صفحه اصلی / عمومی / راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری دیدار مهم رئال مادرید و سویا در هفته بیستم

راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری دیدار مهم رئال مادرید و سویا در هفته بیستم

ad banner

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و سویا امروز ۲۸ دی ۱۳۹۸ در هفته بیستم لالیگا اسپانیا، از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۲-۱ به نفع رئال مادرید پیش‌بینی کرده‌اند

امروز دو تیم رئال مادرید و سویا از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند تا شرایط خود را در جدول ارتقا ببخشند. شاگردان زین الدین زیدان با روحیه مضاعفی که ناشی از قهرمانی در سوپرجام اسپانیا بدست آورده‌اند به مصاف حریف سرسخت خود می‌روند. نکته مهمی که وجود دارد مصدومیت سرخیو راموس بود که در سوپرجام اسپانیا گریبانش را گرفت و ممکن بود این بازیکن شانس بازی مقابل تیم سابقش سویا در هفته بیستم لالیگا را از دست بدهد اما گویا این مدافع میانی اسپانیایی توانسته از بند مصدومیتی که برخی پیش‌بینی کرده بودند او را ۱۰ تا ۱۵ روز خانه‌نشین کند، رهایی یابد. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که کاپیتان کهکشانی‌ها در بازی مقابل آندلسی‌ها به میدان برود. راموس بلافاصله پس از بازگشت رئال مادرید از عربستان سعودی (جایی که رئال مادرید قهرمان سوپرجام اسپانیا شد) پروسه ریکاوری‌ را آغاز کرد و تا حد بسیار زیادی هم به حضور در بازی امروز امیدوار است. صرفنظر از اتفاقی غیرمنتظره، می‌توان انتظار داشت که زیدان، کاپیتان تیمش را در ترکیب اصلی برای این بازی خانگی به میدان بفرستد. در همین حال کریم بنزما و لوکا یوویچ هم توانسته‌اند از بند مصدومیت‌های‌ خود رهایی یابند و در فهرست بازیکنان رئال مادرید قرار بگیرند. با این حال ادن هازارد و مارکو آسنسیو به دلیل مصدومیت و فدریکو والورده به دلیل محرومیت (دریافت کارت قرمز در بازی مقابل تلتیکو مادرید در سوپرجام اسپانیا) نمی‌توانند رئال مادرید را مقابل سویا همراهی کنند.

رئال مادرید سویا
وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی لالیگا

در حال حاضر در جدول رده‌بندی لالیگا بارسلونا با ۴۰ امتیاز از ۱۹ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. رئال مادرید با همین تعداد بازی با ۴۰ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در جایگاه دوم و اتلتیکو مادرید با ۳۵ امتیاز در رده سوم جای دارند. سویا نیز هم امتیاز با اتلتی با ۳۵ امتیاز و با تفاضل گل کمتر در رده چهارم قرار دارد و در صورت پیروزی قابل رئال و شکست و تساوی اتلتیکو می‌تواند جایگاه خود را در رده سوم تثبیت کند. رئال مادرید نیز در صورت پیروزی می‌تواند موقتا به رده اول جدول صعود کند و منتظر بازی کاتالان‌ها بماند. البته در صورتی که رئال تفاضل گل خود را با پیروزی افزایش دهد، حتی اگر بارسا پیروز بازی خود نیز شود رئال می‌تواند در صدر جدول باقی بماند.
سهم رئال مادرید تا به اینجا از نوزده مسابقه برگزار شده ۱۱ پیروزی، ۷ تساوی و ۱ شکست بوده است و سویا ۱۰ پیروزی، ۵تساوی و ۴ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم رئال مادرید و سویا

این بازی در استادیوم خانگی رئال مادرید سانتیاگو برنابئو به قضاوت خوان مارتینز مانوئرا برگزار خواهد شد.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

سویا: لوکاس اوکامپوس تنها غایب سویا به دلیل محرومیت است و این تیم بازیکن مصدومی ندارد.

رئال مادرید: ادن هازارد و مارکو آسنسیو مصدومان قطعی این تیم و کریم بنزما و گرت بیل و سرخیو راموس مصدومیت جزیی دارند و مشخص نیست که بتوانند در بازی امروز تیم خود را همراهی کنند یا خیر.

آمار عجیب سویا در مقابل تیم‌های بزرگ از جمله رئال مادرید؛ همه آمار و پیش‌بینی‌ها حکایت از پیروزی رئال مادرید را دارد.

سویا ۱۲ بازی پیاپی است که در ورزشگاه رئال مادرید پیروز نشده است یا بهتر است بگوییم ۱۲ دیدار پیاپی را در مقابل کهکشانی‌ها با شکست پشت سر گذاشته است. در ۱۰ بازی لیگ حتی یک تساوی هم در خانه مادرید به دست نیاورده است و در هر دو بازی کوپا دل ری هم مغلوب شده است. آمار بد سویا تنها در برنابئو دیده نشده است و برابر حریفان بزرگش نیز نتیجه ضعیفی گرفته است. این تیم در هشت فصل گذشته حتی یک امتیاز در برنابئو، نوکمپ (ورزشگاه بارسلونا) و سن مامس (ورزشگاه اتلتیک بیلبائو) کسب نکرده است. در ویسنته کالدرون و واندا متروپولیتانو ( ورزشگاه‌های اتلتیکومادرید) تنها سه امتیاز به دست آورد. در مستایا (ورزشگاه والنسیا) نیز شرایط مشابه است. سویا که در یکی از بهترین دوران‌های تاریخ خود به سر می‌برد، سه عنوان اروپایی فتح کرد، در لیگ قهرمانان همیشه حضور داشت و فینال‌های کوپا دل ری را تجربه کرد، کسب نتایج ضعیف در ورزشگاه‌های مهم اسپانیا یک لکه سیاه برای این تیم محسوب می‌شود. آخرین پیروزی سویا برابر رئال مادرید در سال ۲۰۰۷ به دست آمد که این اتفاق در سانچس پیسخوان رخ داد. برای میزبان آدریانو، کانوته، رناتو و روماریچ گلزنی کردند. امروز همه این بازیکنان بازنشسته شدند اما از آن ترکیب اصلی هنوز خسوس ناواس بازی می‌کند. قهرمان جهان (با تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۰) می‌خواهد سومین پیروزی‌اش را در سانتیاگو برنابئو تجربه کند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

edw
بازی با سویا را چطور می‌بینید؟

دوست نداریم متفاوت از بازی‌های قبل عمل کنیم همه بازی‌ها مهم هستند و باید رویه قبلی را در پیش گیریم و کار خود را بصورت جدی ادامه دهیم. چون قهرمان سوپرکاپ شدیم، چیزی تغییر نخواهد کرد. خوب و آماده هستیم، فصل هم طولانی است و از سختی‌های بازی مطلع هستیم اما مثل همیشه کاری که می‌کردیم را تکرار خواهیم کرد و عملکردمان را درون زمین به نمایش خواهیم گذاشت. این تغییر نخواهد کرد. به شما نخواهم گفت که چگونه بازی خواهیم کرد. همه بازیکنان می‌خواهند نقشی داشته باشند، اما مثل همیشه مهم‌ترین مسئله آمادگی است و بازیکنانی که آماده هستند را خواهید دید. مشکلاتی داشتیم اما فردا می‌بینید که چطور بازی خواهیم کرد. مقابل یکی از بهترین تیم‍‌های لالیگا بازی خواهیم کرد و باید برای ارائه عملکردی عالی آماده شویم. سویا در صورت پیروزی می‌تواند خود را به صدر جدول نزدیک کند و ما نیز به این سه امتیاز نیاز قطعی داریم.

سویا برای شما تونل افتخار بخاطر قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا خواهد زد؟

خبر ندارم که چه اتفاقی می‌افتد هر باشگاهی قوانین و رسوم خاص خودش را دارد و اگر آنها تونل افتخار تشکیل دهند می‌پذیریم. ما قهرمان سوپرکاپ شده‌ایم، اما فردا آنها به اینجا می‌آیند تا فوتبال خوبی ارائه کنند و تنها به کسب ۳ امتیاز فکر می‌کنند. نباید روی اتفاقات قبل از بازی تمرکز کنیم، بلکه باید روی خود بازی متمرکز شویم. برای یک بازی سخت مقابل حریفی بسیار خوب که این را در طول فصل هم نشان داده، قرار خواهیم گرفت و به سه امتیاز این بازی هر دو طرف احتیاج زیادی خواهند داشت. سوپرکاپ هدفی بود که به آن دست یافتیم و می‌خواستیم اولین عنوان فصل را فتح کنیم. در میانه فصل، عنوان مهمی کسب کردیم و با دشواری زیادی موفق به فتح آن شدیم و همیشه همینطور خواهد بود، اما مهم این است که در ادامه فصل هم همینطور باشیم. در حال حاضر می‌دانیم که بازی‌های باقی مانده سخت خواهند بود، و باید همچنان برای این باشگاه تاریخ سازی کنیم و امیدوارم که در پایان بهترین‌ها برای ما رخ دهند. همانطور که قبلاً گفتم، فصل برای ما سخت و طولانی است.

 اخراج والورده:

ناراحت هستم زیرا او شرایط بدی را دارد و قطعا شرایط روحی او خوب نیست. این داستان‌ها ممکن است برای هرکسی پیش آید و دوران سختی است . او مربی بسیار خوبی است و من احترام زیادی برایش قائل هستم. می‌دانیم که در کجای دنیای مربیگری ایستاده‌ایم. رئال مادرید و بارسلونا تیم‎های بزرگی هستند و چیزی عوض نخواهد شد. می‌دانم که اگر در دو بازی شکست بخوریم مثل دو ماه پیش مورد انتقاد قرار خواهم گرفت. می‌دانم کجا هستم. می‌دانم کاری که می‌خواهیم انجام دهیم پیچیده است، همیشه نمی‌توانیم خوب بازی کنیم. اما سعی می کنیم ۱۰۰ درصد توان خود را به کار بگیریم. سپس به عهده شماست که بگویید خوب کار کرده‌ایم یا نه.

dscsaw
رویارویی با سرمربی سابق رئال مادرید لوپتگی؟

شرایط در هر لحظه از زمان دیگر جدا است و باید اکنون در مورد زمان حال صحبت کنیم. شرایط تغییر می‌کنند. او می‌خواست کارهای بزرگی انجام دهد، مربی بزرگی است و همیشه این را نشان داده است. نمی‌خواهم در مورد دوران حضورش در رئال مادرید صحبت کنم اما می‌توانم بگویم که مربی بسیار خوبی است. همیشه این را ثابت کرده و حالا هم همین کار را می‌کند. امیدوارم که استقبال خوبی از او شود، چون لوپتگی اهل همین خانه است. او اینجا بازی کرده و مردم همیشه از خودی‌ها خوب استقبال می‌کنند. دوست دارم بازی خوبی را در ورزشگاه و در کنار هوادارانمان داشته باشیم.

آیا مصدومیت راموس جدی است؟

همه او را خوب می‌شناسند او دوست دارد همیشه در زمین بازی کند. همیشه می‌خواهد بازی کند و خواهید دید که به میدان می‌رود یا نه. او یک الگو و کاپیتان تیم ماست و اینجا نقطه مرجع همه بازیکنان محسوب می‌شود و الگویی است که دنبالش کنند.

۳۰۰امین بازی واران با پیراهن مادرید؟

خوشحال هستم که او اینجا در کنار ما است و عملکرد خوبی را در دوران حضورش از خود برجای گذاشته است. من می‌دانم چه پتانسیلی دارد و می‌تواند به این رکورد برسد. در نهایت ۱۰ سال حضور در رئال مادرید و انجام ۳۰۰ بازی کار هر کسی نیست. امیدوار هستم او بتواند همچنان به کار خود ادامه دهد و موفق باشد.

درخشش کورتوا در بازی‌های اخیر؟

خوشحالم که او حالت آمادگی خودش را بدست آورده و در سوپرجام نیز بهترین بازی را ارائه داد. به نظرم از ابتدا و در گذشته نیز خودش را اثبات کرده که دروازه‌بان بزرگی است. همیشه یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا بوده و بعد از دوره‌ای سخت، که ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد، یاد گرفته که چطور بازی کند و تسلیم نشود. او سطح خود را پیدا کرده و کم کم از آن دوره سخت بیرون آمد و در حال حاضر از سطح عملکردش راضی هستیم و امیدوار هستم به همین صورت به کار خود ادامه دهد.

زین الدین زیدان؟

در این برهه خوشحال هستم و حس خوبی دارم. هر روز در زندگی، خود را فردی خوش شانس حس می‌کنم. به همین خاطر باید از زندگی تشکر کنم که این چیزها را به عنوان بازیکن، مربی و یک فرد به من داده است. سعی می‌کنم خوب کار کنم و برای اهدافم تلاش می‌کنم. شاید فکر کنید که فرد خوش شانسی هستم، اما اگر باشم، چیزی بیشتر از این نیست. اشکالی ندارد اگر اینطور فکر کنید.

خولین لوپتگی سرمربی سویا در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

زین الدین زیدان؟

او مربی بزرگی است و ما بازی سختی را در مقابل تیم او خواهیم داشت. کاری که زیدان می‌کند، خارق العاده است. نتایج و عناوینی که کسب کرده قابل تحسین است. آنها به تازگی قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شدند و عنوان دیگری به کارنامه خود اضافه کردند. ما برای آنها قطعا تونل افتخار خواهیم زد زیرا رسم باشگاه ما این است.

sdcs 3
دوازده بازی اخیر سویا در سانتیاگو برنابئو با شکست همراه بوده است و بازی رفت را هم در خانه با نتیجه ۱-۰ واگذار کرده اما لوپتگی در این باره می گوید:

دوست داریم فقط به بازی امروز توجه کنیم و آمار و ارقام را کنار بگذاریم زیرا آنها تمام شده هستند و چیزی که اهمیت دارد بازی امروز و سه امتیاز آن است. در یک مسابقه، حاصل تلاشتان را برداشت می‌کنید. با اعتماد به نفس به مصاف رئال مادرید می‌رویم، هرچند که می‌دانیم بازی با این تیم چه سختی‌هایی خواهد داشت. درست است جو سانتیاگو برنابئو همیشه برایمان سخت بوده ولی با بازیکنان صحبت کرده‌ایم و امیدوارم بتوانیم شرایط را کنترل کنیم.

در خصوص آمار دو تیم رئال مادرید و سویا بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم سویا خولن لوپتگی شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم رئال مادرید زین الدین زیدان شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۱.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم سویا در لالیگا لوکاس اوکامپوس با ۵ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن رئال مادرید در لالیگا کریم بنزما با ۱۲ گل زده می‌باشد.
 • سویا تاکنون با ۲۴ گل زده و ۱۸ گل خورده تفاضل +۶ را به نام خود ثبت کرده است.
 • رئال مادرید تاکنون با ۳۶ گل زده و ۱۲ گل خورده تفاضل +۲۴ را به نام خود ثبت کرده است.
 • سویا در بازی قبلی خود در لالیگا مقابل اتلتیک بیلبائو به تساوی ۱-۱ رسیده است.
 • رئال مادرید در بازی قبلی خود در لالیگا مقابل ختافه به پیروزی ۳ بر ۰ رسیده است.
 • رئال مادرید در ۱۳ بازی از ۱۴ بازی قبلی خانگی خود مقابل سویا پیروز شده است.
 • رئال مادرید در ۱۲ بازی قبلی خانگی خود مقابل سویا حداقل ۲ گل زده است.
 • رئال مادرید در ۵ بازی از ۷ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا موفق به کلین شیت شده است.
 • رئال مادرید در ۱۰ بازی قبلی خود در لالیگا شکست نخورده است.
 • در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی سویا در لالیگا کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
 • سویا در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی قبلی خود در لالیگا شکست نخورده است.
 • پنج بازی اخیر سویا در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر رئال مادرید در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی و سه تساوی همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های رئال مادرید و سویا که امروز ۲۸ دی ۱۳۹۸ در هفته بیستم لالیگا اسپانیا، از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *