صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۳ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۳ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۳ شهریور ماه

بسکتبال – جام جهانی چین

از گروه چهارم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال ایتالیا و صربستان در شهر فوشان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم ایتالیا و صربستان در دیدارهای قبل خود در این رقابت‌ها به ترتیب مقابل تیم‌های آنگولا و فیلیپین به پیروزی رسیده اند. صعود صربستان و ایتالیا از گروه D به دور حذفی این رقابت‌ها قطعی شده است. تیم ملی بسکتبال ایتالیا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۶ شکست دست یافته و صربستان نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار فوق العادۀ ۱۰ پیروزی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشته دو تیم ملی بسکتبال ایتالیا و صربستان نیز، صرب‌ها در هر ۵ بازی مقابل ایتالیا به پیروزی رسیده‌اند.

بسکتبال – جام جهانی چین

از گروه سوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال اسپانیا و ایران در شهر گوانگژو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اسپانیا با دو پیروزی مقابل پورتوریکو و تونس به عنوان تیم نخست، جواز صعود به مرحلۀ بعد مسابقات را به دست آورده و حال آن‌که ایران با دو شکست پیاپی برابر پورتوریکو و تونس، در قعر جدول گروه C قرار داشته و امیدی به صعود به دور حذفی ندارد. تیم ملی بسکتبال اسپانیا در ۱۰ بازی اخیر خود به ۸ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و ایران نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۵ پیروزی و ۵ شکست را به ثبت رسانده که هر پنج شکست ایران نیز پشت سر هم اتفاق افتاده است. گفتنی است، دو تیم ملی بسکتبال ایران و اسپانیا تاکنون تنها یک بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که آن بازی با پیروزی ۹۰ به ۶۰ تیم ملی اسپانیا در سال ۲۰۱۴ به پایان رسیده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

از گروه دوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال روسیه و آرژانتین در شهر ووهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم روسیه و آرژانتین از قبل با پیروزی برابر تیم‌های دیگر این گروه، کرۀ جنوبی و نیجریه، صعود خود به دور حذفی را مسجل کرده‌اند و این دیدار به نوعی برای مشخص شدن تیم نخست گروه B انجام خواهد شد. تیم ملی بسکتبال روسیه در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و آرژانتین نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل گذشته دو تیم ملی بسکتبال روسیه و آرژانتین، آرژانتینی‌ها به ۳ و روس‌ها به ۱ پیروزی مقابل یکدیگر دست یافته‌اند.

فوتبال – جی لیگ ژاپن

از مرحلۀ یک چهارم پایانی رقابت‌های جام جی لیگ ژاپن، اوراوا ردز در ورزشگاه سایتاما میزبان تیم کاشیما آنتلرز خواهد بود. در جدول مسابقات لیگ ژاپن، کاشیما و اوراوا ردز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و یازدهم قرار گرفته‌اند. اوراوا ردز در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و کاشیما آنتلرز نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، کاشیما و اوراوا ردز هر کدام ۲ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و یک دیدار میان آن‌ها نیز با تساوی۱-۱به پایان رسیده است.

تنیس – آزاد آمریکا

از مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های تنیس یو اس اوپنِ آمریکا، متئو برتینی با رتبه شماره ۲۵ دنیا مقابل گائل مونفیس از فرانسه قرار می‌گیرد که در جایگاه شمارۀ ۱۳ این رده‌بندی ایستاده است. برتینیِ ایتالیایی که یکی از شگفتی‌سازان این مسابقات به شمار می‌آید در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و گائل مونفیس فرانسوی نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تنیسور تاکنون مقابل یکدیگر قرار نگرفته‌اند و دیدار آن‌ها از مرحلۀ یک چهارم پایانی یو اس اوپن، نخستین تقابل میان این دو خواهد بود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.