صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ مهر در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ مهر ماه

فوتبال – مقدماتی یورو

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه هشتم، دو تیم ملی فوتبال ایسلند و فرانسه مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی ایسلند و در شهر ریکجاویک این کشور برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های ایسلند و فرانسه پس از انجام شش بازی، به ترتیب در جایگاه‌های سوم و دوم قرار گرفته‌اند. ایسلند در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، فرانسه در ۴ دیدار مقابل ایسلند به پیروزی رسیده و یک بازی میان آن‌ها نیز با تساوی ۲-۲ خاتمه یافته است.

فوتبال – مقدماتی یورو

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه اول، دو تیم ملی فوتبال جمهوری چک و انگلیس مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی جمهوری چک و در شهر پراگ برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، جمهوری چک و انگلستان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و اول قرار گرفته‌اند. جمهوری چک در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته‌ و انگلیس نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۲ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، انگلستان در یک دیدار برابر جمهوری چک به پیروزی رسیده و یک بازی دیگر نیز با تساوی ۲-۲ میان دو تیم خاتمه یافته است

فوتبال – مقدماتی یورو

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه دوم، دو تیم ملی فوتبال پرتغال و لوکزامبورگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی پرتغال و در ورزشگاه ژوزه آلوالادۀ شهر لیسبون برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های پرتغال و لوکزامبورگ به ترتیب در جایگاه‌های دوم و چهارم قرار گرفته‌اند. کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال که هم‌اکنون با ۹۳ گل ملی، پشت سر علی دایی در ردۀ دوم برترین گلزنان ملی قرار گرفته است، فرصت خوبی را در اختیار دارد تا با گلزنی برابر این تیم ضعیف فوتبال اروپا و جهان، برشمار گل‌های ملی خود اضافه نماید. تیم ملی فوتبال پرتغال در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و لوکزامبورگ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پرتغال در هر ۵ دیدارش مقابل لوکزامبورگ به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

از هفتۀ هشتم مسابقات لیگ دسته اول باشگاهی فوتبال ایران، فجرسپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ آزادگان، فجرسپاسی و سرخپوشان پاکدشت به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و هشتم قرار گرفته‌اند. فجر سپاسی پس از حذف فولاد خوزستان لیگ برتری و صعود به دور بعد مسابقات جام حذفی، با روحیه‌ای مضاعف در خانه به مصاف سرخپوشان پاکدشت می‌رود. فجرسپاسی شیراز در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ تساوی دست یافته و سرخپوشان پاکدشت نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که هر کدام از دو تیم فجر و سرخپوشان موفق به ثبت یک پیروزی برابر یکدیگر شده‌اند.

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

از هفتۀ هشتم مسابقات لیگ دسته اول باشگاهی فوتبال ایران، نود ارومیه میزبان تیم ملوان بندر انزلی خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ آزادگان، نود ارومیه و ملوان به ترتیب در جایگاه‌های ششم و هفدهم قرار گرفته‌اند. نود ارومیه نیز یکی از دیگر تیم‌های دسته اولی صعود کننده به مرحلۀ یک هشتم پایانی جام حذفی است، در خانه به مصاف تیم بحران زدۀ ملوان بندر انزلی می‌رود. نود ارومیه در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ تساوی دست یافته و ملوان بندر انزلی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ تساوی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که در هر دو بازی نیز ملوان برابر نود ارومیه به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ هشتم مسابقات لیگ دسته اول باشگاهی فوتبال ایران، استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان تیم قشقایی شیراز خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ آزادگان، استقلال خوزستان و قشقایی شیراز به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و پانزدهم قرار گرفته‌اند. استقلال خوزستان در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و قشقایی شیراز نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۵ شکست متوالی را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

تنیس – مسترز شانگهای

از مرحلۀ یک چهارم نهایی مسابقات مسترز شانگهای چین، الکساندر زورف از آلمان با رتبۀ شمارۀ ۶ به مصاف راجر فدرر سوئیسی با جایگاه شمارۀ 3 جهان خواهد رفت. فدرر در مسابقات مسترز شانگهای در سال‌های۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ موفق به کسب مقام قهرمانی شده است. الکساندر زورف در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و راجر فدرر هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، فدرر به ۳ و زورف نیز به ۲ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند.

تنیس – مسترز شانگهای

در چارچوب دور چهارم و مرحلۀ یک چهارم پایانی مسابقات مسترز شانگهای چین، متئو برتینی از ایتالیا با رتبۀ ۱۳ جهان به مصاف دومینیک تیم از کشور اتریش با رده شمارۀ ۵ دنیا خواهد رفت. متئو برتینی در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و دومینیک تیم از اتریش هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تنیسور تاکنون یک بار مقابل یکدیگر به میدان رفته‌اند که آن دیدار با پیروزی ۳-۱ دومنیک تیم به پایان رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *