صفحه اصلی / عمومی / لیونل اسکالونی: درک نمیکنم چرا مسی کارت قرمز دریافت کرد

لیونل اسکالونی: درک نمیکنم چرا مسی کارت قرمز دریافت کرد

ad banner

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی تیمش در بازی رده بندی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ مقابل شیلی به دفاع از ستاره تیمش لیونل مسی پرداخت که در مصاحبه ای عنوان کرده فساد مدیریتی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی، قهرمانی را برای برزیل میزبان آماده کرده است.

لیونل اسکالونی پذیرفت که همچنان از تصمیم داور دیدار مبنی بر اخراج لیو مسی از زمین بازی متعجب و سردرگم است. وی همچنین عدم استفاده داوران از سیستم کمک داور ویدئویی در این دو دیدار اخیر تیمش را زیر سوال برد. مسی در بازی شب گذشته برابر شیلی تنها ۳۶ دقیقه در میدان بود پیش از آنکه همراه با گری مدل از زمین مسابقه اخراج شود. در جنجالی ترین صحنه دیدار، مدل پرخاشگری بیشتری از خود نشان میداد و ضرباتی را با سر و شانه به مسی وارد کرد درحالیکه مسی دستانش را بالا برده و بی حرکت سر جای خود ایستاده بود اما علی رغم اعتراض بازیکنان آلبی سلسته، ماریو دیاز داور دیدار به هردو بازیکن کارت قرمز مستقیم نشان داد تا دو تیم نیمه دوم را ده نفره ادامه دهند. با این حال آرژانتین با دو گل سرخیو آگوئرو و پائولو دیبالا توانست در نیمه اول به برتری برسد. در نیمه دوم تک گل آرتورو ویدال برای جبران نتیجه کافی نبود تا شاگردان لیونل اسکالونی برنده دیدار رده بندی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ لقب بگیرند. مسی بعد از بازی حاضر نشد برای گرفتن مدال در مراسم شرکت کند و در مصاحبه با خبرنگاران از فساد موجود در سیستم مدیریتی و زمینه سازی قهرمانی برای برزیل میزبان صحبت کرد. اسکالونی نیز مانند کاپیتان تیمش ساکت نماند و به انتقادات از عملکرد داوران حاضر در کوپا آمریکا پرداخت.

صحبت های لیونل اسکالونی بعد از بازی برابر شیلی

لیونل اسکالونی

هنوز درک نمیکنم چرا لیو مسی از زمین بازی اخراج شد. معتقدم که در این لحظه ما باید برای بازی فینال خودمان را آماده می کردیم اما به هر ترتیب در بازی رده بندی حاضر شدیم و توانستیم رتبه سوم را برای آرژانتین بدست آوریم. این حداقل کاری بود که از ما برمی آمد. بر این باور هستیم که اگر به یکی از ما آسیب برسد، به نوعی به همه تیم آسیب رسیده است. وقتی با یک بازیکن تیم بخصوص کاپیتان بدرفتاری می شود نمیتوانیم نگاهمان را از این موضوع برداریم. بازیکنان صحنه درگیری لیو را دیدند و وارد عمل شدند. تیمی را ساخته ایم که سرشار از اتحاد و همبستگی است. جو حاکم بر بازی حتی عجیبتر از بازی قبلی بود. هنوز متوجه نمیشوم چرا از سیستم کمک داور ویدئویی به درستی استفاده نمی شود. باید ترتیباتی اتخاذ شود تا این سیستم به فوتبال کمک کند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *