صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

تیم ملی کامرون صدرنشین گروه ششم جام ملت‌های آفریقا در سومین مسابقه خود به مصاف تیم ملی بنین خواهد رفت. در این گروه تیم ملی کامرون با ۴ امتیاز در صدر گروه قرار گرفته و تیم ملی بنین با ۲ تساوی ۲ امتیازی است. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ تساوی داشته‌اند. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم که میانگین بیش‌تر از ۳ گل داشته، تیم ملی کامرون موفق به شکست بنین شده است.

فوتبال – جام جهانی – زنان

در اولین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام جهانی زنان، تیم زنان انگلیس به مصاف تیم زنان آمریکا خواهد رفت. تیم زنان انگلیس در ۱۰ مسابقه اخیر ۸ پیروزی و ۲ شکست داشته و تیم زنان آمریکا در ۱۰ بازی آخر به پیروزی رسیده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار تیم زنان آمریکا به پیروزی رسیده، ۱ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم زنان انگلیس موفق به شکست رقیب قدرتمندش شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۴:۳۰

راجر فدرر پرافتخارترین تنیسور جهان در دور اول مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون به مصاف لوید جورج میرهد هریس تنیسور شماره ۸۶ دنیا خواهد رفت. راجر فدرر در ۵ مسابقه اخیر خود به پیروزی رسیده و هریس در ۵ مسابقه اخیر یک بار برنده بوده و چهار بار شکست خورده است. این دو تنیسور برای اولین‌بار در مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف هم خواهند رفت.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۴:۳۰

دومینیک تیم تنیسور شماره ۴ جهان در مرحله اول مسابقات گرند اسلم ویمبلدون به مصاف سام کوئری نفر شماره ۶۵ دنیا خواهد رفت. دومینیک تیم در ۵ مسابقه اخیر خود سه پیروزی و ۲ شکست داشته و سام کوئری در ۵ مسابقه آخر خود ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در چهار رویارویی قبلی این دو تنیسور ۳ بار دومینیک تیم به پیروزی رسیده و ۱ بار سام کوئری موفق به شکست رقیب قدرتمندش شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۴:۳۰

سرنا ویلیامز قهرمان هفت دوره مسابقات گرند اسلم ویمبلدون در اولین دوره از مسابقات سال ۲۰۱۹ به مصاف جولیا گاتو نفر شماره ۱۶۱ تنیس جهان خواهد رفت. سرنا ویلیامز در ۵ مسابقه اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. در سمت دیگر جولیا گاتو در ۵ مسابقه اخیر خود ۴ بار برنده شده و ۱ بار شکست خورده است. این دو تنیسور آمریکایی و ایتالیایی برای اولین بار در مسابقه امروز به مصاف هم خواهند رفت.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۴:۳۰

ماریا شاراپووا قهرمان مسابقات گرند اسلم ویمبلدون در سال ۲۰۰۴ در اولین مسابقه خود در مسابقات سال ۲۰۱۹ به مصاف پائولین پارمنتیر از فرانسه خواهد رفت که در رتبه ۸۸ جهان قرار دراد. ماریا شاراپووا که هم اکنون در رتبه ۸۰ جهان قرار گرفته، در ۵ مسابقه اخیر خود ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است. پائولین پارمنتیر رقیب امروز شاراپوا در ۵ مسابقه اخیر خود ۳ شکست و ۳ پیروزی داشته است. این دو تنیسور برای اولین بار در مسابقات ویمبلدون به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی این بازی ها در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *