صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۸ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۸ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۸ آبان ماه

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

در چارچوب هفتۀ دهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ایران معروف به جام آزادگان، فجر سپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم گل ریحان البرز خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ آزادگان، فجر سپاسی و گل ریحان به ترتیب در جایگاه‌های اول و سوم قرار گرفته‌اند. زردپوشان فجر سپاسی می‌کوشند با کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی، به صدرنشینی خود در لیگ دسته اول ایران ادامه دهند. فجر سپاسی شیراز در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و گل ریحان البرز نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار مشابه ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، فجر سپاسی و گل ریحان موفق به ثبت ۲ پیروزی برابر یکدیگر شده‌اند و ۱ دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

در آخرین دیدار هفتۀ دهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ایران معروف به جام آزادگان، استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر شهر اهواز میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ آزادگان، استقلال خوزستان و سرخپوشان پاکدشت به ترتیب در جایگاه‌های دوازدهم و نهم قرار گرفته‌اند. استقلال خوزستان که زمانی به قهرمانی لیگ برتر ایران نیز رسیده بود، تنها چهار امتیاز با منطقۀ سقوط لیگ دسته یک فاصله دارد و به همین دلیل هم برای کسب پیروزی برابر سرخپوشان پاکدشت در اهواز قرار می‌گیرد. استقلال خوزستان در 5 بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و سرخپوشان پاکدشت نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار مشابه ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس

در چارچوب مرحلۀ یک هشتم پایانی مسابقات جام اتحادیه فوتبال انگلستان، لیورپول در ورزشگاه ‎آنفیلد میزبان تیم ارسنال خواهد بود. قرمز‌های بندر لیورپول در دور قبل این رقابت‌ها با پیروزی برابر ام‌کی دانز و توپچی‌ها نیز با برتری مقابل تیم ناتینگهام فارست گام به این مرحله گذاشته‌اند. لیورپول یکه‌تاز لیگ برتر است و شاگردان کلوپ می‌خواهند با همان صلابت در رقابت‌های جام اتحادیه نیز به بازی‌هایشان ادامه دهند. تیم لیورپول در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و آرسنال نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیورپول در ۳ بازی مقابل آرسنال به پیروزی رسیده و ۲ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس

از مرحلۀ یک هشتم پایانی مسابقات جام اتحادیه فوتبال انگلستان، چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج میزبان تیم منچستر یونایتد خواهد بود. چلسی در دور قبل این رقابت‌ها با پیروزی برابر گریمسبی و منچستر یونایتد نیز با برتری مقابل تیم روچدال گام به این مرحله گذاشته‌اند. شاگردان فرانکی لمپارد این هفته‌ها روی نوار پیروزی گام برمی‌دارند و حال در دیداری بسیار جذاب در خانه به مصاف شیاطین سرخ خواهند رفت. تیم چلسی در ۵ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی متوالی دست یافته و منچستر یونایتد نیز در 5 دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، منچستر یونایتد ۲ و چلسی در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس

در چارچوب مرحلۀ یک هشتم پایانی مسابقات جام اتحادیه فوتبال انگلستان، لیورپول در ورزشگاه ‎آنفیلد میزبان تیم ارسنال خواهد بود. قرمز‌های بندر لیورپول در دور قبل این رقابت‌ها با پیروزی برابر ام‌کی دانز و توپچی‌ها نیز با برتری مقابل تیم ناتینگهام فارست گام به این مرحله گذاشته‌اند. لیورپول یکه‌تاز لیگ برتر است و شاگردان کلوپ می‌خواهند با همان صلابت در رقابت‌های جام اتحادیه نیز به بازی‌هایشان ادامه دهند. تیم لیورپول در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و آرسنال نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیورپول در ۳ بازی مقابل آرسنال به پیروزی رسیده و ۲ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا

در یکی از دیدارهای هفتۀ یازدهم لیگ باشگاهی فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان تیم قعر جدولی لگانس خواهد بود. در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال مادرید و لگانس به ترتیب در جایگاه‌های ششم و بیستم قرار گرفته‌اند. لوس بلانکوس که دیدار هفتۀ دهم آن‌ها به دلیل اختشاشات روی‌داده در ایالت کاتالان با بارسلونا لغو و به زمان دیگری موکول شده است، با یک بازی کمتر در ردۀ ششم لالیگا قرار دارد و با پیروزی در این دیدار خانگی می‌تواند خود را به ردۀ دوم لیگ اسپانیا برساند. تیم رئال مادرید در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لگانس نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، رئال مادرید ۳ و لگانس در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و یک بازی میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در چارچوب مسابقات هفتۀ دهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس شهر تورین میزبان تیم جنوا خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، یوونتوس و جنوا به ترتیب در جایگاه‌های دوم و هفدهم قرار گرفته‌اند. یوونتوس در صورت پیروزی در دیدار خانگی‌اش برابر جنوا می‌تواند بار دیگر به صدرجدول لیگ ایتالیا بازگردد. تیم یوونتوس در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و جنوا نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، یوونتوس ۳ و جنوا در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در چارچوب مسابقات هفتۀ دهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، اودینزه در ورزشگاه داچیا آرنا (فریولی) میزبان تیم آاس رم خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، اودینزه و آاس رم به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و پنجم قرار گرفته‌اند. اودینزه در هفتۀ گذشته سری آ متحمل شکست سنگین ۷-۱ مقابل آتالانتا شده و در سوی دیگر جالوروسی فقط به سه امتیاز بازی با این تیم فکر می کند. تیم اودینزه در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و آاس رم نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، آاس رم 4 و اودینزه ۱ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – جام حذفی آلمان

در چارچوب مرحلۀ یک شانزدهم پایانی مسابقات جام حذفی فوتبال آلمان موسوم به دی اف بی پوکال، بروسیا دورتموند در ورزشگاه ‎وست فالن میزبان تیم مونشن گلادباخ خواهد بود. دورتموند در دور قبل این رقابت‌ها با پیروزی برابر اوردینگن و مونشن گلادباخ نیز با برتری مقابل تیم سندهوسن گام به این مرحله گذاشته‌اند. تیم بروسیا دورتموند در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و مونشن گلادباخ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، دورتموند در هر ۵ دیدارش برابر مونشن گلادباخ به پیروزی رسیده است.

تنیس – مسترز پاریس

در دور دوم مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی پاریس و از مرحلۀ شانزدهم نهایی این رقابت‌ها، نواک جوکوویچ از صربستان با رتبۀ یک جهان به مصاف کوقنیتن مونته با رده شمارۀ ۹۷ دنیا از فرانسه خواهد رفت. مسابقات پاریس، نهمین و آخرین مرحله از مسترزهای ۱۰۰۰ امتیازی فصل کنونی دنیای تنیس محسوب می‌گردد که نقش بسزایی در رده‌بندی انتهای فصل تنیسورها ایفا می‌کند. جوکوویچ با چهار عنوان قهرمانی، رکوردار این رقابت‌ها شناخته می‌شود. نواک جوکوویچ در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و کوقنیتن مونته هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۲ پیروزی و ۵ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است این دیدار، نخستین تقابل میان جوکوویچ و مونته به حساب می‌آید.

تنیس – مسترز پاریس

در دور دوم مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی پاریس و از مرحلۀ شانزدهم نهایی این رقابت‌ها، آدرین مانارینو از فرانسه با رتبۀ ۴۳ جهان به مصاف رافائل نادال با رده شمارۀ ۲ دنیا از اسپانیا خواهد رفت. مسابقات پاریس، نهمین و آخرین مرحله از مسترزهای ۱۰۰۰ امتیازی فصل کنونی دنیای تنیس محسوب می‌گردد که نقش بسزایی در رده‌بندی انتهای فصل تنیسورها ایفا می‌کند. آدرین مانارینو در ۱۰ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی و ۵ شکست دست یافته و رافائل نادال هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار فوق‌العادۀ ۱۰ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده است. این دو تنیسور تاکنون یک بار و آن‌هم در سال ۲۰۱۶ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که در آن دیدار نادال با حساب ۲-۰ مانارینو را شکست داده بود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.