صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی اول خرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی اول خرداد در سایت بتکارت

ad banner

مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ شاندونگ لیونگ – کاشیما آنتلرز

کاشیما آنتلرز قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا برای صعود از مرحله گروهی، نیاز به پیروزی برابر شاندونگ لیونگ چین دارد. کاشیما آنتلرز در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی، ۱ مساوی و ۲ شکست داشته و شاندونگ لیونگ در ۵ بازی لیگ قهرمانان آسیا ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و صعودش به عنوان تیم اول از این گروه قطعی شده است. در دیدار رفت و در چین دو تیم به تساوی ۲-۲ دست یافتند.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ دئگو گ – وانگ‌ژو اورگراند

گوانگ ژو اورگراند چین که در ۵ بازی قبلی لیگ قهرمانان آسیا ۲ پیروزی، ۱ مساوی و ۲ شکست داشته برای صعود به مرحله بعدی نیاز به شکست دادن دئگو کره جنوبی دارد. دئگو در ۵ بازی قبلی ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده و با ۱ مساوی در این بازی صعودش به دور بعدی قطعی خواهد شد. در دیدار رفت دئگو موفق شد با نتیجه ۳-۱ گوانگ‌ژو اورگراند را شکست دهد.

فوتبال – لیگ برتر بلژیک؛ رویال شارلوا – کورتریک

رویال شارلوا به همراه ۲ ستاره جوان ایرانی خود یعنی علی قلی زاده و یونس دلفی در دور نیمه نهایی برای صعود به لیگ اروپا، مهمان تیم کورتریک خواهد بود. رویال شارلوا در ۸ بازی اخیر بدون شکست بوده و ۷ پیروزی و ۱ مساوی داشته است. در سمت دیگر کورتریک در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی کورتریک و رویال شارلوا، هر تیم صاحب ۲ پیروزی شده و ۱ بازی مساوی شده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال – زنان؛ ایالات متحده آمریکا – ژاپن

تیم‌های ژاپن و ایالات متحده آمریکا پس از پیروزی در اولین مسابقه لیگ ملت‌های والیبال، در دومین مسابقه به مصاف هم خواهند رفت. ژاپن در ۵ بازی اخیر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و ایالات متحده آمریکا در ۵ بازی آخر خود ۳ بار شکست خورده و ۲ بار برنده بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ایالات متحده آمریکا به پیروزی رسیده و ژاپن در ۵ مسابقه تنها توانسته در ۳ ست برابر آمریکا به پیروزی برسد.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال – زنان؛ آلمان – لهستان

لهستان و آلمان دو تیم مدعی لیگ ملت‌های والیبال که در مسابقه اول شکست خوردند در دومین بازی برابر هم قرار می‌گیرند. لهستان در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲شکست داشته و آلمان در ۵ بازی آخر ۴ بار بازنده بوده و تنها ۱ بار به پیروزی رسیده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که همیشه مجموع بیش‌تر از ۳/۵ ست داشته، ۴ بار لهستان به پیروزی رسیده و ۱ بار آلمان موفق به شکست رقیب خود شده است.

تنیس – ای‌تی‌پی لیون؛ تایلور گری – فریتس ریشارد گاسکه

ریشارد گاسکه نفر شماره ۳۹ دنیای تنیس، در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس ای‎‌تی‌پی لیون به مصاف تایلور گری فریتس خواهد رفت که در رتبه ۴۶ جهان قرار دارد. ریشارد گاسکه در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و تایلور گری فریتس در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. این دو تنیسور فرانسوی و آمریکایی برای اولین بار در سال‌های اخیر برابر هم قرار خواهند گرفت.

تنیس – دبلیوتی‌ای نورنبرگ آلمان؛ مونا بارتل – یولیا پوتینتسوا

یولیا پوتینتسوا تنیسور شماره ۳۹ زنان جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای نورنبرگ به مصاف مونا بارتل نفر شماره ۸۴ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند، اما در ۲ رویارویی قبلی این دو تنیسور، مونا بارتل موفق شده با نتیجه ۲-۰ یولیا پوتینتسوا را شکست دهد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *