صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ آبان در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ آبان ماه

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ یازدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، کریستال پالاس در ‎ورزشگاه سلهارست پارک پذیرای تیم منچستر یونایتد خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، کریستال پالاس و لستر سیتی به ترتیب در جایگاه‌های نهم و چهارم قرار گرفته‌اند. شاگردان براندون راجرز، یکی از تیم‌های خوب و سرحال این فصل جزیره بوده‌اند که در هفتۀ گذشته موفق به برد پرگل ۹-۰ برابر ساوتهمپتون شده بودند. آن‌ها اکنون مترصد برد در خانه پالاس هستند تا خود را همچنان در رده‌های بالای جدول نگه دارند. تیم کریستال پالاس در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لستر سیتی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، کریستال پالاس در ۴ دیدار مقابل لستر به پیروزی رسیده و یک بازی میان آنها نیز با تساوی ۲-۲ خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در آخرین دیدار هفتۀ یازدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک میزبان تیم تاتنهام خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، اورتون و تاتنهام به ترتیب در جایگاه‌های هفدهم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. تافی‌ها (لقب تیم اورتون) این هفته‌ها شرایط خوبی در فوتبال جزیره ندارند و خطر سقوط آن‌ها را تهدید می‌کند. برد احتمالی برابر تات در خانه می‌تواند قدری شرایط آن‌ها را در جدول بهبود بخشد. تیم اورتون در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و تاتنهام نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، تاتنهام در ۴ دیدار مقابل اورتون به پیروزی رسیده و یک بازی میان آنها نیز با تساوی ۲-۲ خاتمه یافته است

فوتبال – سری آ ایتالیا

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ یازدهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، آث میلان در ورزشگاه سن سیرو میزبان تیم لاتزیو خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، میلان و لاتزیو به ترتیب در جایگاه‌های دهم و پنجم قرار گرفته‌اند. روسونری که در هفتۀ گذشته موفق به برد مقابل اسپال شده بود، با پیروزی خانگی برابر عقاب‌ها می‌تواند تا حدی شرایط خود در جدول کالچو را بهبود بخشد. تیم آث میلان در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ تساوی دست یافته و لاتزیو نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، میلان ۲ و لاتزیو در ۱ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – بوندس لیگا آلمان

در آخرین دیدار هفتۀ یازدهم لیگ باشگاهی فوتبال آلمان ملقب به بوندس لیگا، آگسبورگ در ورزشگاه آگسبورگ آرنا میزبان تیم شالکه خواهد بود. در جدول رده‌بندی بوندس لیگا، آگسبورگ و شالکه به ترتیب در جایگاه‌های هفدهم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم آگسبورگ در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و شالکه نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، شالکه در ۳ دیدار برابر آگسبورگ به پیروزی رسیده و ۲ بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی خاتمه یافته است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز پاریس فرانسه

در بازی پایانی مسابقات مسترز ۱۰۰۰ امتیازی پاریس، نواک جوکوویچ از صربستان با رتبۀ یک جهان به مصاف دنیس شیپوالو با رده شمارۀ ۲۸ دنیا از کانادا خواهد رفت. جوکوویچ با چهار عنوان قهرمانی، رکوردار این رقابت‌ها شناخته می‌شود و می‌تواند برابر شاپووالف که نخستین حضورش در فینال مسترزهای ۱۰۰۰ امتیازی را تجربه می‌کند، به پنجمین عنوان خود در پاریس دست یابد. نواک جوکوویچ در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و دنیس شیپوالو هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار مشابه ۹ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، جوکوویچ در هر سه دیدارش برابر دنیس شیپوالو به پیروزی رسیده است.

تنیس – فینال مسابقات شنزن

در بازی پایانی مسابقات زنان شنزن، اشلی بارتی از استرالیا با رتبۀ یک جهان به مصاف الینا اسویتولینا با رده شمارۀ ۸ دنیا از اوکراین خواهد رفت. اسویتولینا قهرمان مسابقات سال گذشتۀ فینال‌های زنان در سنگاپور به شمار می‌آید و برای تکرار قهرمانی‌اش به مصافِ اشلی بارتی قهرمان رقابت‌های رولان گاروس در سال ۲۰۱۹ می‌رود. اشلی بارتی در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و الینا اسویتولینا هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار مشابه ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، اسویتولینا در هر پنج دیدارش برابر اشلی بارتی به پیروزی رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *