای کسب بهترین جایگاه ممکن برای رسیدن به پلی‌آف بسکتبال NBA هستند. بوستون سلتیکس اکنون در رده پنجم کنفرانس شرق قرار دارد و در تلاش است حداقل با رسیدن به ایندیانا تا رده چهارم بالا بیاید و سن آنتونیو اسپرز نیز می‌تواند با یک پیروزی تا رده ششم و در صورت شکست تاندر تا رده پنجم نیز بالا بیاید.

این مسابقه به میزبانی بوستون سلتیکس و در ورزشگاه تی دی گاردن ( TD Garden ) برگزار می‌شود.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ بوستون سلتیکس همچنان سردرگم

بوستون سلتیکس با توجه به ترکیبی که در اختیار دارد و صعود به فینال کنفرانس شرق در سال گذشته، در این فصل نیز بزرگترین مدعی کنفرانس شرق بسکتبال NBA به شمار می‌آمد. شاگردان برد استیونس در تیم بوستون سلتیکس اما مشکلات زیادی را در این فصل داشتند که در نهایت موجب شد با کسب ۴۳ پیروزی و ۲۹ شکست در رده پنجم کنفرانس شرق قرار بگیرند. به نظر می‌رسد برد استیونس هنوز نتوانسته جایی برای گوردون هایورد در ترکیب خود پیدا کند و همین امر نیز باعث شد آن‌ها بازی‌های زیادی را در ابتدای فصل با باخت پشت سر بگذارند.

کایری اروینگ گارد راس تیم بوستون در این فصل توانسته با میانگین ۲۳.۹ امتیاز بهترین بازیکن تیم باشد و همچنین موفق شده به طور متوسط ۷ پاس منجر به گل نیز برای هم تیمی‌های خود فراهم کند. کایری اروینگ که بخش انتهایی فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد، در این فصل نتوانسته هماهنگی لازم را با هم تیمی‌های خود از جمله جیسون تِیتِم به وجود بیاورد. اگر کایری اروینگ بتواند در کنار قابلیت فنی خود، رهبری تیم را هم به شکل مطلوبی انجام دهد، بدون شک بوستون سلتیکس می‌تواند یکی از مدعیان اصلی بسکتبال NBA باشد.

پیش بینی مسابقات بسکتبال همیشه دشوار بوده‌است اما به نظر می‌رسد بوستون سلتیکس شانس خوبی برای پیروزی در خانه در مقابل سن آنتونیو اسپرز داشته‌باشد.

پیش بینی مسابقات بسکتبال

ترکیب احتمالی : کایری اروینگ – مارکوس موریس – جیسون تیتم – مارکوس اسمارت – تایس

سن آنتونیو اسپرز ؛ بازهم پاپ، باز هم پلی‌آف

سن آنتونیو اسپرز که همواره یکی از قدرتمندترین تیم‌های بسکتبال NBA در کنفرانس غرب بوده‌است، در این فصل برای اولین بار هیچکدام از ستاره‌های قدیمی خود از جمله تیم دانکن را در اختیار ندارد. آن‌ها حتی کوای لئونارد را نیز به تورنتو دادند و به جای او دمار دروزن را به خدمت گرفته‌اند. سن آنتونیو اسپرز با حضور دمار دروزن و لمارکوس آلدریج موفق شده امسال نیز در آستانه رسیدن به پلی‌آف قرار بگیرد. اکنون نزدیک به بیست سال است که سن آنتونیو هیچگاه پلی‌آف بسکتبال NBA را از دست نداده‌است، آن هم در حالی که تیم‌هایی مثل لیکرز با وجود در اختیار داشتن لبران جیمز حتی به این جایگاه نزدیک هم نشدند.

دمار دروزن که اکنون ستاره جدید تیم سن آنتونیو اسپرز است، توانسته در این فصل میانگین ۲۱.۵ امتیاز را ثبت کند و از این حیث امتیازآورترین بازیکن تیم بوده‌است. دمار دروزن به هماهنگی بسیار خوبی با لمارکوس آلدریج رسیده‌است و در کنار هم می‌توانند اسپرز را در پلی‌آف رهبری کنند.

سن آنتونیو اسپرز اکنون با کسب ۴۲ پیروزی و متحمل شدن ۳۱ شکت در رده هشتم کنفرانس غرب قرار دارد و در صورت پیروزی می‌تواند تا رده ششم نیز بالا بیاید. پیش بینی مسابقات بسکتبال همیشه دشوار بوده‌است و به نظر می‌رسد سن آنتونیو اسپرز کار سختی را در مقابل بوستون داشته‌باشد.

پیش بینی مسابقات بسکتبال

ترکیب احتمالی : لمارکوس آلدریج – دمار دروزن – دریک وایت – رودی گی – فوربس

پیش بینی بسکتبال NBA در سایت بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.