صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ نبرد بوستون سلتیکس و آتلانتا هاوکس

پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ نبرد بوستون سلتیکس و آتلانتا هاوکس

4 2 1

اگر از علاقمندان به پیش بینی مسابقات بسکتبال هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. تیم‌های بسکتبال بوستون سلتیکس و آتلانتا هاوکس روز شنبه ساعت ۲۰:۰۰ در قالب رقابت‌های بسکتبال NBA به مصاف هم خواهند رفت. این بازی شاید برای آتلانتا هاوکس که در انتهای جدول کنفرانس شرق قرار دارد اهمیت چندانی نداشته‌باشد اما برای بوستون سلتیکس که در کورس قهرمانی کنفرانس شرق است از اهمیت بالایی برخوردار است.

این بازی همچنین نبرد دو تن از بهترین گارد راس‌های بسکتبال NBA از دو نسل متفاوت است که در این فصل از رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند. بوستون با پیروزی در این بازی می‌تواند به کسب جایگاه سوم در کنفرانس شرق امیدوار باشد. این بازی به میزبانی بوستون سلتیکس و در ورزشگاه تی دی گاردن (TD Garden) برگزار می‌شود.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات بسکتبال ؛ بوستون سلتیکس دوباره در اوج

در ابتدای فصل تقریبا همه کارشناسان بر این باور بودند که بوستون سلتیکس بیشترین شانس را برای متوقف کردن گلدن استیت قدرتمند دارد. بازگشت گوردن هیوُرد از مصدومیت اما تعادل تیمی بوستون را برهم زد و باعث شد نشانی از تیم آماده فصل گذشته که به فینال کنفرانس شرق رسید وجود نداشته‌باشد. کایری اروینگ نیز که فصل گذشته در میانه فصل به دلیل مصدومیت تمام مدت پلی‌آف را بیرون نشسته بود این فصل به تیم بازگشت و توانسته بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارد. کایری اروینگ در این فصل توانسته میانگین ۲۳.۴ امتیاز و ۷ پاس منجر به گل را در هر بازی ثبت کند که در میان گارد راس‌های بسکتبال NBA از بهترین‌ها محسوب می‌شود.

بوستون سلتیکس همچنین بازیکنان جوان فوق‌العاده‌ای مثل جیسون تِیتِم و جِیلِن بِراون را در ترکیب خود دارد که به خصوص در فاز دفاعی بسیار پرتلاش ظاهر شده‌اند. مشکل اصلی بوستون سلتیکس اما در این فصل عدم همدلی بازیکنان جوان و باتجربه بوده‌است که در مقطعی باهم به مشکل برخوردند. اکنون بوستون با کسب ۴۱ پیروزی و متحمل شدن ۲۷ شکست در رده پنجم کنفرانس شرق بسکتبال NBA  قرار دارد. پیش بینی مسابقات بسکتبال همیشه سخت است اما انتظار می‌رود بوستون سلتیکس کار چندان سختی در مقابل آتلانتا نداشته‌باشد.

پیش بینی مسابقات بسکتبال

ترکیب احتمالی‌ : کایری اروینگ – جیسون تیتم – الن هورفورد – مارکوس موریس – مارکوس اسمارت

آتلانتا هاوکس ؛ در تلاش برای کسب شانس اول دِرَفت

آتلانتا هاوکس در ابتدای این فصل بسکتبال NBA با انتخاب تری یانگ در درفت بهترین انتخاب ممکن را داشت و توانست یکی از آینده‌دارترین گارد راس‌های بسکتبال NBA را به دست بیاورد. تری یانگ در این فصل توانسته میانگین ۱۸.۳ امتیاز در هر بازی را ثبت کند و همچنین با میانگین ۷.۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش باشد.  البته نمایش‌های درخشان کالینز در این فصل نیز باعث شده‌است تا هواداران آتلانتا به آینده امیدوار باشند.

نکته دیگری که در مورد آتلانتا هاوکس در این فصل وجود دارد تلاش آنان برای کسب شانس اول دِرَفت بسکتبال NBA است. این شانس معمولا به تیمی می‌رسد که طی چند سال بدترین عملکرد را داشته و پایین‌ترین رتبه‌ها را در بسکتبال NBA کسب کرده‌است. آن‌ها اگر موفق شوند این شانس را به دست بیاورند میتوانند با درفت زیان ویلیامسون و قرار دادن اون در کنار تری یانگ تیم فوق‌العاده‌ای را برای آینده بسازند. آتلانتا تا به اینجای فصل با کسب تنها ۲۴ پیروزی و متحمل شدن ۴۵ شکست در رده دوازدهم کنفرانس شرق قرار دارد.

پیش بینی مسابقات بسکتبال

پیش بینی مسابقات بسکتبال همیشه دوشوار است اما به نظر نمی‌رسید آتلانتا هاوکس شانس چندانی در خانه بوستون سلتیکس داشته‌باشد.

ترکیب احتمالی : تری یانگ – کالینز – ددمون – هوئرتر – پرینس

پیش بینی مسابقات بسکتبال در سایت بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.