صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۵ خرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۵ خرداد در سایت بتکارت

ad banner

مسابقات ورزشی

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال؛ لهستان – ایران

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در لیگ ملت‌های والیبال به مصاف تیم ملی والیبال لهستان خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایران در ۷ مسابقه قبلی خود ۶ پیروزی و ۱ شکست داشته است. تیم ملی والیبال لهستان نیز در ۷ بازی گذشته ۴ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده و در رتبه هفتم جدول قرار گرفته است. در ۵ رویارویی قبلی ایران و لهستان، ۲ بار تیم ملی والیبال ایران به پیروزی رسیده و ۳ بار تیم ملی والیبال لهستان برنده شده است.

فوتبال – کوپا آمریکا؛ پرو – ونزوئلا

تیم‌های ونزوئلا و پرو در اولین مسابقه خود در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ به مصاف هم خواهد رفت. تیم ملی ونزوئلا در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و تیم ملی پرو در ۵ بازی اخیر ۲ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار تیم ملی ونزوئلا برنده بوده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم ملی پرو به پیروزی رسیده است.

فوتبال – فینال جام جهانی زیر ۲۰ سال؛ کره جنوبی زیر ۲۰ سال – اوکراین زیر ۲۰ سال

در فینال مسابقات جام جهانی جوانان تیم‌های زیر ۲۰ سال اوکراین و کره جنوبی به مصاف هم خواهند رفت. تیم جوانان اوکراین در ۱۰ مسابقه اخیر بدون شکست بوده و ۷ پیروزی و ۳ مساوی داشته و تیم جوانان کره جنوبی در ۱۰ مسابقه آخر ۵ بار برنده بوده، ۳ بار شکست خورده و ۲ مساوی داشته است. این دو تیم کم‌تر از ۳ ماه قبل در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که تیم جوانان اوکراین موفق به شکست کره جنوبی شد.

فوتبال – جام جهانی – زنان؛ نیوزیلند (زنان) – کانادا (زنان)

تیم فوتبال زنان کانادا در دومین مسابقه خود در مرحله گروهی جام جهانی فوتبال زنان به مصاف تیم فوتبال زنان نیوزلند خواهد رفت. تیم فوتبال زنان کانادا در ۵ بازی اخیر خود ۴ پیروزی و ۱ مساوی داشته و تیم فوتبال زنان نیوزیلند در ۵ مسابقه آخر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته است. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم، ۱ بار تیم فوتبال زنان کانادا به پیروزی رسیده و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال؛ کانادا – روسیه

تیم والیبال روسیه پس از ۶ پیروزی و ۱ شکست در هشتمین مسابقه لیگ ملت‌های والیبال به مصاف تیم والیبال کانادا خواهد رفت. تیم والیبال کانادا در ۷ مسابقه قبلی ۴ پیروزی و ۳ شکست داشته و در رتبه ششم جدول قرار گرفته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، تیم والیبال روسیه ۴ بار به پیروزی رسیده و تیم والیبال کانادا ۱ بار برنده بوده است.

بسکتبال – لیگا آ‌س‌ب اسپانیا؛ بارسلونا – رئال مادرید

در اولین مسابقه از مرحله فینال رقابت‌های بسکتبال لیگا آس‌ب اسپانیا، تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۹ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم در یکسال اخیر، ۴ بار تیم بسکتبال بارسلونا به پیروزی رسیده و تیم بسکتبال رئال مادرید ۱ بار موفق به شکست رقیب دیرینه شده است.

بسکتبال – سوپر لیگ ترکیه؛ آنادولو افس – فنرباغچه

در چهارمین مسابقه از مرحله فینال رقابت‌های بسکتبال سوپر لیگ ترکیه، تیم فنرباغچه میزبان آنادولو افس خواهد بود. در مجموع ۳ مسابقه قبلی تیم آنادولو افس با نتیجه ۲-۱ پیش است. فنرباغچه در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و ۴ شکست داشته و تیم بسکتبال آنادولو افس در ۱۰ مسابقه آخر ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار آنادولو افس به پیروزی رسیده و ۱ بار فنرباغچه برنده بوده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *