صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / توتو ولف ، رئیس مرسدس می‌داند که مشکل سیستم خنک کننده پاشنه آشیل تیم است

توتو ولف ، رئیس مرسدس می‌داند که مشکل سیستم خنک کننده پاشنه آشیل تیم است

4 2 1

رئیس تیم مرسدس بنز توتو ولف می‌گوید که دیدن مشکلات سیستم خنک کننده ماشین ولتری بوتاس و لوییز همیلتون در گرندپری اتریش برای او بسیار دردناک بوده است.

ناراحتی توتو ولف از سیستم خنک کننده ماشین های تیم

سیستم های W۱۰ در نهایت قدرت خودشان برای خنک کردن ماشین قرار داشتند و این باعث می‌شد تا قدرت ماشین را محدود کند. در نهایت آنها مسابقه را در رده های سوم و پنجم به پایان بردند و همیلتون هم بدلیل آسیبی که به بال جلویی چپش رسیده بود مجبور شد تا یک پیت استاپ طولانی مدت انجام دهد. توتو ولف گفت که دمای ۳۴-۳۵ درجه ای و ارتفاع ۶۶۰ متر بالاتر از سطح دریای پیست کار را برای آن ها دشوار می‌کرده و مشکل کنترل درجه حرارت ماشین در تمام طول سال پابرجا بوده است.

توتو ولف در این خصوص گفت:

ما می‌دانستیم که این پاشنه آشیل ماست و از اول فصل هم این مشکل را همان خود داریم. ما تلاش کردیم تا عملکرد ضعیفی نداشته باشیم اما در پایان این دردناک بود که مسابقه را در حالی که نمی توانستیم دفاع یا حمله کنیم به پایان بردیم.

او افزود:

ما در لیمیت ها خوب عمل کردیم. ما نمی توانستیم بیشتر از این کاری را انجام دهیم و همین عملکرد هم آسیب زیادی به ما وارد کرد و هر چه در توان داشتیم انجام دادیم. گام بعدی ما این بود که بدنه خودرو را برداریم و این هم گزینه ای غیرممکن است چراکه اسپانسرها این کار را دوست ندارند!

توتو ولف

توتو ولف در ادامه صحبت هایش اظهار داشت:

با این حال فکر می کنم می توان به نکات مثبتی هم نگاه کرد. ما در این مسابقه سرعت خوبی داشتیم و موتور ما توانست تا سرعتی بیش ۴۰۰ متر را داشته باشد. در بعضی از دورها هم زمان های خوبی به ثبت رساندیم و فکر می کنم می توانستیم برای نتیجه بهتری رقابت کنیم اما مشکل سیستم خنک کننده ما را محدود کرد.

توتو ولف در پایان مصاحبه خود گفت:

من فکر می کردم که نتیجه بهتری بدست می آوریم. بعد از اشتباه ورشتپن در استارت اگر رتبه دوم و سوم را می گرفتیم برای ما رویایی بود. رده سوم و پنجم اما برای ما بدتر بود. در ابتدا فکر می کردم رده دوم و چهارم را بدست آوریم.

ولف درباره اینکه تیم باید مشکل سیستم خنک کننده برای مسابقات آینده ای که در هوای گرم اروپا برگزار می‌شود حل کند، گفت:

اول از همه امیدوارم تا در مسابقه سیلورستونِ انگلیس هوای مطلوبی داشته باشیم تا فرصت بیشتری برای حل مشکل داشته باشیم. اما اگر اینطور نشود هیچ گزینه ای برای رفع مشکل در مسابقات گرم اروپایی در هاکنهیم و بوداپست وجود ندارد. سوال این نیست که چرا و چگونه، ما قطعا تلاش خواهیم کرد اما گزینه دیگری وجود ندارد.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *