صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ خرداد در بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ خرداد در بتکارت

ad banner

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳۰ خرداد در بتکارت

فوتبال – جام جهانی – زنان

دو تیم شش امتیازی زنان هلند و زنان کانادا در جدال صدرنشینی گروه پنجم جام جهانی فوتبال زنان به مصاف هم خواهند رفت. تیم زنان هلند در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده ۱۶ گل به ثمر رسانده و تنها ۱ گل دریافت کرده است. در سمت دیگر تیم زنان کانادا در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ تساوی داشته و در این ۵ بازی ۱ گل دریافت کرده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار تیم زنان کانادا به پیروزی رسیده و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – جام جهانی – زنان

تیم زنان آمریکا قهرمان ۳ دوره جام جهانی فوتبال زنان در آخرین بازی مرحلۀ گروه در شرایطی برای جدال صدرنشنی به مصاف سوئد خواهد رفت که در ۵ بازی اخیر با به ثمر رساندن ۲۷ گل و بدون دریافت گل برنده بوده است. در سمت دیگر تیم زنان سوئد در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی تیم‌های زنان سوئد و آمریکا، هر تیم صاحب ۱ پیروزی شده و ۳ بازی نیز مساوی شده است.

بسکتبال – ال‌ان‌بی پرو آ فرانسه

تیم بسکتبال موناکو در سومین مسابقۀ مرحلۀ فینال لیگ بسکتبال ال‌ان‌بی پرو آ فرانسه میزبان لیون-ویوربن خواهد بود. در ۲ مسابقۀ قبلی لیون-ویوربن موفق شده موناکو را شکست دهد. لیون-ویوربن در ۵ بازی اخیر خود برنده بوده و موناکو در ۵ بازی آخر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته است. در ۶ رویارویی قبلی این دو تیم، لیون-ویوربن موفق به شکست موناکو شده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال – زنان

تیم والیبال زنان برزیل صدرنشین لیگ ملت‌های والیبال زنان در پانزدهمین مسابقه و آخرین مسابقه دور اول به مصاف تیم والیبال زنان ترکیه خواهد رفت که در رتبۀ پنجم جدول قرار گرفته است. هر دو تیم در ۱۳ بازی قبلی با کسب نتایجی مشابه ۱۰ پیروزی و ۳ شکست داشته‌اند اما در ست شماری تیم والیبال زنان برزیل موفق شده ست‌های بیشتری برنده باشد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، تیم والیبال زنان برزیل ۳ بار به پیروزی رسیده و تیم والیبال زنان ترکیه در ۲ جدال اخیر برنده بوده است.

تنیس – ای‌تی‌پی هاله آلمان – از ساعت ۱۴:۳۰

راجر فدرر پرافتخارترین تنیسور تاریخ در مرحلۀ یک هشتم نهایی مسابقات تنیس ای‌تی‌پی هاله به مصاف گربه سیاه خود یعنی ژو ویلفرد تسونگا خواهد رفت که در رتبه ۷۷ جهان قرار دارد. راجر فدرر در ۵ مسابقه اخیر خود ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و ژو ویلفرد تسونگا در ۵ مسابقه اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور، ۳ بار ژو ویلفرد تسونگا موفق به شکست دنیای تنیس شده و ۲ بار راجر فدرر برنده بوده است.

تنیس – دبلیوتی‌ای مایورکا اسپانیا – از ساعت ۱۲:۳۰

دو شمارۀ ۱ اسبق تنیس زنان جهان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس دبلیوتی‌ای مایورکا به مصاف هم خواهند رفت. آنجلیک کربر نفر شماره ۶ دنیای تنیس در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و ماریا شاراپووا در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و در رتبه ۸۵ جهان قرار گرفته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور مطرح، ۳ بار آنجلیک کربر به پیروزی رسیده و ماریا شاراپووا ۲ بار برنده بوده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *