صفحه اصلی / عمومی / بازیکنانی که بیشترین رشد را در فصل گذشته داشته اند؛ جیدن سانچو در صدر

بازیکنانی که بیشترین رشد را در فصل گذشته داشته اند؛ جیدن سانچو در صدر

ad banner

جیدن سانچو بازیکن جوان تیم دورتموند به عنوان ارزشمندترین بازیکنی که در طول یک سال بیشترین رشد را در فوتبال داشته اند و توانسته است با پیشرفت محسوس خود، بر ارزش مبلغی خود بیافزاید معرفی شد.

این خبر را وب سایت ترانسفر مارکت منتشر کرد و علاوه بر این بازیکن به ده بازیکن اولی که ارزش آن‌ها در طول یک سال بیشترین رشد را داشته اند، پرداخته است. این وب سایت با در نظر گرفتن پارامتر های مختلفی همیشه ارزش فوتبالیست‌ها را بررسی و منتشر می‌کند که در این خبر به عنوانی که در بالا اشاره گردید پرداخته است. در فهرست زیر به ترتیب به صورت مفصل به این موضوع و به ده بازیکنی که در صدر جدول این لیست به ترتیب قرار دارند می پردازیم:

جیدن سانچو

۱-جیدن سانچو

ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۱۵ میلیون یورو
پایان فصل: ۱۰۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۸۵ میلیون یورو معادل ۵۵۶ درصد
این بازیکن ۱۹ ساله،انگلیسی و در پست وینگر بازی می کند. او فوتبال حرفه ای اش را در سال ۲۰۱۶ با تیم منچستر سیتی آغاز کرد.در سه بازی به میدان رفت و گلی به ثمر نرساند. در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۸ میلیون پوند به دورتموند آلمان منتقل شد و بازی های درخشانش در دورتموند باعث شد تا او در صدر ارزشمندترین بازیکنان قرار گیرد.
در سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ او در ۱۲ بازی به مدت ۶۸۴ دقیقه در بوندسلیگا به میدان رفت و توانست ۱ گل و ۴ پاس گل و دقت پاس های ۸۶ درصدی را به نام خود ثبت کند. اما این شروعی بر فصل درخشانش بود و او در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ شکوفایی خود را نمایان کرد.
در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ او در ۳۴ بازی به مدت ۲,۴۵۹ دقیقه در بوندسلیگا به میدان رفت و توانست ۱۲ گل و ۱۴ پاس گل و دقت پاس های ۸۶ درصدی را به نام خود ثبت کند.
هم چنین او در لیگ قهرمانان اروپا در همان فصل در ۷ بازی معادل ۴۳۸ دقیقه به میدان رفت که توانست ۱ گل و ۱ پاس گل را دقت پاس های ۸۶ درصدی در کارنامه خود به ثبت برساند.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۱۵ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۱۰۰ میلیون یورو رسید.
او از دید کلی ترانسفر مارکت یازدهمین بازیکن ارزشمند دنیای فوتبال است. وی در این فصل به جوان ترین بازیکن تاریخ دورتموند مبدل شد که موفق شده در یک فصل، تعداد گل های خود در بوندسلیگا را دو رقمی کند. هم چنین او برای تیم منتخب فصل بوندسلیگا نیز انتخاب شد. آخرین بازی سانچو برای تیم فوتبال کشورش انگلیس نیز مقابل تیم سوئیس بود. این بازی با نتیجه سوئیس (۰ – ۰) انگلیس به پایان رسید. جیدن سانچو در این مسابقه ۱۵ دقیقه بازی کرد.

۲-کیلیان ام‌باپه
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۱۲۰ میلیون یورو
پایان فصل: ۲۰۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۸۰ میلیون یورو معادل ۶۶ درصد
این بازیکن ۱۹ ساله،فرانسوی و در پست مهاجم بازی می کند. او فوتبال حرفه ای اش را از سال ۲۰۱۵ در تیم موناکو بی آغاز کرد. در این تیم در ۱۲ بازی ۴ گل به ثمر رساند و فصل بعد به تیم اصلی موناکو منتقل شد و آمار ۴۱ بازی ۱۶ گل را در یک سال و نیم ثبت کرد. در سال ۲۰۱۷ به صورت قرضی به پاری سن ژرمن رفت و خوش درخشید.
در لیگ ۱ فرانسه در سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ او در ۲۸ بازی به مدت ۲۱۷۱ دقیقه به میدان رفت و توانست ۱۳ گل و ۸ پاس گل و دقت پاس های ۸۲ درصدی را به نام خود ثبت کند. اما این شروعی بر فصل درخشانش بود و او در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ شکوفایی خود را نمایان کرد.
در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ او در ۲۹ بازی به مدت ۲۳۴۲ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار فوق العاده ی ۳۳ گل و ۷ پاس گل و دقت پاس های ۷۹ درصدی را به نام خود ثبت کند. هم چنین او در لیگ قهرمانان اروپا در همان فصل در ۸ بازی معادل ۷۰۱ دقیقه به میدان رفت که توانست ۴ گل و ۵ پاس گل را دقت پاس های ۷۹ درصدی در کارنامه خود به ثبت برساند. وی در این فصل علاوه بر تصاحب لقب بهترین بازیکن سال و آقای گل لیگ یک، در جدول رده بندی کفش طلای اروپا با ۲ گل کمتر از لیونل مسی به رده دوم رسید.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۲۰۰ میلیون یورو رسید.
او از دید کلی ترانسفر مارکت اولین بازیکن ارزشمند دنیای فوتبال است.

۳-فرانکی دی‌یونگ
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۷ میلیون یورو
پایان فصل: ۸۵ میلیون یورو
میزان رشد: ۷۸ میلیون یورو معادل ۱۱۱۴ درصد
این بازیکن ۲۲ ساله،هلندی و در پست هافبک بازی می کند. او فوتبال حرفه ای اش را از سال ۲۰۱۴ در تیم ویلم دوم آغاز کرد. در این تیم در ۱ بازی به میدان رفت و فصل بعد به تیم جوانان آژاکس او را به خدمت گرفت ولی او در همان سال ۲۰۱۵ دوباره به صورت قرضی به ویلم دوم بازگشت که باز هم فقط یک بازی به میدان رفت و در سال ۲۰۱۶ به تیم اصلی آژاکس منتقل شد و خوش درخشید.
در لیگ ۱ هلند از سال ۲۰۱۶- ۲۰۱۹ برای آژاکس به میدان رفت و سال های خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت. او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۷ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۸۵ میلیون یورو رسید.
او در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ در ۳۱ بازی معادل ۲۵۱۶ دقیقه به میدان رفت و توانست ۳ گل و ۳ پاس گل با دقت پاس های ۸۹ درصدی را به نام خود ثبت کند. هم چنین آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت و او به خوبی رهبری خط میانی تیم اش را بر عهده داشت و باعث شد بارسلونا به فکر خرید این بازیکن بیفتد. او در این تورنومنت در ۱۱ بازی معادل ۹۸۶ دقیقه به میدان رفت و گل و پاس گلی را ثبت نکرد ولی با دقت پاس های ۸۹ درصدی و بازی سازی خوب خود خوش درخشید. آخرین بازی فرنکی دی یونگ برای تیم فوتبال کشورش هلند مقابل تیم پرتغال می‌باشد. این بازی با نتیجه پرتغال (۱ – ۰) هلند به پایان رسید. فرنکی دی یونگ در این مسابقه ۹۰ دقیقه بازی کرد. او در سال ۲۰۱۹ با قرار دادی به مبلغ ۷۵ میلیون یورو به بارسا پیوست و فصل بعد برای آبی اناری ها به میدان خواهد رفت.

9a3f9730012bc12b4b531332b10ad2bb
۴-ژائو فلیکس
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۲ میلیون یورو
پایان فصل: ۷۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۶۸ میلیون یورو معادل ۳۴۰۰ درصد

این بازیکن ۱۹ ساله، پرتغالی و در پست مهاجم بازی می کند.
در سال ۲۰۱۶ فوتبال حرفه ای اش را از تیم بنفیکا بی شروع کرد و در ۳۰ بازی که برای آن ها به میدان رفت توانست ۷ گل به ثمر برساند. در سال ۲۰۱۸ به تیم بنفیکا اصلی منتقل شد و بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت. و در طی یک سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ توانست در ۲۶ بازی ۱۵ گل به ثمر برساند. پس از درخشش بالاخره باعث شد تا فرناندو سانتوس در مارچ ۲۰۱۹ برای اولین بار او را به تیم ملی پرتغال هم دعوت کند. مهم ترین گل های به بازی با ۴-۲ مقابل آینتراخت فرانکفورت بر می گردد که او توانست در آن بازی هتریک کند و با ۱۹ سال و ۱۵۲ روز سن به جوان ترین بازیکنی تبدیل شود که موفق شده در لیگ اروپا هت‌تریک کند. آخرین بازی ژوآئو فلیکس برای تیم فوتبال پرتغال مقابل تیم هلند می‌باشد. این بازی با نتیجه پرتغال (۱ – ۰) هلند به پایان رسید.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۲ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۷۰ میلیون یورو رسید. فلیکس در سال ۲۰۱۹ با قراردادی به مبلغ ۱۲۶ میلیون یورویی به اتلتیکومادرید پیوست.

۵-کای هاورتز
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۲۸ میلیون یورو
پایان فصل: ۹۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۶۲ میلیون یورو معادل ۲۲۱ درصد
این بازیکن ۲۰ ساله، آلمانی و در پست هافبک بازی می کند.
او فوتبال حرفه ای خود را از سال ۲۰۱۶ در تیم بایر لورکوزن آغاز کرد و هم چنان نیز در آنجا توپ می زند. در سال ۲۰۱۶- ۲۰۱۷ او در ۲۴ بازی معادل ۱۴۴۹ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۴ گل و ۵ پاس گل با دقت پاس های ۷۳ درصدی را به نام خود به ثبت برساند.
۲۰۱۷- ۲۰۱۸ او در ۳۰ بازی معادل ۲۱۴۰ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۳ گل و ۸ پاس گل با دقت پاس های ۸۰ درصدی را به نام خود به ثبت برساند.
۲۰۱۸- ۲۰۱۹ او در ۳۴ بازی معادل ۲۹۰۰ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۱۷ گل و ۳ پاس گل با دقت پاس های ۸۶ درصدی را به نام خود به ثبت برساند. همان طوری که مشاهده می فرمایید در فصلی که گذشت آمار او به طرز قابل توجهی ارتقا پیدا کرد و همین قضیه او را به پنجمین بازیکن این ارزش یابی ترانسفر مارکت تبدیل کرده است. آخرین بازی کای هاورتس برای تیم فوتبال آلمان مقابل تیم استونی در انتخابی جام ملت ها می‌باشد. این بازی با نتیجه آلمان (۸ – ۰) استونی به پایان رسید.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۲۸ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۹۰ میلیون یورو رسید.

۶-رودری هرناندز
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۲۵ میلیون یورو
پایان فصل: ۸۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۵۵ میلیون یورو معادل ۲۲۰ درصد
این بازیکن ۲۳ ساله، اسپانیایی و در پست هافبک بازی می کند.
او فوتبال حرفه ای خود را در سال ۲۰۱۵ در تیم ویارئال آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۸ برای این تیم به میدان رفت.او در فصل اول تنها در سه بازی به میدان رفت و عملکرد خاصی نداشت. در فصل ۲۰۱۶- ۲۰۱۷ او در ۲۳ بازی معادل ۸۳۷ دقیقه به میدان رفت و تنها یک پاس گل به ثبت رساند. در فصل ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ او در ۳۷ بازی معادل ۳۲۲۸ بازی به میدان رفت و توانست ۱ گل و سه پاس گل با دقت پاس های ۹۰ درصدی را در کارنامه خود ثبت کند. در فصل ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ او در ۳۴ بازی معادل ۲۷۴۲ بازی به میدان رفت و توانست ۳ گل و ۱ پاس گل با دقت پاس های ۹۱ درصدی را در کارنامه خود ثبت کند. آخرین بازی رودریگو هرناندز برای تیم فوتبال کشورش اسپانیا مقابل تیم سوئد در انتخابی جام ملت ها می‌باشد. این بازی با نتیجه اسپانیا (۳ – ۰) سوئد به پایان رسید.
او در سال ۲۰۱۹ به خاطر درخشش در لالیگا، با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیون یورو به منچسترسیتی ای پیوست که این تیم برای دو سال پیاپی قهرمان لیگ جزیره شده است و پپ گواردیولا برای فصل بعد نیز به نظر می رسد تمایلی به از دست دادن قهرمانی ندارد و می خواهد از عنوان خود برای سومین فصل دفاع کند.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۲۵ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۸۰ میلیون یورو رسید.

871b3268b19597270af5d1f3293106df
۷-ترنت آلکساندر آرنولد
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۲۵ میلیون یورو
پایان فصل: ۸۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۵۵ میلیون یورو معادل ۲۲۰ درصد
این بازیکن ۲۱ ساله، انگلیسی و در پست دفاع بازی می کند.
او فوتبال حرفه ای اش را از سال۲۰۱۶ در تیم لیورپول آغاز کرد و به کارش در تیم لیورپول به عنوان یک دفاع موفق هم چنان ادامه داده است. او دراین سال های برای این تیم در ۵۵ بازی به میدان رفته که توانسته به عنوان مدافع ۲ گل به ثمر برساند. او در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ در ۲۹ بازی معادل ۲۴۶۶ دقیقه به میدان رفت و ۱ گل و ۱۲ پاس گل با دقت پاس های کلی ۷۶ درصد را به ثبت رساند. در لیگ قهرمانان اروپا هم در حالی ۱۱ بازی به میدان رفت که تیم لیورپول توانست قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود و او عملکرد قابل قبولی را نیز در این تورنومنت مهم از خود به جای گذاشت. هم چنین لیورپول در رقابت فوق العاده نزدیک با منچستر سیتی برای قهرمانی در لیگ جزیره قرار داشت که در پایان فصل با امتیاز ۹۷ تنها یک امتیاز کمتر از سیتی دوم شدند و قهرمانی را از دست دادند ولی لیورپول آمار فوق العاده یک شکست در طول یک فصل را از خود به جای گذاشت که این آمار بی نظیری برای خط دفاعی قرمز پوشان که آرنولد در صدر آن ها قرار دارد به نظر می رسد. آخرین بازی ترنت الکساندر- آرنولد برای تیم فوتبال کشورش انگلیس مقابل تیم سوئیس در لیگ ملت ها می‌باشد. این بازی با نتیجه سوئیس (۰ – ۰) انگلیس به پایان رسید. ترنت الکساندر- آرنولد در این مسابقه ۱۲۰ دقیقه بازی کرد و انگلیس در نهایت ۶-۵ در ضربات پنالتی پیروز شد. او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۲۵ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۸۰ میلیون یورو رسید.

۸-نیکولاس په‌په‌
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۱۰ میلیون یورو
پایان فصل: ۶۵ میلیون یورو
میزان رشد: ۵۵ میلیون یورو معادل ۵۵۰ درصد
این بازیکن ۲۴ ساله، ساحل عاجی و در پست مهاجم بازی می کند.
او فوتبال حرفه ای خودش را از سال ۲۰۱۲ در تیم پواتیه آغاز کرد و در یک فصل در ۹ بازی توانست ۲ گل به ثمر برساند. او در سال ۲۰۱۳ به تیم آنژه ملحق شد و به مدت ۴ سال در تیم بی و اول این تیم در ۸۱ بازی به میدان رفت و ۱۲ گل زد. او در سال ۲۰۱۵- ۲۰۱۶ به صورت قرضی به تیم اورلئان پیوست و در ۲۹ بازی که به میدان رفت ۷ گل به نام خود ثبت کرد تا در سال ۲۰۱۷ به تیم لیل فرانسه محلق شد. او در فصل ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ در ۳۶ بازی معادل ۲۸۴۴ دقیقه به میدان رفت و ۱۳ گل و ۴ پاس گل با دقت پاس های کلی ۸۰ درصدی را به ثبت رساند. و اما در فصل ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ موفقیت این بازیکن به طرز محسوسی به چشم آمد که توانست در ۳۸ بازی معادل ۳۳۲۶ دقیقه که به میدان رفت آمار ۲۲ گل، ۱۱ پاس گل و دقت پاس های کلی ۷۹ درصدی را در کارنامه خود ثبت کند. آخرین بازی نیکولاس په‌په برای تیم فوتبال کشورش ساحل عاج مقابل تیم الجزایر در جام ملت های افریقا می‌باشد. این بازی با نتیجه ساحل عاج (۱ – ۱) الجزایر به پایان رسید که در ضربات پنالتی ساحل عاج ۴-۳ بازی را واگذار کرد.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۱۰ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۶۵ میلیون یورو رسید.

37fc48c6df5f949bc3d4e651e9e68865
۹-لوکا یوویچ
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۸ میلیون یورو
پایان فصل: ۶۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۵۲ میلیون یورو معادل ۶۵۰ درصد
این بازیکن ۲۱ ساله، صربستانی و در پست مهاجم بازی می کند.
او از سال ۲۰۱۴- ۲۰۱۶ برای تیم ستاره سرخ بلگراد به میدان رفت و در ۴۲ بازی که برای این تیم انجام داد رکورد باور نکردنی بیش از ۳۷ گل را برای این تیم به ثبت رساند. او در سال ۲۰۱۶ به بنفیکا پرتغال پیوست و در سال ۲۰۱۷ به صورت قرضی به تیم آینتراخت فرانکفورت پیوست و تا قبل از پیوستن به تیم رئال مادرید تا سال ۲۰۱۹ به مدت ۲ سال در این تیم بازی کرد و به حدی خوب بازی کرد تا نظر کادر فنی کهکشانی ها را به خود جلب کند. گفته می شود ۳۰ درصد از مبلغ قرار داد وی به تیم بنفیکا خواهد رسید. او حتی به خاطر درخشش تا قبل از سال ۲۰۱۸ در تیم جوانان صربستان بازی می کرد ولی از سال ۲۰۱۸ به بعد به تیم بزرگسالان دعوت شده است و بازی می کند. او در ۴ بازی برای تیم ملی کشورش به میدان رفته و یک گل نیز به ثمر رسانده است. از دیگر آمار او بدانید که در فصلی که گذشت او در تمامی رقابت های مختلف به میدان رفت. در لیگ اروپا در ۱۴ بازی معادل ۹۵۳ دقیقه به میدان رفت و توانست ۱۰ گل برای تیم اش به ثمر برساند. در بوندسلیگا آلمان در ۳۲ بازی معادل ۲۲۵۳ دقیقه توانست ۱۷ گل به ثمر برساند. او هم چنین ۵ پاس گل و دقت پاس ۷۰ درصد را در کارنامه خود در فصل پیش به ثبت رسانده است.بد نیست بدانید او در فصلی که گذشت در ۴۸ بازی که برای تیم آینتراخت فرانکفورت به میدان رفته است توانسته ۲۷ گل به ثمر برساند. آخرین بازی لوکا یوویچ برای تیم فوتبال کشورش صربستان U۲۱ مقابل تیم دانمارک U۲۱ می‌باشد. این بازی با نتیجه دانمارک U۲۱ (۲ – ۰) صربستان U۲۱ به پایان رسید.
او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۸ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۶۰ میلیون یورو رسید. او در سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۶۰ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

۱۰-رحیم استرلینگ
ارزش در ابتدا و انتهای فصل:
ابتدای فصل: ۹۰ میلیون یورو
پایان فصل: ۱۴۰ میلیون یورو
میزان رشد: ۵۰ میلیون یورو معادل ۵۵ درصد

این بازیکن ۲۴ ساله، انگلیسی و در پست وینگر بازی می کند. او فوتبال حرفه ای خودش را از سال ۲۰۱۲ با تیم لیورپول آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۵ برای این تیم به میدان رفت. در این سه سال او در ۹۵ بازی که در زمین بود ۱۸ گل به ثمر رساند و در سال ۲۰۱۵ به منچستر سیتی ملحق شد که هم چنان نیز در این تیم توپ می زند. در سال ۲۰۱۵- ۲۰۱۶ او در ۳۱ بازی معادل ۱۹۲۵ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۶ گل و ۲ پاس گل با دقت پاس های ۸۵ درصدی را به نام خود به ثبت برساند. در سافصل بعدی یعنی ۲۰۱۶- ۲۰۱۷ او در ۳۳ بازی معادل ۲۵۱۵ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۷ گل و ۶ پاس گل با دقت پاس های ۷۸ درصدی را به در کارنامه خود به اثبات برساند. در سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ او در ۳۳ بازی معادل ۲۵۹۹ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۱۸ گل و ۱۱ پاس گل با دقت پاس های ۸۴ درصدی را به نام خود به ثبت برساند. همان طور که می بینید او در این سال رشد قابل توجهی را نسبت به سال گذشته از خود نشان داد. و اما در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ او در ۳۴ بازی معادل ۲۷۷۶ دقیقه به میدان رفت و توانست آمار ۱۷ گل و ۹ پاس گل با دقت پاس های ۸۵ درصدی را به نام خود به ثبت برساند که با توجه به این که منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس برای دو فصل پیاپی شد او یکی از ارکان این موفقیت تحت نظر پپ گواردیولا بوده است. آخرین بازی رحیم استرلینگ برای تیم فوتبال کشورش انگلیس مقابل تیم سوئیس می‌باشد. این بازی با نتیجه سوئیس (۰ – ۰) انگلیس به پایان رسید. رحیم استرلینگ در این مسابقه ۱۲۰ دقیقه بازی کرد و در نهایت انگلیس در ضربات پنالتی ۶-۵ به پیروزی دست پیدا کرد. او در ابتدای فصل گذشته ارزشی به مبلغ ۹۰ میلیون یورو داشت که این عدد در پایان فصل به ۱۴۰ میلیون یورو رسید.

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *