صفحه اصلی / عمومی / مائورو ایکاردی از اینترمیلان شکایت و درخواست غرامت کرده است

مائورو ایکاردی از اینترمیلان شکایت و درخواست غرامت کرده است

ad banner

مشکلات میان مائورو ایکاردی و باشگاه اینترمیلان ادامه دارد؛ این در حالی است که شاید مهاجم آرژانتینی مجبور به جدایی به صورت قرضی شود.

جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی گزارش داد که با وجود این که تا دوشنبه پنجره نقل و انتقالات باز است ولی آینده ایکاردی هنوز مشخص نیست. در واقع موناکوی فرانسه یکی از تیم هایی بوده که به جذب وی علاقه نشان داده است ولی ایکاردی پاسخی به این علاقه نداده تا یکی از گزینه ها کنار برود.

گزینه‌های پیش روی مائورو ایکاردی

مائورو ایکاردی

حال دی مارتزیو درادامه گزارش خود اعلام کرد که اتلتیکو مادرید و پاری سن ژرمن دو پیشنهاد انتقال قرضی برای خرید مائورو ایکاردی به باشگاه اینترمیلان ارسال کرده اند. خبرنگار ایتالیایی معتقد است که باشگاه ایتالیایی تنها در صورتی حاضر به قرض دادن ایکاردی می شود که وی در ابتدا قراردادش را یک سال دیگر تمدید کند؛ این بدان معنی است که قرارداد وی تا سال 2022 تمدید شود تا ایکاردی نتواند سال آینده به صورت بازیکن آزاد از اینترمیلان جدا شود.

حال علاوه بر این مسئله، اخیرا مشکلی جدید بین مائورو ایکاردی و اینترمیلان به وجود آمده است. در واقع مهاجم آرژانتینی نمی خواهد به باشگاه دیگری برود و خواهان ادامه کار خود به همراه نراتزوری است. گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده است که مهاجم 26 ساله از باشگاه خود شکایت کرده و از دادگاه خواسته تا حکم بازگشت به تمرینات اینترمیلان را صادر کند. علاوه بر این وی به دلیل عدم اجازه حضور در تمرینات، خواهان 1.5 میلیون یورو خسارت از سوی اینترمیلان شده است و هنوز مشخص نیست باشگاه ایتالیایی چه واکنشی به این مسئله نشان خواهد داد.  این در حالی می باشد که اینترمیلان پیشنهاد موناکو را برای خرید ایکاردی پذیرفته است ولی خود بازیکن چنین مسئله ای را نپذیرفته است. به همین دلیل مدیران اینترمیلان از عدم جواب مهاجم شان به این پیشنهاد و همچنین درخواست غرامت 1.5 میلیون یورویی از بازیکن آرژانتینی بسیار دلخور شده اند.

علاوه بر این، پاری سن ژرمن می خواهد یک مهاجم قرضی جذبک ند و لوکا یوویچ، مهاجم رئال مادرید و مائورو ایکاردی، گزینه های باشگاه فرانسوی هستند. البته موناکو نیز هنوز به جذب ایکاردی امیدوار است. باید دید داستان مهاجم گلزن و باشگاه اینترمیلان در نهایت چگونه رقم خواهد خورد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *