صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ شهریور ماه

فوتبال – لیگ دسته ۱ ایران

در آخرین دیدارهفته چهارم رقابت های لیگ آزادگان دو تیم داماش گیلان و آرما گهر به مصاف هم خواهند رفت. داماش گیلان در جایگاه دهم و آرمان گهر در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد. داماش در ۵ بازی آخر خانگی خود ۳ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است. تیم آرمان گهر در ۴ بازی آخر خود موفق به پیروزی نشده است و ۲ شکست و ۲ تساوی حاصل کار آن ها بوده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

در اولین دیدار مهم هفته دو تیم لیتوانی و کانادا به مصاف هم خواهند رفت. لیتوانی در جایگاه پانزدهم رنکینگ جهانی قرار دارد و کانادا در جایگاه بیست و سوم حضور دارد. لیتوانی ۵ بازی آخر خود را برده است و تیم ملی بسکتبال کانادا در ۵ بازی آخر خود ۲ بار برده است و ۳ بار شکست خورده است. لیتوانی در گروه خود در جایگاه اول حضور دارد و کانادا در جایگاه سوم قرار دارد.

بسکتبال – جام جهانی چین

در دیگر بازی مهم امروز جام جهانی بسکتبال چین دو تیم برزیل و یونان به مصاف هم خواهند رفت. یونان در جایگاه هشتم و برزیل در جایگاه دوازدهم رنکینگ جهانی قرار دارند. یونان در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است و آمار تیم ملی بسکتبال برزیل نیز به همین شکل است و حاصل کار آن ها در ۵ بازی گذشته ۴ برد و ۱ شکست بوده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

در مهمترین دیدار جام جهانی بسکتبال امروز دو تیم آمریکا و ترکیه به مصاف هم خواهند رفت. آمریکا که لقب مدافع عنوان قهرمانی را یدک میکشد در ۵ بازی آخر خود ۴ بار برده است و ۱ بار شکست خورده است. تیم ملی بسکتبال ترکیه که در رنکینگ جهانی در جایگاه هفدهم قرار دارد در ۵ بازی آخر خود ۳ بار برده است و ۲ بار شکست خورده است. ترکیه در دیدار اول خود توانست ژاپن را شکست دهد و آمریکا نیز توانست جمهوری چک را شکست دهد.

تنیس – آزاد آمریکا

در ادامه رقابت های تنیس آزاد آمریکا، واورینکا و دنیل مدودف به مصاف هم خواهند رفت. واورینکا در رنکینگ جهانی در جایگاه ۲۴ قرار دارد و دنیل مدودف در جایگاه پنجم رنکینگ جهانی حضور دارد. واورینکا توانست در مرحله قبل نواک جوکوویچ را شکست دهد و حذف کند و دنیل مدودف نیز در ۵ بازی آخر خود تمام بازی‌ها را برده است

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *