صفحه اصلی / تنیس / پیش‌بینی رقابت های تنیس زنان اوکلند ؛ پیش بازی ونوس ویلیامز و ویکتوریا آزارنکا

پیش‌بینی رقابت های تنیس زنان اوکلند ؛ پیش بازی ونوس ویلیامز و ویکتوریا آزارنکا

4 2 1

تنیس زنان اوکلند؛ دیدار دو شماره یک سابق جهان در نیوزیلند

تنیس اوکلند برای ونوس ویلیامز و ویکتوریا آزارنکا، بسیار سخت آغاز خواهد شد. دو شماره یک سابق جهان که در مجموع، ۹ عنوان گرند‌اسلم را در کارنامه خود دارند. ونوس ویلیامز ۳۸ ساله، در همین رنک نیز قرار دارد و ویکتوریا آزارنکا، رنک ۵۱ را روبروی نام خود می‌بیند. سال ۲۰۱۸برای هر دو تنیسور، پر از مصدومیت‌ها و ناکامی‌ بود. حالا که همه، آن‌ها را دو تنیسور تمام‌شده می‌دانند، هیچ چیز بهتر از اثبات دوباره خود به دیگران نخواهد بود. این مسابقه در روز ۱۱ دی و از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی رقابت‌های تنیس در سایت بتکارت

ویکتوریا آزارنکا: ملکه بلاروس بازمی‌گردد

ویکتوریا آزارنکا، فاتح دو عنوان متوالی گرنداسلم آزاد استرالیا در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳، پس از مدت‌ها دوری و مصدومیت، در تورنمنت نیوزیلند به دنیای تنیس بازخواهد گشت. ویکتوریا آزارنکای بلاروسی در ۲ بازی گذشته خود مقابل ونوس ویلیامز، پیروز شده است. اولی در مادرید و دومی در دوحه قطر. مشکلات پس از بارداری و مصدومیت، باعث شد تا این تنیسور خوش تکنیک، نتواند در سال‌های گذشته، در حد نام خود بازی کند. ۱۰ بازی گذشته برای آزارنکا، با ۶ پیروزی و ۴ شکست همراه بوده است. پیش‌بینی تنیس در فصل جدید و فرم تازه بازیکنان، کار بسیار دشواری است. اما به نظر ویکتوریا آزارنکا ۲۹ ساله، شانس خوبی در این دیدار داشته باشد.

ونوس ویلیامز

ونوس ویلیامز: معنای تازه‌ای از خستگی ناپذیری

ونوس ویلیامز، خواهر بزرگ‌تر سرنا ویلیامز، از دهه ۹۰ تا به حال مشغول به بازی در دنیای تنیس و بالاترین سطح است. او که سرد و گرم دنیای تنیس را به خوبی چشیده و در بیش از صدها تورنمنت تنیس به میدان رفته، در بازی گذشته خود در ابوظبی و دیداری تشریفاتی، موفق شد تا پس از باخت در ست اول، بازی را مقابل خواهر خود یعنی سرنا ویلیامز ببرد. ونوس امید‌ زیادی دارد تا در سال‌های آخر بازی‌اش، جایی در ۱۰ تنیسور برتر داشته باشد. موضوع آمادگی بدنی، مهم‌‌ترین چالش او در آستانه ۳۹ سالگی است. پیش‌بینی تنیس وقتی بازیکن باتجربه‌ای چون ونوس ویلیامز یکطرف آن باشد، بسیار سخت است. چون این زنِ باتجربه، هر لحظه می‌تواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

ونوس ویلیامز

پیش‌بینی رقابت‌های تنیس در سایت بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.