صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

در اولین مسابقه از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آفریق، تیم ملی سنگال به مصاف تیم ملی بنین خواهد رفت. تیم ملی سنگال در پنج بازی اخیر چهار پیروزی و یک شکست داشته و تیم ملی بنین در پنج بازی اخیر یک پیروزی و چهار مساوی داشته و در ضربات پنالتی با شکست تیم ملی مراکش به جمع ۸ تیم برتر آفریقا صعود کرده است. در چهار رویارویی قبلی این دو تیم سه بار تیم ملی سنگال به پیروزی رسیده و یک بازی مساوی شده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی آفریقای جنوبی که در مرحله قبلی موفق به شکست تیم ملی مصر؛ میزبان رقابت‌ها شده بود، در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آفریقا به مصاف تیم ملی نیجریه خواهد رفت. تیم ملی آفریقای جنوبی در پنج بازی اخیر دو پیروزی، دو شکست و یک مساوی داشته و تیم ملی نیجریه در پنج بازی اخیر سه پیروزی و دو شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بازی مساوی شده و در یک بازی آفریقای جنوبی برابر رقیب به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

تیم قره‌باغ آذربایجان در مرحله یک هشتم نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم پارتیزانی آلبانی خواهد رفت. تیم پارتیزانی تیرانا در پنج بازی اخیر یک پیروزی، دو شکست و دو مساوی داشته و تیم قره‌باغ در پنج بازی اخیر دو بار به پیروزی رسیده، یک بار شکست خورده و دو مساوی داشته است. این دو تیم برای اولین بار در این مسابقات برابر هم قرار خواهند گرفت.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۶:۳۰

رافائل نادال مرد شماره دو تنیس جهان در دور یک چهارم نهایی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف سام کوئری نفر شماره ۶۵ جهان خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته‌ا‌ند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور ۴ بار رافائل نادال به پیروزی رسیده، اما در آخرین رویارویی سام کوئری موفق شده در مسابقات مکزیک با نتیجه دو بر صفر برابر رافائل نادال به پیروزی برسد.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۶:۳۰

نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک جهان و شانس اول قهرمانی در مسابقات گرند اسلم ویمبلدون، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف دیوید گوفن خواهد رفت که در رتبه ۲۳ قرار دارد. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور سه بار نواک جوکوویچ به پیروزی رسیده و ۲ بار دیوید گوفن برنده بوده است. نکته جالب اینکه در تنها رویارویی این دوتنیسور در زمین‌های چمن، دوید گوفن موفق شده غول صربستانی دنیای تنیس را شکست دهد.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۶:۳۰

راجر فدرر پرافتخارترین تنیسور جهان، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف کی نیشیکوری تنیسور شماره ۷ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه اخیر ۹ پیروزی و یک شکست داشته‌اند و نکته جالب اینکه راجر فدرر در ۹ مسابقه اخیر خود در زمین های چمن موفق به پیروزی شده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور با تجربه، ۴ بار راجر فدرر به پیروزی رسیده و در دیدار آخر کی نیشیکوری موفق به شکست اسطوره سوئیسی دنیای تنیس شده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *