صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / دنی کارواخال: زیدان برای شروع فصل جدید آماده تر از همیشه است

دنی کارواخال: زیدان برای شروع فصل جدید آماده تر از همیشه است

4 2 1

دنی کارواخال مدافع راست اسپانیایی رئال مادرید، علی رغم نتایج ضعیف تیمش در بازی های پیش فصل به دفاع از سرمربی حال حاضر خود پرداخت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

دنی کارواخال معتقد است زین الدین زیدان برای آغاز دومین دوران سرمربیگری خود در رئال مادرید و شروع فصل جدید آماده تر از همیشه است. زیدان فصل گذشته در حالی که کمتر از ۱۰ ماه از استعفایش می گذشت، مجددا به عنوان سرمربی کهکشانی ها انتخاب شد. زیدان که در دوران حضور سه ساله اش به عنوان سرمربی رئال مادرید توانسته بود تاریخ‌سازی کند و سه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و یک لالیگا را به ارمغان بیاورد، پس از بازگشت دوباره به مادرید نتوانسته نمایش‌های درخشان سابق را تکرار کند و این موضوع نگرانی هایی را برای هواداران مادریدی به وجود آورده است. در دیدار های پیش فصل، رئال مادرید با وجود خرید بازیکنان گران قیمتی چون ادن هازارد، لوکا یوویچ، ادر میلیتائو و فرلاند مندی نتوانسته فرم خوب گذشته را تحت هدایت زیدان بدست بیاورد. دنی کارواخال که در این سالها از ارکان اصلی تیم زیدان در قهرمانی های پیاپی این تیم در اروپا بود به دفاع از عملکرد سرمربی فرانسوی پرداخته و می گوید زیدان حمایت همه جانبه تمام بازیکنان تیم را در اختیار دارد.

صحبت های دنی کارواخال در مورد زین الدین زیدان

دنی کارواخال

شما می‌توانید ببینید که زین الدین زیدان چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان سرمربی در نخستین سال‌های خود، فرد مهمی در دنیای فوتبالی به حساب می آید. حالا و در دوره دوم مربیگری اش امیدوارم که روند خوب گذشته را بتواند تکرار کند. فکر می‌کنم که حالا آماده تر از همیشه است. در حال حاضر او تجربه های گوناگونی را با خود همراه دارد که در سال ۲۰۱۶ آنها را نداشت. فکر می کنم که او کارش را به خوبی انجام خواهد داد. او احترام و اعتماد تمام بازیکنان تیم را با خود دارد و فکر میکنم این مهمترین چیز برای سرمربی یک باشگاه است.

رئال مادرید تاکنون از پنج بازی دوستانه خود در تابستان جاری سه دیدار را با شکست پشت سر گذاشته که یکی از این شکست ها، باخت تحقیرآمیز ۷-۳ مقابل اتلتیکو مادرید رقیب همشهری لوس بلانکوس بود. با این حال دنی کارواخال نتایج بازی های پیش فصل را بی اهمیت می خواند و این دیدارها را مقدمه ای در جهت آماده سازی برای شروع لالیگا و دیدار مقابل سلتاویگو می داند.

بازی های پیش فصل به شما انرژی می دهند و باعث می‌شوند تا در زمین فرم خوب خود را پیدا کنید اما نتایج آن اهمیتی ندارد و ما باید خودمان را برای دو هفته دیگر و بازی مقابل سلتا آماده کنیم و برای گرفتن سه امتیاز دیدار در بالایدوس تلاش کنیم. در حال حاضر فکر میکنم که سرمربی در حال امتحان کردن بازیکنان مختلف تیم در سیستم های متنوع است. همانطور که گفتم تلاش اصلی ما باید به منظور کسب پیروزی در بازی مقابل سلتا باشد. در پایان هر فصل، فصل جدیدی پشت سر آن شروع می شود و چالش های جدیدی برای ما آغاز میشود که بسیار هیجان انگیز است. باید با این دید به مسئله نگاه کنید. بازه زمانی دوران فوتبال یک فوتبالیست کوتاه است و اگر می خواهید پس از بازنشستگی به دوران فوتبالتان با افتخار نگاه کنید، باید هر تابستان برای موفقیت دوباره تلاش کنید تا قهرمان شوید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی جام جهانی 2022

آموزش پیش بینی جام جهانی فوتبال – تمام چیزهایی که باید بدانید

جام جهانی فوتبال (فیفا ورلد کاپ) بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است. فوتبال محبوب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *