صفحه اصلی / عمومی / ۳۱ راهکار برای فرار از اعتیاد به قمار

۳۱ راهکار برای فرار از اعتیاد به قمار

ad banner

هیچ میانبری برای تبدیل شدن به یک بازیکن موفق در شرط‌بندی ورزشی وجود ندارد. در حقیقت ضرایب شرط می‌گویند که اکثر بازیکنان غیر حرفه‌ای در دراز مدت بازنده می‌شوند. در این مطلب ۳۱ روش برای بهبود شرط‌بندی ورزشی را گردآوری کرده‌ایم.

جدول محتوا پنهان
1 ۳۱ راهکار برای ترک اعتیاد به قمار

۳۱ راهکار برای ترک اعتیاد به قمار

۱-روی ورزش‌هایی که می‌شناسید تمرکز کنید

یكی از مهم‌ترین مزایایی كه بنگاه شرط‌بندی ورزشی نسبت به شركت كنندگان عادی دارد استفاده از افراد متخصصی است كه ضریب شرط هر ورزش را تعیین می‌كنند. بازیکنان تفننی معمولاً در همۀ ورزش‌ها متخصص نیستند اما به خوبی از یک یا دو رشته خاص آگاهی دارند.
به عنوان یک بازیکن باید بیشتر شرط‌بندی خود را در ورزش‌هایی که بیشترین دانش و تجربه را دارید متمرکز کنید. اینجاست که شما بهترین فرصت برای کشف شگفتی‌ها و یا مشاهده ضریب شرط ضعیف را دارید. سعی کنید بیشتر روی این موارد متمرکز شوید و زمان کمتری را برای شرط‌بندی در مارکت‌های مبهم صرف کنید جایی‌که در آن بنگاه شرط‌بندی‌ نسبت به شما مزیت دارد.
هم‌چون یک دانش‌آموز بازی را مطالعه کنید، قطعاً روشی پیدا خواهید کرد که زحمات شما را با یک برد بزرگ جبران می‌کند.

شرط‌ بندی‌ ورزشی

۲- در بیشتر موارد از تیم‌های محبوب خودداری کنید

در سفر یک علاقمند به شرط‌بندی ورزشی لحظه‌های ناامید کننده‌ای وجود دارد اما هیچ‌کدام ناامید کننده‌تر از شرط‌بندی روی تیم محبوب علاقمندان نیست بخصوص در مواردی که آن‌ها عملکردی ناخوشایند ارائه کرده و در مقابل یک تیم ضعیف‌تر شکست می‌خورند.
نیازی به گفتن نیست که تعداد زیادی از بازیکنان معمولاً روی تیم‌های بزرگ‌تر شرط می‌بندند. این امر باعث نمی‌شود که آن‌ها اطمینان بیشتری برای پیروزی داشته باشند بلکه بدان معنی است که در صورت انجام این کار پرداخت کمتری به شما صورت می‌گیرد. بهتر است در اکثریت قریب به اتفاق موارد از شرط‌بندی روی تیم بزرگ‌تر خودداری کنید و نگاه دقیق‌تری به تیم از پیش باخته داشته باشید. بدیهی است که تیم بزرگ‌تر در اغلب اوقات برنده می‌شود با این حال بنگاه‌های شرط‌بندی در اکثر اوقات، ضریب شرط را پایین‌تر از آن‌چه در واقع باید باشد ارائه می‌کنند.
در هنگام شرط‌بندی ورزشی تا حدی محافظه کار باشید اما شرط‌بندی روی تیم بزرگ‌تر و با فرض این‌که آن‌ها اغلب پیروز می‌شوند اساس از دست دادن سرمایه است. شرط‌بندی روی تیم از پیش باخته‌ای که با دقت انتخاب شده کلید موفقیت در شرط‌بندی است.

بایرن مونیخ

۳- مدیریت سرمایه را رعایت کنید

اولین هدف هر بازیکنی باید این باشد كه ورشکسته نشود. ابتدا باید در بازی، زنده بمانید سپس از آن موقعیت برای ساخت پایه سودآوری خود استفاده کنید. این یک مسیر دشوار است و بهترین راه برای دانستن این‌که در کجا ایستاده‌اید و چه تعداد گلوله برای شلیک دارید، رعایت مدیریت سرمایه است. سرمایه با دانستن این‌که چه حجم شرطی استفاده کرده و چه زمانی این شرط را افزایش یا کاهش ‌دهیم مدیریت می‌شود.

۴- ارزش را درک کنید

همۀ مارکت‌های شرط‌بندی بیانگر مقداری ارزش ذاتی یا فقدان آن هستند. تعیین ارزش برای دادن بهترین فرصت به خود جهت سودآوری بسیار کلیدی است.
ارزش در واقع یک مقوله ذهنی است اما اساساً ارزش شرط در جایی است که به نظر می‌رسد ضریب شرط ارائه شده در مارکت‌ از آن‌چه که بازیکن معتقد است ضریب شرط واقعی است بیشتر باشد. به عنوان مثال ممکن است ضریب شرط برای برد تیمی ۱.۵۰ ارائه شود در حالی که بازیکن با توجه به فرم و شرایط بازی معتقد است که شانس برنده شدن تیم بهتر و مثلاً ۱.۳۰ است. در این مرحله منطقی است که روی ۱.۵۰ شرط‌بندی کنید زیرا این نرخ ارزش واقعی را نشان می‌دهد.
ارزش را پیدا کرده و روی آن سرمایه گذاری کنید.

۵- بلند مدت فکر کنید

شرط‌بندی ورزشی یک بازی بلند مدت است. روزهای خاصی وجود دارد که باخت‌ها سرمایه شما را کاهش می‌دهند و سپس زمان‌های دیگری وجود دارد که بی وقفه برنده می‌شوید. این فراز و نشیب‎ها باید به سمت یک روند بسیار تدریجی‌ حرکت کند و همه امیدواریم که در جهت صعودی باشد. شما به عنوان یک بازیکن بایستی بلند مدت فکر کنید. نیازی به ریسک کردن مبلغ قابل توجهی از سرمایه در یک رویداد واحد نیست.
همیشه یک رویداد ورزشی دیگر هم برای شرط‌بندی وجود خواهد داشت، بنابراین به سیستم خود پایبند باشید و تلاش کنید تا بردها را از بازی بیرون بکشید. زنده بمانید تا یک روز دیگر بجنگید.

۶- از یک بنگاه شرط‌بندی معتبر استفاده کنید

شرط‌بندی از طریق یک بنگاه شرط‎بندی معتبر فرصت کسب سود را برای شما فراهم می‌کند. دسترسی به بهترین ضریب شرط و مزایای تبلیغاتی موجود در مارکت‌ فقط دو مورد از مزایای استفاده از یک بنگاه شرط‌بندی معتبر است.

شرط بندی ورزشی در بتکارت

۷-از شرط‌ زنده به نفع خود استفاده کنید

شرط‌بندی زنده (در حین بازی) یک مارکت‌ رو به رشد است. پیش بینی‌ها بر این منوال است که با رشد شرط‌بندی موبایلی، شرط زنده برای بسیاری از بازیکنان به سبک اصلی شرط‌بندی تبدیل خواهد شد.
به همین دلیل منطقی است که از آن به نفع خود استفاده کنید. بهترین راه برای انجام این کار، یادگیری ریزه کاری‌های ورزشی است که در حال تماشای آن هستید. بیاموزید که تغییرات احتمالی در مومنتوم بازی را قبل از شروع و تغییر ضریب شرط ببینید. شرط‌بندی زنده یک هنر است.

۸- منتظر نتایج ضعیف باشید

به همان اندازه که همه می‌خواهیم از این امر اجتناب کنیم اما واقعیت این است که در طول دوران شرط‌بندی ورزشی شما زمان‌هایی را تجربه خواهید کرد که پیدا کردن شرط برنده بعدی غیرممکن به نظر می‌رسد. شما قطعاً احساس ناامیدی خواهید کرد اما این واقعیت تلخ یک بازی مبتنی برشانس است. مهم نیست که چقدر در گذشته تحقیق کرده یا موفق بوده‌اید گاهی اوقات اوضاع خوب پیش نمی‌رود.
بیش از حد ناامید نشوید. انتظار داشته باشید که رکود بخشی از روند کار باشد. چنین دورانی را در مدیریت بودجه و سرمایه خود در نظر بگیرید به سیستم خود پایبند باشید و مطمئن باشید اگر همچنان از روی تدبیر عمل کنید همه چیز به روال عادی برخواهد گشت. یک نوار برد احتمالاً در گوشه و کناری منتظرتان است.

شرط‌بندی

۹- شرط‌بندی هیجانی را فراموش کنید

تمام فایده شرط‌بندی ورزشی این است که از آن لذت ببرید و کسب سود کنید. به نظر می‌رسد با وجود تمام جنبه‌های سرگرم کننده شرط‌بندی بایستی از شرط‌بندی هیجانی خودداری کنید.
شرط‌بندی هیجانی چیست؟ یافتن یک مارکت شرط‌بندی که اغلب مبهم است و ممکن است شما دارای تخصص لازم در آن نباشید. مارکتی که در آن بدون تحقیق و تفکر زیاد شرط می‌بندید زیرا می‌خواهید هیجان و فرصتی برای برد بزرگ داشته باشید. واقعیت این است که اغلب این ضریب شرط‌های به ظاهر مناسب در واقع به اندازه کافی مناسب نیستند. بنگاه شرط‌بندی می‌داند که بازیکنان عاشق تعقیب هیجان چنین مارکتی هستند و به همین دلیل آن‌ را عرضه می‌کنند.
شرط‌بندی هیجانی می‌تواند لذت‌بخش باشد و به همین دلیل اگر قصد انجان آن را دارید باید این کار را با شرط‌های کوچک انجام دهید. ضمناً بایستی بدانید که در دراز مدت این قبیل شرط‌ها کمتر سود واقعی به شما می‌دهند.

۱۰- نادیده گرفتن «کارشناسان»

رسانه‌های ورزشی جریان اصلی مملو از کارشناسان خود خوانده هستند. آن‌ها بدون هیچ گونه پاسخگویی واقعی در مورد رویدادهای آینده اظهار نظر و پیش‌بینی می‌کنند. غالباً عقاید آن‌ها با تعصب و احساسات شخصی همراه است. دقیقاً همان‌طور که یک کارمند بانک که وام مسکن شما را می‌پردازد کم و بیش یک کارشناس سرمایه گذاری در ملک نیست کارشناس ورزشی هم یک متخصص پیش بینی بازی نیست. آن‌ها ممکن است یک بازی را بشناسند اما آیا واقعاً به شرط‌بندی هم مسلط هستند؟
البته کارشناسان خوبی در دنیای ورزش وجود دارند. اگر یک مورد را پیدا کردید به تحلیل وی گوش دهید. با این حال هنوز هم بهتر است که روی دانش خود حساب کنید. احساس خوبی نیست که کورکورانه از یک متخصص پیروی کنید و برای این توصیه‌ها هزینه کنید.

۱۱- همیشه روی تیم خود شرط‌بندی نکنید

به نظر می‌رسد که اجتناب از این مسئله بسیار دشوار است. تعصب شخصی یک خطای بزرگ برای همۀ بازیکنان شرط‌بندی ورزشی است. اما چرا این‎طور است؟ به احتمال زیاد شما برای تماشای بازی تیم خود وقت می‌گذارید، حرکات بازیکنان را از نزدیک دنبال می‌کنید، به کنفرانس‌های مطبوعاتی مربیان با دقت گوش می‌دهید و تحلیل رسانه‌های اصلی و رسانه‌های اجتماعی را مطالعه می‌کنید. پس منطقی خواهد بود که در بعضی مواقع روی بازی‌های تیم مورد علاقه خود شرط ببندید. اما خیلی مراقب باشید.
ممکن است فکر کنید که می‌توانید احساسات را از فرآیند تصمیم گیری در زمینه بستن شرط جدا کنید اما عمل به این موضوع شما را به نژاد نادری تبدیل می‌کند. احساسات می‌تواند منشأ تصمیم گیری‌های احساسی باشد. تصمیمات ضعیف ویژگی بارز بازیکنان بازنده است. هرگز نگو هرگز، فقط مراقب باش.

پیش بینی ورزشی

۱۲- پیدا کردن بهترین ضریب شرط

شرط‌بندی روی تفاضل امتیاز گزینه محبوب بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای است. هرکس که مدت زمانی را صرف شرط تفاضل امتیاز کرده باشد درد باخت بدلیل نیم امتیاز را می‌داند. این مارکت‌ محل پرورش باخت‌های بد است. اگر بتوانید گزینه‌های بهتری را پیدا کنید می‌توانید گاهی ریسک کرده و این سرمایه گذاری را انجام دهید زیرا نیم امتیاز یا بیشتر می‌تواند تفاوت بین برد و باخت باشد. این امر در دراز مدت می‌تواند تفاوت بین سودآوری مداوم و گاه و بیگاه باشد.

۱۳- ویژگی کش آوت را درک کنید

یکی از ویژگی‌هایی که توسط برخی بنگاه‌های شرط‌بندی آنلاین معتبر ارائه می‌شود، ویژگی کش آوت است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد در حالی که یک شرط‌بندی هنوز در حال اجراست یک پیشنهاد «وجه نقد» را از بنگاه شرط‌بندی ورزشی بپذیرید. این روش باعث قفل شدن راه برگشت می‌شود بدون این‌که منتظر بمانید تا نتیجه شرط اصلی مشخص شود. به ظاهر چنین به نظر می‌رسد که این پیشنهاد یک برد کامل برای بازیکن است اما یک نگاه عمیق‌تر نشان می‌دهد که مشکلات احتمالی بر سر راه وجود دارد که می‌تواند برای شما هزینه داشته باشد.
دانستن ویژگی کش آوت و دانستن نحوه و زمان استفاده صحیح از آن برای به حداکثر رساندن سود یک بازیکن بسیار مهم است.

۱۴- مزایای تبلیغاتی را بگیرید

ما همیشه عاشق چیزهای مجانی هستیم. بنگاه‌های شرط‌بندی‌های ورزشی برای دستیابی به مشتری با چنگ و دندان مبارزه می‌کنند. صنعت شرط‌بندی ورزشی بسیار رقابتی است و این رقابت فرصتی را برای شما به عنوان مشتری فراهم می‌کند تا از این موقعیت استفاده کنید. پروموشن‌ها بصورت هفتگی و گاه روزانه از سوی بنگاه‌های شرط‌بندی ورزشی معتبر ارائه می‌شوند و می‌تواند کش بک واقعی یا بونوس شرط‌بندی تا کالاها و سایر موارد رایگان باشد.
اگر از حضور در یک بنگاه شرط‌بندی ورزشی احساس راحتی می‌کنید پس بنگاهی را انتخاب کنید که تمایل به ارائه پروموشن‌های سخاوتمندانه و منظم داشته باشد.

۱۵- به دنبال ضرایب شرط بالاتر با شرط‌های بونوس باشید

هر وقت یک بازیکن واجد شرایط دریافت بونوس شرط‌بندی می‌شود، احساس خوبی پیدا می‌کند. فرصتی برای شرط‌بندی با پول شخص دیگر همیشه چیز خوبی است. اما سؤالی که همۀ بازیکنان با آن روبرو هستند نحوه استفاده از شرط بونوس برای به دست آوردن بهترین مزیت است.
نکته مهم اینجاست که هر زمان که از بونوس استفاده کنید، بنگاه شرط‌بندی ورزشی فقط سود حاصل از شرط‌بندی را پرداخت می‌کند و شرط اصلی را برمی‌گرداند. این بدان معناست که شرط بونوس ۱۰۰ دلاری در پرداخت ۱۱۰ دلاری (۱.۹۱)، فقط ۹۱ دلار باز می‌گرداند. هنگام استفاده از شرط بونوس به دنبال نتیجه‌هایی باشید که پرداخت‌های بزرگی را ارائه می‌کنند. شرط بونوس را دقیقاً همانند یک جایزه ببینید. اگر شما موفق به برد در یک ضریب شرط بالا شوید افزایش احتمالی حساب می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

۱۶- سوابق شرط‌بندی خود را بشناسید

همۀ بازیکنان موفق، سوابق شرط‌بندی خود را می‌دانند. دانش عمیق‌تر از سوابق شخصی به آن‌ها این را امکان می‌دهد تا سیستم‌های خود را تنظیم کنند و با دانستن این‎که چه فاکتورهایی کار می‌کنند و چه ترفندهایی قادر به کشف روندهای جدید هستند، نتایج خود را بهینه کنند.

اگر می‌خواهید مهارت شرط‌بندی خود را بهبود ببخشید سوابق خود را به شکل عمیق‌تری بررسی کنید. همۀ بنگاه‌های آنلاین شرط‌بندی ورزشی می‌توانند تاریخ شرط‌بندی به همراه مانده حساب کاربری، تاریخچه واریز، سوابق برد و سایر موارد ضروری را برای شما فراهم کنند. دانلود سوابق امکان تجزیه و تحلیل را برای بازیکن فراهم می‌سازد.

الکل

۱۷- هنگام مستی شرط نبندید

ناگفته پیداست که وقتی مشروب الکلی خورده‌اید ممکن است تصمیمات ناخوشایندی بگیرید. همه داستان شبی را شنیده‌ایم که یک دوست در حال نوشیدن بوده و چند شرط بسته و موفق به کسب برد بزرگی شده است اما این قطعاً استثناست و قاعده نیست. موفقیت پیوسته در شرط‌بندی‌ ورزشی به چیزی بیش از شانس حین مستی نیاز دارد. هنگامی‌که در خانه با برخی از دوستان مشغول نوشیدن هستید عاقلانه است که اپلیکیشن بنگاه شرط‌بندی موبایل را بسته نگه دارید. موجودی حساب خود را حفظ کنید تا وقتی که قضاوت روشن‌تری نسبت به اوضاع داشته باشید.
اگر می‌دانید که قصد نوشیدن دارید و می‌خواهید روی بعضی از بازی‌ها شرط‎بندی کنید از قبل برنامه ریزی کنید. شرط‌ها را قبل از شروع مهمانی ببندید و برنامه را ببندید.

۱۸- زبان بازی را بیاموزید

در شرطبندی ورزشی هم مانند هر فرهنگ فرعی با گذشت زمان توانایی درک اصطلاحات منحصر به فرد و عبارات توسعه می‌یابد. بازیکنان پیشرفته‌تر در بسیاری از انواع شرط‌ها، سناریوها و سیستم‌ها از اصطلاحات منحصر به فردی با معنای عمیق‌تر استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، زبان شرط‌بندی ورزشی را یاد بگیرید. یادگیری زبان خاص شرط‌بندی ورزشی می‌تواند مانند کشف طلای خالص برای بازی شما باشد.

۱۹- کارهای دیگری در زندگی خود انجام دهید

هرگاه کسی اشتیاق جدیدی کشف کند می‌تواند آن را به سرعت در کانون توجهات زندگی خود قرار دهد. در اوایل این امر می‌تواند یک چالش خوب باشد زیرا منحنی یادگیری هنگام توسعه مهارت‌های جدید می‌تواند شیب صعودی داشته باشد. مطمئناً در شرط‌بندی‌ ورزشی نیز این‌گونه است. فداکاری در یادگیری تنها روش تبدیل شدن از یک بازیکن بازنده به یک فرد برنده است.
حفظ انگیزه یادگیری در دراز مدت دشوار است. بهترین راه برای تازه و چابک ماندن در تصمیم گیری، افزودن تنوع به زندگی است. سعی کنید ضمن حفظ فرایندها و سیستم‌های شرط‌بندی ورزشی خود، تفریح دیگری نیز پیدا و کشف کنید. در این صورت پس از مدتی ممکن است متوجه شوید که به جای تمرکز روی کمیت، نتایج بهتری را با تمرکز بر کیفیت بدست آورده‌اید.

۲۰- ضرر را تعقیب نکنید

شکی نیست که یک نوار باخت اذیت کننده است و در برخی مواقع می‌تواند احساس ناخوشایندی ایجاد کند. از آن‌جا که تراز سرمایه شروع به کاهش می‌کند وسوسه افزایش اندازه شرط‌ برای جبران سریع ضررها سراغ شما می‌آید. به این امر تعقیب ضرر گفته می‌شود. روشی که مملو از ریسک است و غالباً با آسیب بیشتر برای بازیکن به پایان می‌رسد.
ذهنیت این تصمیم در این است که مطمئناً پس از یک دوره ناموفق دوران موفقیت از راه می‌رسد. هنگامی‌که شانس به سراغ بازیکن می‌آید وی معمولاً با اندازه شرط‌ بزرگ‌تر وارد بازی می‌شود اما قوانین احتمالات به سادگی یک روند برد پس از یک روند باخت نیستند. در حقیقت دو رویداد شرط‌بندی ورزشی تصادفی به طور معمول به هم ارتباطی ندارند (بدیهی است که استثنائاتی نیز در این مورد وجود دارد)، بنابراین نتیجه رویداد اول، اعم از مثبت یا منفی، هیچ تاثیری در رویداد دوم ندارد. این امر به تنهایی باعث می‌شود تعقیب ضرر به نتایجی ناپایدار تبدیل شود.

۲۱- استفاده از گزینه شرط میکس را به حداقل برسانید

گزینه شرط‌ میکس بدون شک سرگرم کننده، هیجان انگیز و در صورت موفقیت، پرسود است. این مسئله بدلیل ضرب شدن ضرایب شرط چند بازی در یکدیگر در اکثریت قریب به اتفاق موارد منجر به یک شرط تقویت شده می‌گردد اما احتمال پیش بینی دقیق همۀ بازی‌ها امری بعید است. به همین دلیل است كه بازیکنان باید استفاده از این گزینه‌ را به حداقل برسانند. این گزینه بدلیل سود مناسبی که هم برای بازیکن و هم برای بنگاه شرط‌بندی ورزشی دارد موجب می‌شود پروموشن‌های منظمی به این مارکت‌ اختصاص یابد. از این پروموشن‌ها استفاده کنید اما در شرط‌بندی بیش از حد احتیاط کنید. استثناء همیشه وجود دارد به همین دلیل بستن شرط میکس و پیروزی مداوم امکان پذیر است اما امری محتمل نیست.

ورزش‌های فانتزی روزانه

۲۲- به دنبال ورزش‌های کمتر محبوب باشید

برندگان مداوم شرط‌بندی اغلب متخصص تعداد معدودی از ورزش‌های انتخابی هستند. دانش آن‌ها از ورزشی خاص این امکان را می‌دهد تا ارزش را پیدا کرده و در جایی که دیگران فرصتی نمی‌بینند مزیتی به خود اختصاص دهند. انجام این کار در ورزش‌های اصلی که در آن بیشتر بازیکنان خیلی زود به مارکت‌های ارزشمند پی می‌برند دشوار است و از سوی دیگر مارکت‌ها خیلی سریع اصلاح می‌شوند. یک استثنا در این زمینه ورزش‌های شرط‌بندی کمتر محبوب و لیگ‌های مهجور است.
به طور واضح تبدیل شدن به یک متخصص در ورزش‌های ناشناخته دشوار است زیرا دقیق بودن و به روز کردن اطلاعات اغلب مشکل است. اگر این موانع برطرف شود فرصت‌های زیادی برای بازیکنان خبره وجود دارد تا بتوانند برخی از مارکت‌های ارزشمند را شناسایی کنند.

۲۳- بازی‌های کمتری تماشا کنید

بله درست است، بازی‌های کمتری تماشا کنید. به نظر می‌رسد نوعی نقض غرض است اما درگیر شدن بیش از حد می‌تواند منجر به فلج شدن قوه تجزیه و تحلیل شود مانند عدم توانایی دیدن جنگل بخاطر درختان زیاد. یک ذهن روشن برای شرط‌بندی موفقیت آمیز در ورزش ضروری است. ممکن است متوجه شوید که تماشای محتوای ورزشی بسیار زیاد می‌تواند به جای تقویت درک غریزی منجر به اتخاذ تصمیمات بسیار فکر شده و غلط شود.

۲۴- مراقب تعصب به روندهای اخیر باشید

هفته گذشته یا بازی آخر به آن شکلی که فکر می‌کنید پیش نمی‌رود. یک تیم ممکن است آخرین بازی را شکست خورده باشد بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که این باخت تکرار شود. به این نوع تفکر، تعصب به روند گفته می‌شود. تمایل به تأکید بیش از حد بر جدیدترین نتیجه به جای مشاهده یک بازه زمانی طولانی‌تر و به دست آوردن یک تصویر کامل‌تر.
گاهی اوقات یک «باخت نزدیک» رخ می‌دهد، جایی‌که تیمی با وجود باخت، عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد این اتفاق می‌تواند یک راهنمای خوب برای شناسایی فرم باشد، همان‌طور که یک برد می‌تواند گاهی نواقص تیم را مخفی سازد. هر بار قصد شرط‌بندی دارید دوباره و چندباره انتخاب خود را بررسی کنید تا در دام تعصب روند قرار نگرفته باشید.

۲۵- تحلیلگران محترم را در رسانه‌های اجتماعی پیدا کنید

بله درست است در رسانه‌های اجتماعی هم تحلیلگران محترمی وجود دارند. در حالی که رسانه‌های اجتماعی مانند وارد شدن به باتلاق پر از تله است اما در اعماق آن می‌توانید آنالیزهای خوبی پیدا کنید که حیرت انگیز هستند و از همه مهم‌تر این‌که بصورت رایگان عرضه می‌شوند.
نکته جالب این است که غالباً خود بنگاه‌های شرط‌بندی ورزشی توصیه‌های بسیار خوبی ارائه می‌کنند. زیرا این یک راه عالی برای تشویق دارندگان حساب کمتر فعال برای شرط‌بندی است. از همۀ این موارد به نفع خود و بعنوان راهی دیگر برای سودآوری استفاده کنید.

۲۶- در انتخاب گزینه‌های پولی دقت کنید

پرداخت پول برای گرفتن سرویس انتخاب گزینه و کسب سود مناسب می‌تواند امکان‌پذیر باشد. مسئله این است که شما در حال پرداخت هزینه خدماتی هستید که ضمانت بسیار کمی ‌ارائه می‌کنند و انتظار دارند قبل از اثبات عملکرد، پیش پرداخت نیز انجام دهید.
نکته اصلی زمانی است که برای پرداخت وجه انتخاب می‌کنید و حداقل یک ماه عقب هستید. در واقع قبل از این‌که سودی کسب کنید باید مبلغ ماهانه را نیز بپردازید. برد مداوم در شرط‌بندی‌ ورزشی سخت است پس شروع کار با بودجه منفی منطق چندانی ندارد. می‌توانید برای دریافت سرویس هزینه کنید اما نسبت به انتخاب سرویس دهنده وسواس به خرج دهید.

۲۷- وارد یک برنامه وفاداری عالی شوید

ممکن است یک برنامه وفاداری یا باشگاه مشتریان نتواند به طور مستقیم سابقه برد و باخت شما را بهبود بخشد اما می‌تواند به حفظ سرمایه شما کمک کند. حتی یک بازیکن می‌تواند از بونوس‌های یک برنامه وفاداری برای سرمایه‌گذاری و کسب سود استفاده کند.
اکنون بیشتر بنگاه‌های شرط‌بندی ورزشی برنامه‌های وفاداری معقولی ارائه می‌کنند. از این مزایا استفاده کنید و با استفاده از بونوس‌های شرط‌بندی یا مزایای دیگر برای بستن شرط روی ورزش‌هایی که دوست دارید اقدام کنید.

۲۸- به هیچ وجه شرط‌بندی نکنید

اگر همه چیز را امتحان کرده‌اید و هنوز هم پیدا کردن راهی جهت کسب سود برای‌تان غیرممکن است شاید نیاز به نگاه طولانی در آینه داشته باشید و از خود بپرسید که آیا این بازی برای شما مناسب است یا خیر؟ شاید جواب آن چیزی نباشد که دوست دارید بشنوید ولی باید آن را بشنوید. راه‌های دیگری برای کسب درآمد وجود دارد و شاید در این مرحله افراد نیاز به تحقیق بیشتر داشته باشند.

وضعیت جوی

۲۹- یک کارشناس هواشناسی شوید

عجیب اما واقعی. بسیاری از مارکت‌های عمده شرط‌بندی ورزشی در شرایط فضای باز انجام می‌شوند لذا نتایج می‌تواند به طور چشمگیری تحت تأثیر تغییرات آب و هوا باشند. مارکت‌هایی مانند مجموع امتیاز و تفاضل امتیاز می‌توانند مستقیماً تحت تأثیر وضعیت جوی قرار گیرند اما شاید بیشترین مارکت‌های تحت تأثیر آب و هوا، گزینه‌های خاص هستند.
استفاده از وضعیت جوی ممکن است یک علم کامل نباشد اما ارزش آن را دارد که مورد توجه قرار گیرد.

۳۰- به لذت بردن از شرط‌بندی ادامه دهید

شرط‌بندی ورزشی برای اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان تفریح یا سرگرمی ‌است. این یک چالش مداوم است که می‌تواند به عنوان یک سود جانبی مد نظر باشد. اما مانند همۀ سرگرمی‌ها ممکن است به یک فشار عاطفی برای شما تبدیل شود. اگر هم‌چنان لذت واقعی برای شما به همراه دارد آن را ادامه دهید زیرا ما معمولاً در مواردی که از آن‌ لذت می‌بریم موفق‌تر هستیم.

۳۱- به دنبال مداخله الهی باشید

چرا که نه؟ اگر ارتباط مستقیمی ‌با قدرت‌هایی دارید که جهان را کنترل می‌کنند پس چرا به نفع خود از آن استفاده نکنید.

شرط بندی ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *