صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۶ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۶ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۵ آبان ماه

فوتبال – سوپر لیگ ترکیه

از مسابقات هفتۀ نهم سوپر لیگ ترکیه، باشاک شهیر در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم پذیرای تیم ترابزون اسپور خواهد بود. در جدول رده‌بندی سوپر لیگ ترکیه، باشاک شهیر و ترابزون اسپور به ترتیب در جایگاه‌های ششم و چهارم قرار گرفته‌اند. ترابزون اسپور که سید مجید حسینی، ملی‌پوش ایرانی را در خط دفاعی‌اش می‌بیند، در صورت کسب پیروزی در این دیدار خارج از خانه می‌تواند تا ردۀ دوم این رقابت‌ها نیز بالا بیاید. تیم باشاک شهیر در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و ترابزون اسپور نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، باشاک شهیر در ۳ دیدار مقابل ترابزون اسپور به پیروزی رسیده و ۲ بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – چمپیونشیپ انگلیس

در آخرین دیدار از هفتۀ چهاردهم مسابقات چمپیونشیپ انگلیس، کویینز پارک رنجرز در ‎ورزشگاه لوفتوس رود میزبان تیم برنت‌فورد خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های چمپیونشیپ انگلستان، کویینز پارک رنجرز و برنت‌فورد به ترتیب در جایگاه‌های هشتم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. تیم کویینز پارک رنجرز در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و ترابزون اسپور نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، کویینز پارک رنجرز و برنت‌فورد هر کدام موفق به ثبت ۲ پیروزی برابر یکدیگر شده‌اند و ۱ دیدار میان آنها نیز با تساوی ۲-۲ خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر پرتغال

در چارچوب هفتۀ هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال پرتغال، براگا در ‎ورزشگاه شهری براگا میزبان تیم سانتا کلارا خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، براگا و سانتا کلارا به ترتیب در جایگاه‌های دوازدهم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم براگا در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و سانتا کلارا نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، براگا در ۳ دیدار برابر سانتا کلارا به پیروزی رسیده و 2 بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز پاریس

در دور نخست مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی پاریس و از مرحلۀ یک سی و دوم این رقابت‌ها، آندری روبلف از روسیه با رتبۀ ۲۲ جهان به مصاف جو ویلفرد تسونگا با رده شمارۀ ۳۶ دنیا از فرانسه خواهد رفت. مسابقات پاریس، نهمین و آخرین مرحله از مسترزهای ۱۰۰۰ امتیازی فصل کنونی دنیای تنیس محسوب می‌گردد که نقش بسزایی در رده‌بندی انتهای فصل تنیسورها ایفا می‌کند. آندری روبلف در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و جو ویلفرد تسونگا هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. روبلف و تسونگا تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که سهم هر کدام از این دو تنیسور یک پیروزی بوده است.

اسنوکر – اوپن ورلد

از سری مسابقات ورد اوپن امروز از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت ایران جوردن براون که در رنکینگ جهانی در جایگاه ۷۹ قرار دارد به مصاف گرم دوت که در جایگه ۲۱ رنکینگ جهانی قرار دارد خواهد رفت. جوردن براون در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۲ بار شکست خورده است. گرم دوت نیز دقیق چنین آماری را دارد. همچنین این دو تا کنون به مصاف هم نرفتند

اسنوکر – اوپن ورلد

از سری مسابقات ورد اوپن امروز از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت ایران، ایان برنز که در جایگاه ۱۲۸ جهانی قرار دارد به مصاف کریگ استیدمن با رنکینگ جهانی ۷۵ خواهد رفت. هر دو در ۵ بازی آخر خود ۴ بار شکست خورده اند و ۱ بار موفق پیروزی شده اند. این دو ۲بار نیز مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که سهم هرکدام از پیروزی ۱ بار بوده است. پس باید شاهد جدالی نفس گیر باشیم

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.