صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ شهریور ماه

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه اول این رقابت‌ها (A)، دو تیم ملی فوتبال انگلیس و بلغارستان مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی انگلیس و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های انگلیس و بلغارستان به ترتیب در جایگاه‌های اول و پنجم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال انگلیس در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و بلغارستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، بردی را کسب نکرده و آمار ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، انگلیس به ۳ پیروزی مقابل بلغارستان دست یافته و ۲ دیدار هم با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه دوم (B)، دو تیم ملی فوتبال صربستان و پرتغال مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی صربستان و در شهر بلگراد برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های صربستان و پرتغال به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. پرتغال که قهرمان دورۀ قبل رقابت‌های یورو و همچنین لیگ ملت‌های اروپا به حساب می‌آید در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و صربستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، پرتغال ۲ بار مقابل صربستان به پیروزی رسیده و ۳ دیدار نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – انتخابی یورو ۲۰۲۰

از مرحلۀ انتخابی مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه هشتم (H)، دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. این دیدار به میزبانی فرانسه و در ورزشگاه استاد دو فرانس شهر پاریس برگزار خواهد شد. در جدول این گروه، تیم‌های فرانسه و آلبانی به ترتیب در جایگاه‌های اول و چهارم قرار گرفته‌اند. تیم ملی فوتبال فرانسه در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و آلبانی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، فرانسه به ۳ و آلبانی به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند و ۱ دیدار هم با نتیجۀ مساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

بسکتبال – دور دوم جام جهانی چین

از مرحلۀ دوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال برزیل و جمهوری چک در شهر شنزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برزیل به عنوان تیم اول از گروه F و جمهوری چک نیز به عنوان تیم دوم از گروه E جواز حضور در دور دوم این رقابت‌ها را به دست آورده‌اند. تیم ملی بسکتبال برزیل در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و جمهوری چک نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند و این نخستین تقابل میان آن‌ها به حساب می‌آید.

بسکتبال – دور دوم جام جهانی چین

از مرحلۀ دوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال آمریکا و یونان در شهر شنزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آمریکا به عنوان تیم نخست از گروه E و یونان نیز به عنوان تیم دوم از گروه F جواز حضور در دور دوم این رقابت‌ها را به دست آورده‌اند. تیم ملی بسکتبال آمریکا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و یونان نیز در۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشته دو تیم ملی بسکتبال آمریکا و یونان هم، آمریکا به ۲ و یونان به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *