صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۵ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۵ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۵ شهریور ماه

فوتبال – لیگ برتر ایران

در آخرین دیدار هفتۀ سوم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی پرسپولیس و در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پرسپولیس و صنعت نفت به ترتیب در جایگاه‌های نهم و پنجم قرار گرفته‌اند. پرسپولیس دیدار هفته گذشتۀ خود مقابل تراکتور را با شکست پشت سر گذاشته و از این‌رو می‌کوشد تا در آزادی بتواند سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست آورد. تیم پرسپولیس تهران در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و صنعت نفت آبادان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پرسپولیس در ۳ بازی مقابل صنعت نفت به پیروزی رسیده و ۲ دیدار نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا

در چارچوب مرحلۀ یک چهارم پایانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم السد قطر و النصر عربستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی السد و در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه انجام خواهد شد. دیدار رفت این دو تیم در دور یک چهارم با پیروزی ۲-۱ النصر به پایان رسیده بود. السد قطر در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و النصر عربستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، النصر و السد ۱ بار برابر یکدیگر به پیروزی دست یافته‌اند و یک دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجۀ مساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در آخرین دیدار هفتۀ پنجم لیگ برتر فوتبال انگلیس، استون ویلا در ورزشگاه ‎ویلا پارک میزبان تیم وستهام خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، وستهام و استون ویلا به ترتیب در جایگاه‌های نهم و هجدهم قرار گرفته‌اند. استون ویلا در ۵ بازی اخیر خود به 2 پیروزی و ۳ شکست دست یافته و تیم وستهام نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، وستهام ۲ و استون ویلا ۱ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

والیبال – قهرمانی اروپا

در ادامۀ مسابقات والیبال قهرمانی اروپا و از گروه دوم این رقابت‌ها، دو تیم ملی والیبال اسپانیا و صربستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.در جدول این گروه، صربستان و اسپانیا به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا پنجم قرار گرفته‌اند. تیم ملی والیبال اسپانیا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی و ۵ شکست دست یافته و صربستان نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون یک بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که آن دیدار نیز با پیروزی صربستان به پایان رسیده است.

والیبال – قهرمانی اروپا

در ادامۀ مسابقات والیبال قهرمانی اروپا و از گروه اول این رقابت‌ها، دو تیم ملی والیبال فرانسه و بلغارستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.در جدول این گروه، فرانسه و بلغارستان به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم قرار گرفته‌اند. تیم ملی والیبال فرانسه در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و بلغارستان نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، فرانسه در ۴ و بلغارستان در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *