صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور ماه

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه اول این رقابت‌ها (A)، دو تیم ملی فوتبال انگلیس و بلغارستان مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی انگلیس و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های انگلیس و بلغارستان به ترتیب در جایگاه‌های اول و پنجم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال انگلیس در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و بلغارستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، بردی را کسب نکرده و آمار ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، انگلیس به ۳ پیروزی مقابل بلغارستان دست یافته و ۲ دیدار هم با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه دوم (B)، دو تیم ملی فوتبال صربستان و پرتغال مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی صربستان و در شهر بلگراد برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های صربستان و پرتغال به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. پرتغال که قهرمان دورۀ قبل رقابت‌های یورو و همچنین لیگ ملت‌های اروپا به حساب می‌آید در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و صربستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، پرتغال ۲ بار مقابل صربستان به پیروزی رسیده و ۳ دیدار نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه هشتم (H)، دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی فرانسه و در ورزشگاه استاد دو فرانس شهر پاریس برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های فرانسه و آلبانی به ترتیب در جایگاه‌های اول و چهارم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال فرانسه در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و آلبانی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، فرانسه به ۳ و آلبانی به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند و ۱ دیدار هم با نتیجۀ مساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

بسکتبال – دور دوم جام جهانی چین

از مرحلۀ دوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال برزیل و جمهوری چک در شهر شنزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برزیل به عنوان تیم اول از گروه F و جمهوری چک نیز به عنوان تیم دوم از گروه E جواز حضور در دور دوم این رقابت‌ها را به دست آورده‌اند. تیم ملی بسکتبال برزیل در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و جمهوری چک نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند و این نخستین تقابل میان آن‌ها به حساب می‌آید.

بسکتبال – دور دوم جام جهانی چین

از مرحلۀ دوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال آمریکا و یونان در شهر شنزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آمریکا به عنوان تیم نخست از گروه E و یونان نیز به عنوان تیم دوم از گروه F جواز حضور در دور دوم این رقابت‌ها را به دست آورده‌اند. تیم ملی بسکتبال آمریکا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و یونان نیز در۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشته دو تیم ملی بسکتبال آمریکا و یونان هم، آمریکا به ۲ و یونان به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *