صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مهر در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مهر ماه

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی دیگر از دیدار نخست هفتۀ هفتم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پرسپولیس و پیکان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران و البته با حکم کمیتۀ انضباطی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پرسپولیس و پیکان به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. قهرمان سه دورۀ اخیر لیگ برتر فوتبال ایران، هفته‌های پرنوسانی را در لیگ تجربه می‌کند و برای جبران ناکامی‌هایش در ورزشگاه خالی آزادی مقابل پیکان قرار می‌گیرد. تیم پرسپولیس تهران در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و پیکان تهران نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پرسپولیس در ۴ و پیکان در ۱ دیدار توانسته‌اند مقابل یکدیگر به پیروزی برسند.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ هفتم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی پارس جنوبی و در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان به ترتیب در جایگاه‌های دوازدهم و چهارم قرار گرفته‌اند. تیم پارس جنوبی در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و صنعت نفت نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، صنعت نفت و پارس جنوبی هر کدام موفق به ثبت یک پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۲ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در نخستین دیدار هفتۀ هفتم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی ماشین سازی و در ورزشگاه بنیاد دیزل شهر تبریز برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، ماشین سازی و فولاد خوزستان به ترتیب در جایگاه‌های دهم و ششم قرار گرفته‌اند. تیم ماشین سازی تبریز در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و فولاد خوزستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، فولاد و ماشین سازی هر کدام موفق به ثبت یک پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۲ دیدار میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در مهم‌ترین دیدار هفتۀ نهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان تیم صدرنشین لیورپول خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، منچستریونایتد و لیورپول به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و اول قرار گرفته‌اند. شرایط دو تیم مطرح فوتبال انگلستان در مسابقات این فصل به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. لیورپول با کسب هشت پیروزی متوالی مقتدرانه درصدر جدول قرار دارد، اما شیاطین سرخ با کسب نتایج ضعیف و به دور از انتظار در رتبه‌های پایینی جدول قرار گرفته‌اند. تیم منچستریونایتد در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و لیورپول نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۵ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیورپول در ۲ و منچستریونایتد در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ بازی میان آنها نیز با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در یکی از دیدارهای هفتۀ هشتم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، ساسولو در ورزشگاه مپئی میزبان تیم اینتر خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، ساسولو و اینتر به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و دوم قرار گرفته‌اند. اینتر برای جبران شکستۀ هفتۀ گذشته مقابل یوونتوس و برای کم کردن فاصله با این تیم، مترصد پیروزی در این دیدار خارج از خانه است. تیم ساسولو در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و اینتر نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ساسولو همیشه گربه سیاه اینتر بوده و توانسته در ۴ دیدار برابر نراتزوری به پیروزی برسد و یک بازی میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در یکی از دیدارهای هفتۀ هشتم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، آث میلان در ورزشگاه سن سیرو میزبان تیم لچه خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، میلان و لچه به ترتیب در جایگاه‌های یازدهم و هجدهم قرار گرفته‌اند. میلان به هیچ وجه شرایط خوبی در جدول سری آ ندارد و به همین دلیل نیز استفانو پیولی جانشین مارکو جیامپائولو شده است. تیم آث میلان در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و لچه نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۲ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، میلان در ۴ دیدار برابر لچه به پیروزی رسیده و یک بازی میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

تنیس – فینال آنتورپ بلژیک

در دیدار پایانی مسابقات اوپن ۲۵۰ امتیازی آنتورپ بلژیک، اندی ماری از بریتانیا با رتبۀ ۲۴۳ جهان به مصاف استن واورینکا از سوئیس با رده شمارۀ ۱۸ دنیا خواهد رفت. این نخستین فینال ماری پس از مصدومیت و عمل جراحی این تنیسور سرشناس به حساب می‌آید. اندی ماری در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و استن واورینکا هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، اندی ماری ۳ و استن واورینکا ۲ بار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

تنیس – فینال مسابقات کرملین کاپ

در بازی فینال مسابقات ۲۵۰ امتیازی کرملین کاپ روسیه، آناستازیا پاولیوچنکووا از روسیه با رتبۀ ۴۰ جهان به مصاف بلیندا بنچیچ از سوئیس با رده شمارۀ ۱۰ دنیا خواهد رفت. آناستازیا پاولیوچنکووا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۶ پیروزی و ۴ شکست دست یافته و بلیندا بنچیچ از سوئیس هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار مشابه ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، بنچیچ در ۴ و پاولیوچنکووا نیز در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.