صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور ماه

فوتبال – لیگ دسته ۱ ایران

در آخرین دیدارهفته چهارم رقابت های لیگ آزادگان دو تیم داماش گیلان و آرما گهر به مصاف هم خواهند رفت. داماش گیلان در جایگاه دهم و آرمان گهر در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد. داماش در ۵ بازی آخر خانگی خود ۳ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است. تیم آرمان گهر در ۴ بازی آخر خود موفق به پیروزی نشده است و ۲ شکست و ۲ تساوی حاصل کار آن ها بوده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

در اولین دیدار مهم هفته دو تیم لیتوانی و کانادا به مصاف هم خواهند رفت. لیتوانی در جایگاه پانزدهم رنکینگ جهانی قرار دارد و کانادا در جایگاه بیست و سوم حضور دارد. لیتوانی ۵ بازی آخر خود را برده است و تیم ملی بسکتبال کانادا در ۵ بازی آخر خود ۲ بار برده است و ۳ بار شکست خورده است. لیتوانی در گروه خود در جایگاه اول حضور دارد و کانادا در جایگاه سوم قرار دارد.

بسکتبال – جام جهانی چین

در دیگر بازی مهم امروز جام جهانی بسکتبال چین دو تیم برزیل و یونان به مصاف هم خواهند رفت. یونان در جایگاه هشتم و برزیل در جایگاه دوازدهم رنکینگ جهانی قرار دارند. یونان در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است و آمار تیم ملی بسکتبال برزیل نیز به همین شکل است و حاصل کار آن ها در ۵ بازی گذشته ۴ برد و ۱ شکست بوده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

در مهمترین دیدار جام جهانی بسکتبال امروز دو تیم آمریکا و ترکیه به مصاف هم خواهند رفت. آمریکا که لقب مدافع عنوان قهرمانی را یدک میکشد در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است. تیم ملی بسکتبال ترکیه که در رنکینگ جهانی در جایگاه هفدهم قرار دارد در ۵ بازی آخر خود ۳ بار برده است و ۲ بار شکست خورده است. ترکیه در دیدار اول خود توانست ژاپن را شکست دهد و آمریکا نیز توانست جمهوری چک را شکست دهد.

تنیس – آزاد آمریکا

در ادامه رقابت های تنیس آزاد آمریکا، واورینکا و دنیل مدودف به مصاف هم خواهند رفت. واورینکا در رنکینگ جهانی در جایگاه ۲۴ قرار دارد و دنیل مدودف در جایگاه پنجم رنکینگ جهانی حضور دارد. واورینکا توانست در مرحله قبل نواک جوکوویچ را شکست دهد و حذف کند و دنیل مدودف نیز در ۵ بازی آخر خود تمام بازی‌ها را برده است

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *