صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۴ مرداد ماه

فوتبال – لیگ اروپا

در بازی برگشتِ دور سوم انتخابی مسابقات لیگ اروپا، ولورهمپتون میزبان نماینده فوتبال ارمنستان، پیونیک خواهد بود. دیدار رفت این دو تیم در کشور ارمنستان، با برتری ۴-۰ ولورهمپتون به پایان رسیده است. ولورهمپتون در ۵ مسابقه اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و در سوی دیگر میدان هم تیم پیونیک در ۵ بازی گذشته خود آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تنها یک بار و آن هم بازی رفت انتخابی لیگ اروپا مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که این بازی با پیروزی ۴-۰ ولورهمپتون خاتمه یافته بود.

تنیس – ای‌تی‌پی سینسیناتی آمریکا

در مسابقات ورزشی امروز، راجر فدرر تنیسور شماره ۳ دنیای تنیس از ساعت ۲۳ به وقت ایران به مصاف اندی روبلوف، تنیسور شماره ۷۰ دنیا خواهد رفت. این بازی تحت مسابقات سینسیناتی آمریکا برگزار خواهد شد. فدرر در ۵ بازی آخر خود ۵ بار برده است و این آمار برای روبلوف ۴ برد و ۱ شکست است.

اسنوکر – قهرمانی چین

مسابقات اسنوکر در کشور چین در حال برگزاری است و قهرمانان صاحب نام این رشته ورزشی برای کسب مقام نخست با هم به رقابت می پردازند. دیوید گیلبرت با رده شماره ۱۲ جهان از کشور انگلستان به مصاف هموطنش پیتر لاینز با جایگاه شماره ۱۱۰ خواهد رفت. دیوید گیلبرت در ۱۰ بازی اخیر خود به ۶ پیروزی و ۴ شکست دست یافته و پیتر لاینز هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار مشابه ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. گیلبرت و لاینز تاکنون در مسابقات مختلف اسنوکر ۳ بار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که گیلبرت ۲ و لاینز ۱ بار برابر هم به پیروزی دست یافته اند.

اسنوکر – قهرمانی چین

تیچاپا اون، اسنوکر باز اهل تایلند با رنکینگ شماره ۳۷ در مسابقات اسنوکر قهرمانی چین به مصاف سهیل واحدی با رده شماره ۱۰۰ دنیا از ایران خواهد رفت. تپچایا اون در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و سهیل واحدی هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. این دو اسنوکر باز تاکنون سابقه ۲ رویارویی را مقابل یکدیگر داشته اند که هر دو بار نیز پیروزی به سود تیچاپا اونِ تایلندی رقم خورده است.

هدنبال – قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان

رقابت های هندبال قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان در سال ۲۰۱۹ هم اینک در کشور مقدونیه شمالی در حال برگزاری است. دو تیم ملی هندبال زیر ۱۹ سال شیلی و برزیل برای کسب جایگاه بیست و یکم این مسابقات رودروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. تیم هندبال برزیل در ۵ مسابقه اخیر خود به ۱ پیروزی و ۴ شکست دست یافته و در سوی دیگر میدان هم تیم هندبال شیلی در ۵ بازی گذشته خود آمار مشابه ۱ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون در رده زیر ۱۹ سال، برابر هم قرار نگرفته اند و این نخستین بازی تاریخ این دو کشور در این رده سنی می باشد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *