صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۵ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۵ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۵ مرداد در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی والیبال – فینال قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان‌

تیم ملی والیبال جوانان ایران در دیدار فینال رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان، به مصاف تیم والیبال جوانان ایتالیا خواهد رفت. تیم والیبال جوانان ایران در هفت مسابقه آخر در جام جهانی پنج پیروزی و ۲ شکست داشته و تیم والیبال جوانان ایتالیا در هر ۷ مسابقه قبلی به پیروزی رسیده است. تیم‌های والیبال جوانان ایران و ایتالیا در دور دوم گروهی نیز به مصاف هم رفتند که در این مسابقه؛ تیم ایتالیا موفق شد با نتیجه ۳ بر یک جوانان ایران را شکست دهد.

فوتبال – دوستانه باشگاهی

تیم پاری سن ژرمن در یک مسابقه دوستانه و تدارکاتی پیش فصل در کشور ماکائو، به مصاف تیم اینترمیلان ایتالیا خواهد رفت. پاری سن ژرمن در ۵ مسابقه آخر سه پیروزی، یک مساوی و یک شکست داشته و اینترمیلان در پنج بازی اخیر دو بار برنده بوده، دو بار شکست خورده و یک مساوی منجر به شکست در ضربات پنالتی برابر یوونتوس داشته است. تیم‌های پاری سن ژرمن و اینتر میلان در سال‌های اخیر ۳ بار در مسابقات دوستانه برابر هم قرار گرفتند، که در هر سه مسابقه پاری سن ژرمن برابر اینترمیلان به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر بلژیک

تیم کلوب بروژ به همراه ستاره ایرانی خود کاوه رضایی، در هفته اول فصل جدید لیگ برتر بلژیک به مصاف واسلند بووران خواهد رفت. کلوب بروژ در ۵ مسابقه اخیر دو پیروزی، دو مساوی و یک شکست داشته و واسلند در ۵ مسابقه آخر دو بار برنده بوده و سه بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار کلوب بروژ به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و در رویارویی آخر واسلند بووران موفق شده با نتیجه ۲ بر ۱ کلوپ ترور را شکست دهد.

تنیس – ای‌تی‌پی هامبورگ آلمان

الکساندر زورف تنیسور شماره ۵ جهان در مرحله نیمه نهایی مسابقات ای‌تی‌پی هامبورگ به مصاف نیکولوز باسیلاشویلی نفر شماره ۱۶ تنیس دنیا خواهد رفت. الکساندر زورف در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و چهار شکست داشته و نیکولوز باسیلاشویلی در ۱۰ مسابقه آخر پنج پیروزی به ۵ شکست داشته است. در ۲ رویارویی قبلی این دو تنیسور، الکساندر زورف آلمانی موفق شده با نتیجه دو بر صفر رقیب گرجستانی خود را شکست دهد.

تنیس – ای‌تی‌پی هامبورگ آلمان

در دیگر مسابقه مرحله نیمه نهایی رقابت‌های ای‌تی‌پی هامبورگ، آندری روبلوف تنیسور شماره ۷۸ جهان به مصاف پابلو کارنو بوستا نفر شماره ۵۹ تنیس دنیا خواهد رفت. آندری روبلوف در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و چهار شکست داشته و پابلو کارنو بوستا در ۱۰ بازی آخر ۷ بار برنده بوده و ۳ بار شکست خورده است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تنیسور، آندری روبلوف موفق شده رقیب اسپانیایی خود را شکست دهد.

واترپلو – فینال قهرمانی جهان‌

در دیدار فینال مسابقات واترپلو قهرمانی جهان، تیم واترپلو اسپانیا به مصاف تیم واترپلو ایتالیا خواهد رفت. تیم واترپلو ایتالیا در ۵ مسابقه اخیر موفق به پیروزی شده و تیم واترپلو اسپانیا در ۵ بازی جام جهانی ۴ پیروزی و یک شکست برابر مجارستان داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار تیم واترپلو اسپانیا به پیروزی رسیده و یک بار تیم واترپلو ایتالیا برنده بوده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع و متعدد شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *