صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / فرناندو آلونسو : اگر بخواهم به فرمول یک برگردم، به هوادارانم خبر خواهم داد

فرناندو آلونسو : اگر بخواهم به فرمول یک برگردم، به هوادارانم خبر خواهم داد

4 2 1

فرناندو آلونسو می‌گوید هر زمان که بخواهد دوباره به ورزش فرمول یک برگردد، هوادارانش و رسانه‌ها را بلافاصله از این تصمیم مطلع خواهد کرد.

توضیحات فرناندو آلونسو در خصوص احتمال بازگشت به فرمول یک

فرناندو آلونسوی اسپانیایی، قهرمان اسبق دو فصل از مسابقات فرمول یک، در انتهای فصل قبل و پس از ۱۷ سال رقابت در این ورزش، به منظور دنبال کردن اهداف خود در رشته ‌های دیگر موتوراسپرت، از فرمول یک خداحافظی کرد. از طرف دیگر در حال حاضر در زمانی از تقویم سالانه فرمول یک قرار داریم که به « Silly Season » معروف است. در سیلی سیزن، شایعات و حدس ‌وگمان‌ها پیرامون نقل و انتقالات رانندگان میان تیم های مختلف به گوش می‌رسد. در حال حاضر هم جدیدترین شایعه به فرناندو آلونسو مربوط می‌شود. گفته شده فرناندو آلونسو قصد دارد به مسابقات بازگردد و احتمالا به یکی از تیم‌های بالای جدول خواهد پیوست. راننده باسابقه اسپانیایی اعتراف کرده که از قوت گرفتن شایعات اخیر راجع به بازگشتش به فرمول یک، شگفت‌زده شده است.

آلونسو در یک پرسش و پاسخ که در حساب کاربری اینستاگرام خود به راه انداخته بود گفت:

از اینکه تعداد زیادی از مردم در روزهای اخیر راجع به بازگشتم به فرمول یک صحبت کرده‌اند، شگفت‌زده شده‌ام. امسال بهترین نیم فصل ممکن را پشت سر گذاشتم. یک قهرمانی جهان را به دست آوردم (اشاره به قهرمانی در مسابقات جهانی استقامت)؛ در دیتونا، سبرینگ و لمانز پیروز شدم. اگر یک روز بخواهم به فرمول یک برگردم، شما را در جریان خواهم گذاشت.

فرناندو آلونسو در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ همراه با تیم فرانسوی رنو که در دوران اوج خود قرار داشت، موفق شد قهرمان مسابقات شود. آلونسو پس از آن به مدت یک فصل به تیم مک‌لارن رفت، اما در آنجا نتوانست قهرمانی خود با رنو را تکرار نماید و به تیم سابق خود بازگشت. پس از آن بود که فرناندو آلونسو با حرف و حدیث بسیار به فراری پیوست.

فرناندو آلونسو

راننده ۳۸ ساله طی پنج فصل حضور در فراری، موفق به کسب قهرمانی جهان با این تیم ایتالیایی نشد. او در سال ۲۰۱۵ به تیم مک‌لارن پیوست و تا پایات دوران رانندگی خود در فرمول یک در همین تیم باقی ماند.

بارها توسط هواداران و رسانه‌ها گفته شده که فرناندو در دوران حضورش در فرمول یک، شخصیتی نه چندان دوست داشتنی بود اما خود او این مسئله را رد کرد و گفت:

همیشه کسانی که با من کار می‌کردند خلاف این موضوع را گفته‌اند، اما شاید من چندان این حرف را قبول نداشته باشم. برای هر تیمی که رانندگی ‌کنم تمام تلاشم را خواهم کرد، هر دور، هر روز. بهترین مدرک برای این حرفم این است که برای رنو رانندگی کردم و دوباره به این تیم برگشتم، برای مک‌لارن رانندگی کردم و دوباره به نزدشان برگشتم.

چند روز پیش سباستین فتل در واکنش به بازگشت فرناندو آلونسو به فرمول یک گفته بود که فکر نمی‌کند راننده اسپانیایی هرگز از او خوشش آمده باشد. آلونسو نیز درباره صحبت های فتل گفت:

اینکه فتل این گونه فکر می کند، به من حس بدی می دهد. من هم شنیدم که او این حرف‌ها را زده است. ما همیشه برای یکدیگر احترام قائل بوده‌ایم و رابطه‌ دوستانه ای با هم داشتیم. شاید بخاطر حرف های مطبوعات یا شرایط خاصی باشد که فتل این طور فکر می‌کند، اما باز هم می‌گویم که کاملا خلاف این قضیه، صدق دارد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *