صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیر گسلی حالا از تنظیمات نزدیک به ماشین ورشتپن استفاده می کند

پیر گسلی حالا از تنظیمات نزدیک به ماشین ورشتپن استفاده می کند

4 2 1

پیر گسلی ، راننده تیم فرمول یکی ردبول از این به بعد از تنظیمات ماشین مکس ورشتپن استفاده می کند تا عملکرد ضعیفش تا بدین جای فصل را ارتقا بخشد.

تنظیمات موتور پیر گسلی تغییر کرد

پیر گسلی در ۹ مسابقه ابتدایی فصل تنها ۴۳ امتیاز بدست آورده است، در حالی که هم تیمی او ۱۲۶ امتیاز گرفته است. گسلی در گرندپری پیشین که در اتریش برگزار شد در رده هفتم قرار گرفت، آن هم در حالیکه مکس ورشتپن به قهرمانی رسید. هلموت مارکو، مشاور تیم ردبول عملکرد گسلی تا به این جای فصل را “نارضایت بخش” توصیف کرده است و گفته تنظیمات ماشین این راننده ۲۳ ساله نباید تفاوت چندانی با ماشین ورشتپن داشته باشد:

گسلی تاکنون نتوانسته انتظارات ما را برآورده کند و حالا ما می خواهیم تا به او کمک کنیم. ما حالا چیزهای زیادی را تغییر دادیم و حالا منتظریم تا گسلی انتظارات ما را برآورده کند. او همیشه بدنبال مشکلاتی در شاسی ماشین بود؛ ما آن را چک کردیم و مشکلی نداشت. در حال حاضر راهی که ما در پیش گرفتیم حمایت از او در بهترین راه ممکن است. از حالا او تنظیمات مکس را دارا می باشد زیرا مکس تجربه بیشتری دارد و مهندس های باتجربه تر تیم را هم در اختیار دارد. با این تنظیماتی که به گسلی داده ایم، او می تواند از سبک رانندگی خودش که در کناره ها صورت می گیرد استفاده کند، هرچند نباید در آن افراطی عمل کند.

این تصمیم بعد از عملکرد نه چندان خوب گسلی در اتریش پس از روز فاجعه او در فرانسه که پس از پنالتی دنی ریکیاردو توانست رده دهم را بدست آورد گرفته شد.

پیر گسلی

کریستین هورنر مدیر تیم ردبول گفت که گسلی باید تمرکزش را بروی رانندگی اش بگذارد و به نزدیک شدن به مکس ورشتپن یا حرف هایی که در شبکه های مجازی درباره او زده می شود فکر نکند:

چیزی که او در ادامه نیاز دارد این است که عملکرد بهتری نسبت به ۹ مسابقه اول از خودش نشان دهد. در اینجا چیزهای خوب و بدی وجود دارد اما فقط باید تغییر کند و به تاریخ توجهی نکند و تلاش کند تا بهترین خودش را در ماشین به نمایش بگذارد و هم تیمی خودش را نادیده بگیرد. توصیه من به این است که تلفنش را خاموش کند و به هیج یک از حرف هایی که در شبکه های اجتماعی زده می شود توجه نکند و فقط به روی رانندگی اش تمرکز کند. اگر او تنها اندکی اعتماد به نفسش را افزایش دهد آن گاه می بینید که به سرعت تغییرات زیادی در روند رانندگی او بوجود می آید.

مارکو معتقد است مشکلات از آنجایی آغاز شد که در تست های پیش فصل، پیر گسلی دوبار با ماشین ردبول در اسپانیا تصادف کرد. او این مسئله را اینطور توضیح داد که او هنگامیکه ترافیک بین ماشین ها بوجود می آید عملکرد حالب ندارد در حالی که در غیر اینصورت حداقل بهتر کار می کند:

این مشکلات از زمانی که او دوبار در بارسلونا تصادف کرد شروع شد. او از آن به بعد نامطمئن ظاهر شده است. او در هوای آزاد معمولاً زمان های خوبی می زند اما در کل عملکرد خوبی ندارد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *