صفحه اصلی / عمومی / پیش‌بینی مسابقات تنیس هاپمن کاپ؛ پیش بازی سرنا ویلیامز و کتی باتلر

پیش‌بینی مسابقات تنیس هاپمن کاپ؛ پیش بازی سرنا ویلیامز و کتی باتلر

ad banner

پیش‌بینی تنیس ؛ دیدار سرنا ویلیامز و کتی باتلر

نمای بازی

در ادامه مسابقات هاپمن کاپ، پنجشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۵ بامداد به وقت ایران، سرنا ویلیامز و کتی باتلر در قالب دیدار فردی آمریکا – انگلیس به مصاف هم می‌روند. این دو تاکنون با هم دیداری نداشته و این اولین جدال‌شان خواهد بود. روی کاغذ شانس سرنا بسیار بیشتر است. به خصوص که او رنک ۱۶ جهان است و باتلر رنک ۹۷. با این حال پیش‌ بینی تنیس هرگز ساده نیست و این دو حریفان ناشناخته‌ای برای هم هستند. در ادامه مروری بر کارنامه و وضعیت فعلی این دو تنیسور داشته باشیم:

پیش‌بینی مسابقات تنیس هاپمن کاپ در سایت بتکارت

سرنا ویلیامز؛ تنها امید شانس اندک آمریکا

پروفایل ویلیامز به گزارش سایت رسمی تنیس:

سن:  ۳۷

قد: ۱۸۲ سانتیمتر

وزن: ۶۸ کیلوگرم

دست: راست

سال‌های فعالیت: ۲۵

رنکینگ جهانی: ۱۶

سرنا ویلیامز

سرنا ویلیامز در سال گذشته وضعیت خوبی داشته است. او در ۱۰ بازی آخرش هشت برد و دو شکست داشته است. در سال ۲۰۱۷ به دلیل بارداری در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرد. پس از بازگشت به مسابقات رسمی در سالب ۲۰۱۸ موفقیت زیادی کسب نکرد و این روند تا اوپن فرانسه ادامه داشت.  ویلیامز در مسابقات ویمبلدون توانست به فینال صعود کند و با شکست برابر آنجلیک کربر نایب قهرمان شد. او در اوپن آمریکا هم به فینال رسید اما این بار برابر نائومی اوزاکا شکست خورد و باز هم دوم شد. در مسابقات هاپمن در بخش فردی برابر بنچیچ و ساکاری پیروز شده و در بخش دو نفره در قالب تیم انگلیس برابر تیم سوئیس با رهبری راجر فدرر شکست خورد. کارشناسان شانس برد در دیدار برابر باتلر را به ویلیامز می‌دهند، اما سرنا برابر تنیسورهای جوان که رنک خوبی هم نداشته‌اند، چندان موفق نبوده و به همین دلیل پیش‌بینی تنیس بین این دو آسان نیست.

کتی باتلر و اولین تجربه حضور در جمع ۱۰۰ تنیسور برتر جهان

پروفایل باتلر به گزارش سایت رسمی تنیس:

سن:  ۲۲

قد: ۱۶۹ سانتیمتر

وزن: ۶۸ کیلوگرم

دست: راست

سال‌های فعالیت:  ۵

رنکینگ جهانی:  ۹۶

باتلر در چهار سال اخیر یکی از برترین پدیده‌های جهان تنیس بوده و توانسته با وجود سن کمش با بیش از صد پله صعود، در جمع ۱۰۰ تنیسور برتر جهان قرار بگیرد.. در سال ۲۰۱۸ او موفقیت‌های بسیاری بدست آورد. او در ماه آوریل جایزه ۲۵ هزار دلاری اوپیدوس را برد. قهرمانی در مسابقات فکوکا ژاپن قدم بعدی او بود. در رولان گروس موفق نبود و در ویمبلدون در دور دوم برابر نائومی اوزاکا شکست خورد و حذف شد.  او در ده بازی آخرش پنج برد و پنج شکست داشته و در مسابقات هاپمن هر دو بازی‌اش را با شکست پشت سر گذاشته است. او در مصاحبه‌ای گفته که با تمام وجود برابر سرنا ویلیامز به میدان می‌رود و ترسی از روبرو شدن با او ندارد. همچنین اعلام کرده که در سال ۲۰۱۹ می‌خواهد به جمع ۵۰ تنیسور برتر جهان برسد. در پیش بینی تنیس بین این دو روحیه‌ی باتلر می‌تواند عامل تعیین کننده‌ای باشد.

سرنا ویلیامز

پیش‌بینی مسابقات تنیس هاپمن کاپ در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *