صفحه اصلی / عمومی / راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری بازی مهم منچستر یونایتد و منچسترسیتی

راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری بازی مهم منچستر یونایتد و منچسترسیتی

ad banner

تیم‌های فوتبال منچستر یونایتد و منچسترسیتی امشب ۱۷ دی ۱۳۹۸ از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، در استادیوم اولترافورد به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در بنگاه‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۲-۱ به نفع منچسترسیتی پیش‌بینی کرده‌اند

دو تیم منچستر یونایتد و منچسترسیتی امشب ۱۷ دی ۱۳۹۸ در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند.

از شرایط دو تیم در جدول رده‌بندی لیگ جزیره بدانید:

تیم لیورپول با ۵۸ امتیاز از ۲۰ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. لسترسیتی از ۲۱ بازی با ۴۵ امتیاز در جایگاه دوم و منچسترسیتی با یک امتیاز کمتر نسبت به لستر با ۴۴ امتیاز در رده سوم جای دارند. ضمن اینکه منچستر یونایتد با ۳۱ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته است.
سهم تیم سیتی در لیگ جزیره تا به اینجا ۱۴ پیروزی، ۲ تساوی و ۵ شکست بوده است و منچستر یونایتد ۸ پیروزی، ۷ تساوی و ۶ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

منچستر یونایتد منچسترسیتی
یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم منچستر یونایتد و منچسترسیتی

این بازی در ورزشگاه خانگی تیم منچستر یونایتد اولترافورد به قضاوت مایک دین برگزار می‌شود.

مصدومان و محرومان دو تیم:

منچستر یونایتد: پل پوگبا، اریک بیلی، تیموتی فوسا منسا، مارکوس روخا، اسکات مک تامینی و اکسل توانزبه مصدومیت قطعی و آنتونی مارسیال و جسی لینگارد مصدومیتی جزیی دارند و مشخص نیست که برای بازی امشب آماده هستند تا به میدان مسابقه بروند یا خیر.

منچسترسیتی: آیمریک لاپورته و لروی سانه مصدومان قطعی این تیم هستند.

اوله گونار سولسشر سرمربی تیم منچستر یونایتد در کنفرانس خبری پیش از این بازی به سوالات برخی خبرنگاران پاسخ داد که زیر می‌خوانید:

عملکرد برندن ویلیامز و سرجیو رومرو؟

ترکیب چرخشی باعث می‌شود تا بتوانیم استعدادهایی را شناسایی کنیم. آنها معمولا شانس بازی را بازی خود به دست می‌آورند. تاهیت چونگ نیز یکی از آن بازیکنان است که مدتی بازی نمی‌کرد اما در روز شنبه عملکرد خوبی داشت و خوب بازی کرد. ما نکات مثبت زیادی را از بازی با وولورهمپتون دریافت کردیم. ما در برابر یک تیم فوق العاده و به لحاظ فیزیکی قوی، توانستیم که یک کلین شیت به ثبت برسانیم. چنین بازی‌هایی به ما این امکان را می‌دهد تا برخی از بازیکنان ما بتوانند در بازی‌های بیشتری به میدان بروند و وقت بیشتری برای بازی در تیم اصلی به دست آورند. یک ماه قبل سیتی را شکست دادیم، پس می‌دانیم که می‌توان از عهده این کار برآمد. واقعا خوب بازی کردیم، ۸، ۹ و یا ۱۰ حمله سریع داشتیم و می‌توانستیم سه-چهار گل جلو بیافتیم. باید پرس حریف را در هم شکست زیرا آن‌ها در پس گرفتن توپ خیلی خوب هستند. به نظرم اگر از پرس اول عبور کنیم، شانس خوبی خواهیم داشت و اگر بتوانیم خودمان هم پرس کنیم، این شانس افزایش می‌یابد.

dd
خرید در ژانویه با توجه به مصدومان زیاد منچستر؟

خرید در ژانویه سخت است. در ماه دسامبر ما ۹ بازی داشتیم و فک می‌کنم در ماه ژانویه نیز ۹ بازی داشته باشیم. ما مصدومیت‌های زیادی را در ماه اخیر داشته‌ایم اما برخی از بازیکنان در حال بازگشت هستند. می‌دانیم با وجود مصدومیت‌هایی که داشته‌ایم کمی ضعیف ظاهر شده‌ایم اما هنگامی که به عنوان یک بازیکن فرصت بازی را به دست می‌آورید و از آن استفاده می‌کنید، در آن زمان در تیم باقی می‌مانید.

بازی قبل با سیتی؟

بله؛ من فکر می‌کنم که عملکرمان (در بازی قبلی در برابر سیتی) در ذهن بازیکنان نقش بسته است و آنها می‌توانند دوباره این کار را انجام دهند. در آن بازی ما می‌توانستیم در نیمه اول ۳ یا ۴ گل به ثمر برسانیم زیرا برخی از حملات سریع تیم ما فوق العاده بودند. ما می‌دانیم که در مقابل تیمی برتر قرار می‌گیریم و آن ها طی چند سال گذشته استانداردها را تعیین کرده و جام‌ها را بالای سر برده‌اند. استفاده از چنین بازی‌هایی برای یادگیری برخی موارد برای ما مفید است. فصل گذشته ما در مقابل سیتی آنقدرها خوب نبودیم اما در آن بازی نیز برخی از بازیکنان اعتماد به نفس خوبی را داشتند. من مطمئن هستم که پسران ما اعتماد به نفس کافی برای مقابله با سیتی را دارند. گواردیولا او در اجرای تاکتیک‌های خود استاد است. او چند سال است که تیمش را در اختیار دارد و من مطمئن نیستم که او قصد داشته باشد تا تغییرات زیادی را در این بازی اعمال کند اما این مورد به عهده خود پپ است. ما در حال یادگیری هستیم و می‌دانیم که قصد انجام چه کاری را داریم. ما تیمی هستیم به با سرعت بالایی حمله می‌کنیم. مهم نیست که توپ را در کدام نقطه از زمین به دست می‌آورید، ممکن است در بالا یا پایین زمین توپ را به دست آورید اما باید قادر باشید تا توپ را انتقال دهید. برای اینکه بتوانید به خوبی ضد حمله بزنید باید در وهله اول بتوانید خوب دفاع کنید. امیدوارم در اولدترافورد مالک توپ باشیم و بتوانیم در حملات موثر ظاهر شویم.

رکورد ۱۵ بازی در اولترافورد و یک باخت؟

هر بازی که در اولدترافورد بازی داریم با ۱۲ بازیکن به میدان می‌رویم و آن ها از روز اول از ما حمایت کرده‌اند. هر کسی که در اینجا (اولدترافورد) بازی می‌کند هر چند که از کشوری دیگر به اینجا آمده باشد اما همیشه از جو فوق العاده و پشتیبانی هواداران از تیم صحبت می‌کنند. در بعضی از کشورها فرهنگ‌های مختلفی وجود دارد و اگر تیم خوب کار نکند آنها نیز دیگر از تیم خود پشتیبانی نمی‌کنند اما در اینجا چنین چیزی نیست. آنها همیشه از ما پشتیبانی می‌کنند و همیشه فوق العاده هستند. به نظرم می‌توانیم آن ها را نورافکن شب‌های اولدترافورد بنامیم! طرفداران ما خارق العاده هستند و امیدوارم بتوانیم یک شب فوق العاده دیگری را برای آنها رقم بزنیم.


شخصیت و مربیگری پپ گواردیولا؟

باید بگویم تاثیر بسیار بزرگی داشته است و از زمان به دست گرفتن هدایت بارسلونا، تیم‌های او را تحسین کرده‌ام. ولی باید بگویم که من زیر نظر تاثیر گذارترین فرد کار کردم. یکی از بهترین سرمربی‌های تاریخ را می‌بینید و می‌توانید منشأ بینش او را ببینید. روزی که یوردی اینجا بود، این افتخار را داشتم تا با یوهان کرایوف دیدار کنم و مشابهت‌هایی قابل ملاحظه بود.

پیشرفت بیشتر منچسترسیتی نسبت به یونایتد؟

در دوران متفاوتی حضور داریم. وقتی مالکان جدید در سیتی روی کار آمدند، مشخص بود چه قصدی دارند. هرگز چیزی درون فوتبال مرا غافلگیر نمی‌کند و آن‌ها با توجه به کارهایی که کرده‌اند، لایق حضور در این جایگاه هستند. ما در نظر خودمان، هنوز بزرگ‌ترین باشگاه جهان هستیم و بنابراین می‌خواهیم به جایگاه قبلی خود برگردیم. این زمان می‌طلبد. در این باشگاه باید چنین هدفی داشت. اصلا ما برای همین اینجا هستیم؛ برای این که چالش‌های پیش روی خودمان را بپذیریم. ما منچستریونایتد هستیم؛ فراز و نشیب داشته‌ایم ولی همیشه برگشته‌ایم.

پپ گواردیولا سرمربی تیم منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از این بازی به سوالات برخی خبرنگاران پاسخ داد که زیر می‌خوانید:

نیمه نهایی جام اتحادیه؟

حضور در نیمه نهایی زیباست. به محض این که به نیمه نهایی رسیدیم، باید برای پیروزی در آن تلاش کنیم. تنها یک بازی نیست و باید در مرحله برگشت نیز به میدان برویم. سعی می‌کنیم تا خوب بازی کنیم.


منچستریونایتد؟

در برابر منچستریونایتد که باشگاه سطح بالایی است، پیروزی و شکست‌هایی را دارید. وقتی به این‌جا آمدم، انتظار این را نداشتم که همیشه منچستریونایتد را شکست دهیم. بیش از آن که در لیگ مقابل آن‌ها شکست بخوریم، در برابرشان پیروز شده‌ایم و این اهمیت دارد. می‌دانم قبل از آمدن من به منچسترسیتی، همسایه‌های پر سر و صدا بودیم؛ با این حال نمی‌دانم در حال حاضر چه هستیم. ما تیم خوبی هستیم. نظریه‌ای درباره آن ندارم. در دیداری که مقابل آن‌ها از چارچوب لیگ برتر شکست خوردیم، یکی از بهترین نیمه‌های اول خود در سال ۲۰۱۸ را داشتیم و می‌توانستیم با اختلاف زیادی پیروز شویم. با این حال آن‌ها در نیمه دوم ریکاوری کردند و به مسابقه بازگشتند. احساس می‌کنم منچستریونایتد در مقابل ما، بازی‌ای که سولسشر می‌خواهد را به نمایش خواهد گذاشت. در بازی گذشته‌شان برابر آرسنال، به وضوح دیدیم که به دنبال چه بود. چیرگی بر باشگاهی که به بودن در رقابت عادت داشته، آسان نیست.

دربی ماه قبل؟

این که چقدر سریع هستند و می‌توانند عالی و جنگنده بازی کنند. ما چند ضد حمله را به آن‌ها دادیم و تنها با گذشت چند ثانیه در محوطه ما بودند.

مصدومان منچسترسیتی؟

تمامی بازیکنان تیم به جز لروی سانه، تمرین کرده‌اند.

بزرگ‌ترین بازی منچسترسیتی، مقابل چه تیمی است؟

در انگلیس، تیم‌های سطح بالای بسیاری وجود دارند. دربی برای هوادارانمان مهم است. دقیقا می‌دانم که برایشان چه معنایی دارد. با این حال قرار گرفتن مقابل دیگر تیم‌های سطح بالا نیز مهم است.

اگر قرار بود در تیمی به  غیر از سیتی سرمربی بودید کدام تیم را انتخاب می‌کردید؟

پس از مربیگری در سیتی، در یونایتد کار نخواهم کرد. همان طور که هرگز در (رئال) مادرید کار نخواهم کرد. به هیچ وجه.

او در پاسخ به این که اگر تیم‌های رقیب تنها گزینه‌های موجود پیش روی او باشند، ممکن است دیدگاهش تغییر کند، گفت:

اگر هیچ پیشنهادی نداشته باشم، در مالدیو خواهم بود! البته شاید مالدیو نه چون هیچ زمین گلفی ندارد!

سولسشر و حواشی مربوط به انتقادات فن پرسی؟

اوله خودش است. اگر می‌خواهد بخندد، عالی است. اگر می‌خواهد این گونه با تیمش رفتار کند، چرا باید آن را تغییر دهد؟ هر کسی شخصیت خودش را دارد. بعضی‌ها بیشتر خودشان را ابراز می‌کنند، برخی آرام‌تر هستند؛ عده‌ای کنار خط فریاد می‌زنند و عده دیگری روی نیمکت می‌نشینند. چه کسی بهتر است؟ کسی که در مسابقه به پیروزی می‌رسد. آن شخص بهترین سرمربی است. اگر واکنش یک مربی آن طور باشد، ایرادی ندارد و عالی است. همین و بس. این چیزی نیست که بخواهیم روی آن بحث کنیم. کاملا اطمینان دارم وقتی برنده نمی‌شود ناراحت است و وقتی به پیروزی می‌رسد، خوشحال می‌شود. این طبیعی است. اگر می‌خواهد بخندد، مشکل کجاست؟ اگر بخواهد فریاد بزند، ایراد کار کجاست؟

ddvv
در خصوص آمار و ارقام دو تیم منچستر یونایتد و منچسترسیتی بدانید:

  • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم منچستر یونایتد اوله گونار سولسشر شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به زمین مسابقه بفرستد.
  • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم منچسترسیتی پپ گواردیولا شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
  • برترین گلزن تیم منچستر یونایتد در لیگ جزیره مارکوس رشفورد با ۱۲ گل زده می‌باشد.
  • برترین گلزن منچسترسیتی در لیگ جزیره رحیم استرلینگ با ۱۱ گل زده می‌باشد.
  • منچستر یونایتد تاکنون با ۳۲ گل زده و ۲۵ گل خورده تفاضل +۷ را به نام خود ثبت کرده است.
  • منچسترسیتی تاکنون با ۵۶ گل زده و ۲۴ گل خورده تفاضل +۳۲ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه بهترین خطحمله لیگ در اختیار سیتی قرار دارد.
  • منچستر یونایتد در بازی قبلی خود در لیگ جزیره مقابل آرسنال به برتری ۲ بر ۰ رسیده است.
  • منچسترسیتی در بازی قبلی خود در لیگ جزیره مقابل اورتون به برتری ۲ بر ۱ رسیده است.
  • پنج بازی اخیر منچستر یونایتد در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست همراه بوده است.
  • پنج بازی اخیر منچسترسیتی در رقابت‌های مختلف با چهار پیروزی، یک شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های منچستر یونایتد و منچسترسیتی امشب که ۱۷ دی ۱۳۹۸ از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، در استادیوم اولترافورد برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *