صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / مسابقات قهرمانی بازیکنان ؛ مارک ویلیامز در مقابل نیل رابرتسون

مسابقات قهرمانی بازیکنان ؛ مارک ویلیامز در مقابل نیل رابرتسون

4 2 1

مسابقات قهرمانی بازیکنان که هرساله در شهر پرستون انگلستان برگزار می‌شود، اکنون با فرارسیدن دور دوم به اوج حساسیت خود رسیده‌است. در دور نخست این رقابت‌ها تقریبا همه‌ی مدعیان درمقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. رانی اُسالیوان بری هاوکینز را با نتیجه ۶-۴ شکست داد و مارک اَلن نیز توانست با قدرت استفن مگوایر را از پیش رو بردارد.

در دیگر بازی‌های حساس این دور جاد ترامپ و نیل رابترسون نیز توانستند حریفان خود را مقتدرانه و با نتیجه ۶-۰ شکست دهند و به دور دوم صعود کنند. با پایان یافتن دور اول باید گفت که به نظر میرسد رانی اُسالیوان مانند همیشه شانس اول قهرمانی در این رقابت‌ها است و نیل رابرتسون و جاد ترامپ نیز بسیار آماده هستند. اکنون در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور دوم نیل رابرتسون قهرمان سابق جهان و مارک ویلیامز قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه برگزار میشود.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

مسابقات قهرمانی بازیکنان ؛ مارک ویلیامز در اندیشه انتقام

مارک ویلیامز که در سال ۲۰۱۸ با نمایش‌های خیره کننده توانست برای سومین بار عنوان قهرمانی جهان را کسب کند، در چند تورنومنت اخیر اصلا در فرم خوبی نبوده‌است. او در مسابقات مَسترز، قهرمانی بریتانیا و آزاد اسکاتلند در همان دور اول از گردونه رقابت‌ها خارج شد و در مسابقات آزاد ولز نیز درمقابل نیل رابرتسون مغلوب شد تا همه تورنومنت‌های اخیر را دست خالی ترک کرده‌باشد.

مارک ویلیامز بزرگ که از سال ۱۹۹۲ وارد رده بندی حرفه‌ای اسنوکر شد تا کنون موفق به کسب عنوان قهرمانی در ۳۰ تورنومنت شده‌است که ۲۲ تای این تورنومنت‌ها از رقابت‌های اصلی اسنوکر بوده‌اند. مارک ویلیامز در کنار رانی اُسالیوان و جان هیگینز از پرافتخارترین بازیکنان فعلی جهان است. مارک ویلیامز به دلیل سبک بازی هجومی خود همواره از جذاب‌ترین بازیکنان جهان به حساب می‌آید. ویلیامز اکنون با انگیزه جبران تورنومنت‌های ضعیف قبلی وارد مسابقات قهرمانی بازیکنان شده‌است و در دور اول نیز موفق شد با نتیجه ۶-۲ الی کارتر را شکست دهد. حال باید دید ویلیامز در مقابل نیل رابرتسون آماده چه عملکردی خواهد داشت.

مسابقات قهرمانی بازیکنان

نیل رابرتسون ؛ ماشین ملبورن در بهترین فرم ممکن

نیل رابرتسون قهرمان جهان در سال ۲۰۱۰ شش ماه پیش در فرم خیلی بدی قرار داشت و تقریبا در همه تورنومنت‌هایی که شرکت کرد در همان دور اول حذف شد. اما هرچه از سال جدید گذشت نیل رابرتسون به استانداردهای خود نزدیک‌تر شد. او در مسابقات مَسترز موفق شد به نیمه نهایی صعود کند و بازی‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشت. نقطه اوج کار نیل در مسابقات آزاد ولز بود که موفق شد مقتدرانه عنوان قهرمانی را ازان خود کند.

نیل پس از رانی اُسالیوان بهترین بازیکن هجومی دنیا محسوب میشود که توانایی فوق‌العاده‌ای در زمینه ایجاد بِرِیک‌های صدامتیازی دارد. او تا کنون موفق به ثبت ۶۱۹ بِرِیک صدامتیازی شده‌است که بهترین آمار در تاریخ اسنوکر پس از رانی اُسالیوان به شمار می‌آید. اکنون مسابقات قهرمانی بازیکنان  فرصت بسیار خوبی است که تا نیل بار دیگر بازگشت خود را به سطح اول اسنوکر اعلام کند. نیل رابرتسون اکنون در رده بندی جهانی اسنوکر در رده ۸ قرار دارد.

مسابقات قهرمانی بازیکنان

نیل رابرتسون و مارک ویلیامز تا کنون ۲۳ بار در مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم نیل ۱۵ پیروزی و سهم ویلیامز ۵ پیروزی بوده‌است و ۳ بازی نیز با نتیجه تساوی خاتمه یافته است. به نظر میرسد برای این مسابقه نیز نیل در شرایط بهتری قرار داشته‌باشد.

پیش بینی مسابقات قهرمانی بازیکنان در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *