صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ تیرماه در بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ تیرماه در بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ تیرماه در بتکارت

اسنوکر – جام جهانی

تیم اسنوکر ایران در اولین مسابقه خود در جام جهانی اسنوکر به مصاف تیم اسنوکر ایرلند خواهد رفت. تیم اسنوکر ایران در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و تیم اسنوکر ایرلند در ۱۰ مسابقه آخر ۵ بار برنده بوده و ۵ بار برابر رقبا شکست خورده است. در این مرحله گروهی این مسابقات ایران با ۵ تیم دیگر در گروه دوم رقابت خواهد کرد و در نهایت ۲ تیم به دور بعدی صعود می‌کنند.

فوتبال – جام جهانی – زنان

تیم زنان اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زنان به مصاف قهرمان ۳ دوره جهان یعنی آمریکا خواهد رفت. تیم زنان آمریکا در ۵ بازی اخیر بدون دریافت گل برنده شده و ۲۶ گل وارد دروازه رقبا کرده است. در طرف دیگر تیم زنان اسپانیا در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۳ مساوی و ۱ شکست داشته است. در آخرین رویارویی این دو تیم، تیم زنان آمریکا ۵ ماه قبل تیم زنان اسپانیا را با نتیجه ۱-۰ شکست داده است.

فوتبال – جام جهانی – زنان

در دیگر مسابقه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زنان تیم‌های زنان سوئد و کانادا به مصاف هم خواهند رفت. تیم زنان سوئد در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و تیم زنان کانادا در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بار تیم زنان سوئد به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم زنان کانادا برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی ساحل قهرمان ۲ دوره جام ملت‌های آفریقا در اولین مسابقه خود در سری جدید این مسابقات به مصاف تیم ملی آفریقای جنوبی خواهد رفت. تیم ملی ساحل عاج در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و تیم ملی آفریقای جنوبی در ۵ بازی اخیر ۱ بار برنده بوده و ۴ بار مساوی داشته است. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم آفریقای جنوبی با نتیجه ۲-۰ برنده بوده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی تونس قهرمان جام ملت‌های سال ۲۰۰۴ در اولین مسابقه خود در این دوره به مصاف تیم ملی آنگولا خواهد رفت. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، تیم ملی تونس ۲ بار به پیروزی رسیده و ۳ بازی مساوی شده است.

تنیس – ای‌تی‌پی ایست‌بورن بریتانیا – از ساعت ۱۳:۳۰

فرناندو ورداسکو نفر شماره ۳۶ تنیس جهان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی ایست‌بورن به مصاف جان میلمن خواهد رفت که در رتبه ۵۸ دنیا قرار دارد. فرناندو ورداسکو در ۱۰ بازی اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و جان میلمن در ۱۰ بازی اخیر ۷ بار شکست خورده و ۳ مساوی داشته است. این دو تنیسور اسپانیایی و سوئیسی برای اولین‌بار به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی ها در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *