صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ مرداد ماه

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر فوتبال انگلستان، ولورهمپتون میزبان تیم منچستر یونایتد خواهد بود. شیاطین سرخ، تحت هدایت اوله گنار سولسشر توانستند در هفته نخست این مسابقات، چلسی را در ورزشگاه خانگی خود، اولدترافورد با چهار گل شکست دهند و حال در خانه ولورهمپتون به دنبال کسب دومین پیروزی متوالی خود هستند. ولورهمپتون در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و منچستر یونایتد نیز در ۵ دیدار گذشته اش به ۵ پیروزی متوالی رسیده است. در ۵ تقابل اخیر دو تیم هم، سهم منچستر یونایتد و ولورهمپتون هر کدام ۲ پیروزی بوده و ۱ بازی این دو تیم نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ بلژیک

در آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بلژیک موسوم به ژوپیتر لیگ، تیم زولته وارخم میزبان شارلوا خواهد بود. شارلوا یکی از تیم های لیگ بلژیک است که از بازیکنان ایرانی همچون امید نورافکن، علی قلی زاده و یونس دلفی بهره می برد. زولته وارخم در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و شارلوا نیز در ۵ دیدار گذشته اش به ۳ پیروزی و ۲ تساوی رسیده است. در ۵ تقابل اخیر دو تیم هم، سهم شارلوا ۳ و وزولته وارخم ۱ پیروزی بوده و ۱ دیدار میان این دو تیم نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ روسیه

در آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر فوتبال روسیه، اسپارتاک مسکو میزبان تیم زسکای این شهر خواهد بود. اسپارتاک و زسکا تا قبل از برگزاری دیدار خود در هفته ششم لیگ روسیه در جایگاه های هشتم و پنجم این مسابقات قرار گرفته اند. اسپارتاک مسکو در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و زسکا مسکو نیز در ۵ دیدار گذشته اش به آمار مشابه ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست رسیده است. در 5 تقابل اخیر دو تیم اسپارتاک مسکو و زسکا مسکو، سهم هر کدام از دو تیم 2 پیروزی بوده و یک دیدار میان آن ها نیز با نتیجه مساوی۱-۱به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ ترکیه

دو تیم فنرباحچه و گازیانتپ امروز در لیگ ترکیه به مصاف هم خواهند رفت. فنرباحچه در ۵ بازی آخر خانگی خود نباخته است و ۴ پیروزی و ۱ تساوی به دست آورده است. گازیناتپ نیز در ۵ بازی آخر خارج از خانه خود موفق به ۳ پیروزی و ۲ شکست شده است.احتمالا امروز شاهد حضور الله یار صیادمنش در ترکیب تیم فنرباحچه باشیم.

تنیس – اوپن وینستون سالم

در نخستین بازی از دور یک شانزدهم نهایی مسابقات اوپن ۲۵۰ امتیازی وینستون سالم، اندی ماری با جایگاه شماره ۳۲۴ دنیا به مصاف تنیس ساندگرن با رتبه شماره ۷۲ جهان خواهد رفت. این دومین دیدار انفرادی اندی ماری در مسابقات تنیس پس از مصدومیت و عمل جراحی بود که وی از ماه ژانویه تاکنون پشت سر گذاشته است. تنیس ساندگرن از آمریکا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی و ۵ شکست دست یافته و اندی ماری از بریتانیا هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۴ پیروزی و ۶ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تنیسور تاکنون سابقه بازی مقابل یکدیگر را نداشته اند و رقابت های اوپن وینستون سالم اولین تقابل میان این دو خواهد بود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *