صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

مسابقات ورزشی

فوتبال – کوپا آمریکا؛ پرو – برزیل

تیم ملی برزیل میزبان رقابت‌های کوپا آمریکا در فینال این مسابقات، به مصاف تیم ملی پرو خواهد رفت. تیم ملی برزیل در ۵ بازی اخیر ۳ بار به پیروزی رسیده و ۲ مساوی داشته و در ۷ بازی اخیر گلی دریافت نکرده است. در طرف دیگر تیم ملی پرو که با پیروزی سه گله برابر شیلی قهرمان دو دوره اخیر آمریکا به فینال رسید، در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، چهار بار تیم ملی برزیل به پیروزی رسیده و یک‌بار پرو برنده بوده است.

فوتبال – جام جهانی – زنان ؛ هلند (زنان)-ایالات متحده آمریکا (زنان)

در فینال مسابقات جام جهانی فوتبال زنان، تیم زنان آمریکا به مصاف تیم زنان هلند خواهد رفت. تیم زنان آمریکا در ۱۰ مسابقه اخیر مقتدرانه به پیروزی رسیده و این روزها آماده‌ترین تیم زنان فوتبال دنیاست. در سمت دیگر تیم زنان هلند در ۱۰ بازی اخیر ۸ پیروزی و ۲ مساوی منجر به برد داشته و نشان داده از نظر آمادگی شایستگی رسیدن به فینال جام جهانی را داشته است. در ۲ رویارویی قبلی تیم‌های زنان هلند و آمریکا، تیم زنان آمریکا در هر دو بازی با نتیجه ۳ بر یک موفق به شکست هلندی‌ها شده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌؛ جمهوری دموکراتیک – کنگو ماداگاسکار

در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا، تیم ملی ماداگاسکار به مصاف تیم ملی کنگو خواهد رفت. تیم ملی ماداگاسکار در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۱ مساوی و ۲ شکست داشته و تیم ملیکنگو در ۵ بازی اخیر ۱ بار برنده بوده، ۲ بار شکست خورده و ۲ مساوی داشته است. در ۵ روی قبلی این دو تیم که میانگین بیشتر از ۲/۵ گل داشته، ۴ بار تیم کنگو به پیروزی رسیده و ۱ بار ماداگاسکار برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌ ؛گینه – الجزایر

تیم ملی الجزایر که مقتدرانه موفق شده به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا برسد، در این مرحله باید به مصاف تیم ملی گینه برود. تیم ملی الجزایر در ۵ بازی اخیر ۴ بار به پیروزی رسیده و ۱ مساوی داشته و در طرف دیگر تیم ملی گینه در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی ۳ شکست و ۱ مساوی کسب کرده است. در ۵ رویارویی قبلی الجزایر و گینه، هر تیم صاحب ۲ پیروزی شده و ۱ بازی مساوی شده است. نکته جالب اینکه در ۴ بازی از ۵ رویارویی قبلی این تیم‌ها، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *