صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۷ آبان ماه

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، ماشین سازی در ورزشگاه بنیاد دیزل شهر تبریز میزبان تیم ذوب آهن خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، ماشین سازی و ذوب آهن در جایگاه‌های یازدهم و چهاردهم قرار گرفته‌اند. جدال ماشین سازی و ذوب آهن در حالی رقم می‌خورد که دو تیم وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و در نیمه پایین جدول قرار دارند. باید دید که شاگردان منصوریان می‌توانند با رقم زدن دومین پیروزی پیاپی خود تا حدی از بحران خارج شوند یا خیر. تیم ماشین سازی در 5 بازی اخیر خود به ۳ تساوی و ۲ شکست دست یافته‌ و ذوب آهن نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ذوب آهن ۴ بار مقابل ماشین سازی به پیروزی رسیده و یک دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در چارچوب دیدارهای هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، شهر خودرو و پارس جنوبی در جایگاه‌های چهارم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. شاگردان گل‌محمدی می‌توانند با پیروزی برابر پارس جنوبی جم و با عبور از پرسپولیس و استقلال به یک قدمی سپاهان در رتبه دوم جدول لیگ برتر برسند. تیم شهر خودرو در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته‌ و پارس جنوبی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، شهر خودرو و پارس جنوبی هرکدام موفق به ثبت یک پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۲ بازی دیگر آنها نیز با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی پذیرای تیم نساجی مازندران خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران در جایگاه‌های هشتم و دهم قرار گرفته‌اند. تیم بی‌شکست مهدی تارتار می‌تواند با پیروزی خانگی مقابل تیم بحران زدۀ نساجی، چند پله‌ای در جدول لیگ خود را بالا بکشد. تیم نفت مسجد سلیمان در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ تساوی دست یافته‌ و نساجی مازندران نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، نفت مسجد سلیمان ۲ و نساجی مازندران در ۱ بازی مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در آخرین دیدارهای هفتۀ دهم نوزدهمین دورۀ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی میزبان تیم گل‌گهر سیرجان خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، شاهین بوشهر و گل‌گهر سیرجان در جایگاه‌های شانزدهم و پانزدهم قرار گرفته‌اند. مصاف قعرنشینان لیگ برتر ایران، شاید در نوع خود جالب‌توجه باشد. دو تیمی که هنوز بردی را در لیگ به دست نیاورده‌اند و خطر سقوط به لیگ پایین‌تر، بیش از همه این دو تیم تازه صعود کرده را تهدید می‌کند. تیم شاهین شهرداری بوشهر در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی و ۴ شکست دست یافته‌ و گل‌گهر سیرجان نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ تساوی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، گل‌گهر ۲ بار برابر شاهین به پیروزی رسیده و ۲ بازی دیگر نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در نخستین دیدار از هفتۀ دوازدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، نوریچ سیتی در ‎ورزشگاه ‎کارو رود پذیرای تیم واتفورد خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، نوریچ سیتی و واتفورد به ترتیب در جایگاه‌های نوزدهم و بیستم قرار گرفته‌اند. در این هفته شاهد جدال دو تیم قعرنشین لیگ جزیره هستیم که به هیچ وجه شرایط خوبی در جدول لیگ برتر ندارند. تیم نوریچ سیتی در ۵ بازی اخیر خود به ۱ تساوی و ۴ شکست دست یافته و واتفورد نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، نوریچ سیتی ۴ و واتفورد در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – لالیگا

در اولین دیدار هفتۀ سیزدهم لیگ باشگاهی فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، رئال سوسیداد در ورزشگاه آنوئتا ایالتِ باسک میزبان تیم لگانس خواهد بود. در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال سوسیداد و لگانس به ترتیب در جایگاه‌های سوم و بیستم قرار گرفته‌اند. سوسیداد با پیروزی احتمالی برابر لگانس قعرنشین می‌تواند موقتاً به صدر جدول لالیگا برسد. تیم رئال سوسیداد در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لگانس نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، رئال سوسیداد ۲ و لگانس در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ دیدار آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در نخستین دیدار از هفتۀ دوازدهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، ساسولو در ورزشگاه مپئی میزبان تیم بولونیا خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، ساسولو و بولونیا به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. تیم ساسولو در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و بولونیا نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار مشابه ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، بولونیا ۴ بار مقابل ساسولو به پیروزی رسیده و یک دیدار میان آنها نیز با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده است.

فوتبال – بوندس لیگا آلمان

در نخستین دیدار هفتۀ یازدهم لیگ باشگاهی فوتبال آلمان ملقب به بوندس لیگا، اف‌سی کلن در ورزشگاه راین انرژی میزبان تیم هافنهایم خواهد بود. در جدول رده‌بندی بوندس لیگا، اف‌سی کلن و هافنهایم به ترتیب در جایگاه‌های هفدهم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم کلن در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و هوفنهایم نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۵ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، هافنهایم ۳ و کلن در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

فوتبال – لوشامپیونه فرانسه

در اولین دیدار هفتۀ دوازدهم لیگ باشگاهی دسته اول فوتبال فرانسه ملقب به لوشامپیونه، نیس در ورزشگاه آلیانز ریویرا میزبان تیم بوردو خواهد بود. در جدول رده‌بندی لوشامپیونه، نیس و بوردو به ترتیب در جایگاه‌های سیزده و ششم قرار گرفته‌اند. بوردو با پیروزی احتمالی برابر نیس، می‌تواند موقتاً به ردۀ دوم لیگ فرانسه صعود نماید. تیم نیس در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و بوردو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، نیس در ۴ بازی برابر بوردو به پیروزی رسیده و ۱ دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.