صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ آبان ماه

فوتبال – جام سوپر لیگ اف‌ای – زنان انگلیس

در مسابقات جام سوپر لیگ اف‌ای دو تیم زنان اورتون و منچستر سیتی از گروه سی مسابقات به مصاف هم خواهند رفت. منچستر سیتی با ۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و اورتون بدون امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد. منچستر سیتی در ۵ بازی آخر خود ۲ بار برده است و ۳ بار شکست خورده است که آمار اورتون ۲ بار برده است و ۳ بار شکست خورده است. در ۵ تقابل اخیر دو تیم، تیم زنان منچستر سیتی هر ۵ بازی را برده است.

فوتبال – جام سوپر لیگ اف‌ای – زنان انگلیس

در مسابقات جام سوپر لیگ اف‌ای و در دور چهارم دو تیم زنان منچستر یونایتد و لستر سیتی به مصاف هم خواهند رفت. منچستر یونایتد در گروه سی با ۶ امتیاز صدرنشین است و لستر سیتی بدون هیچ امتیازی در جایگاه پنجم جدول قرار دارد. منچستر یونایتد در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است که این آمار برای لستر سیتی تنها ۱ برد در ۵ بازی آخر خود است. منچستر یونایتد در ۲ تقابل آخر خود مقابل لستر سیتی بسیار پر گل پیروز شده است و با نتیجه‌های ۶-۱ و ۷-۰ تیم حریف را در هم کوبیده است.

فوتبال – جام سوپر لیگ اف‌ای – زنان انگلیس

در مسابقات جام سوپر لیگ اف‌ای دو تیم زنان آرسنال و بریستول سیتی به مصاف هم خواهند رفت. آرسنال در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است و این آمار برای بریستول سیتی تنها ۱ برد در ۵ بازی آخر خود است. در ۵ تقابل آخر دو تیم، آرسنال شکست نخورده است و ۴ پیروزی و ۱ تساوی حاصل تقابل دو تیم بوده است.

فوتبال – لیگ ژوپیر بلژیک

از سری مسابقات لیگ بلژیک دو تیم انتورپ و خنت به مصاف هم خواهند رفت. خنت در جایگاه دوم قرار دارد و انتورپ در جایگاه ششم جدول لیگ بلژیک قرار دارد. میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی در تیم خنت بلژیک حضور دارد و احتمالا در این بازی نیز به عنوان یار ثابت به میدان خواهد رفت. تیم خنت در ۵ بازی آخر خود ۳ بار برده است و ۲ بار مساوی کرده است و این در حالی است که تیم انتورپ در ۵ بازی گذشته خود ۲ بار برده است و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ تقابل آخر دو تیم ۱ بار خنت و ۱ بار انتورپ موفق به پیروزی شده‌اند و ۳ بازی دیگر با تساوی همراه بوده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا

از سری مسابقات بسکتبال یورولیگ اروپا دو تیم والنسیا و خیمکی به مصاف هم خواهند رفت.تیم خیمکی در جایگاه هفتم قرار دارد و والنسیا در جایگاه پانزدهم قرار دارد. خیمکی در ۵ بازی آخر خود تنها ۱ بار شکست خورده است و این آمار برای والنسیا ۲ شکست و ۳ برد است. در ۵ تقابل آخر دو تیم، والنسیا ۳ بار برده است و سهم خیمکی ۲ برد بوده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.