صفحه اصلی / عمومی / پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ کارِ سخت بوستون سلتیکس در مقابل بروکلین نتس آماده

پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ کارِ سخت بوستون سلتیکس در مقابل بروکلین نتس آماده

ad banner

پیش‌بینی بسکتبال NBA ؛ کارِ سخت بوستون سلتیکس در مقابل بروکلین نتس آماده

تیم‌های بوستون سلتیکس و بروکلین نتس، از سری رقابت‌های بسکتبال NBA، مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. هر دو تیم وضعیت بسیار خوبی دارند و پیش‌بینی بسکتبال NBA درباره تیم‌هایی که هر دو آماده هستند، سخت‌تر از حالت معمول است. بروکلین نتس با ۳ پیروزی متوالی، حالا در منطقه پلی‌آف قرار دارد و بسیار امیدوار است با استخوان‌بندی جوان خود در رقابت‌های پلی‌آف حضور داشته باشد. بوستون سلتیکس نیز به یک آرامش نسبی رسیده است. باید دید نتیجه این دیدار به سود کدام تیم خواهد شد.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

بوستون سلتیکس: آزمونِ سخت شاگردان استیونز

دو تیم بوستون سلتیکس و بروکلین نتس با این که از یک کنفرانس هستند، تاکنون در رقابت‌های این فصل به مصاف هم نرفته‌اند و همین پیش‌بینی بسکتبال NBA درباره این بازی را به کاری هیجان‌انگیزتر تبدیل می‌کند. بوستون سلتیکس با دو پیروزی متوالی در غیاب ستاره خود یعنی کایری اروینگ، وضعیت نسبتا خوبی دارد. شاگردان استیونز در رده پنجم کنفرانس شرق دارند و نگاهی به رتبه‌های بالاتر دارند. بسیاری از علاقه‌مندان به این تیم باور دارند جایگاه واقعی بوستون سلتیکس اینجا نیست و آن‌ها باید در سه تیم برتر حضور داشته باشند. برای رسیدن به ثبات، بوستونی‌ها باید در یک بازی اینچنینی مقابل بروکلین نتس به پیروزی برسند. گفته می‌شود احتمال رسیدن کایری اروینگ به این مسابقه بالاست اما هنوز چیزی مشخص نیست. با این وجود شانس برد بوستون سلتیکس نسبت به بروکلین نتس بیش‌تر به نظر می‌رسد.

بسکتبال nba

بروکلین نتس: رویای پلی‌آف

همواره عادت کرده‌ایم بروکلین نتس را تیمی ببینیم که نه قعرنشین جدول است و نه در پلی‌آف حضور دارد. امسال یاران دی آنجلو راسل به دنبال نشان دادن آن روی سکه هستند. تیم جوان و باانگیزه بروکلین نتس، با تمام توان برای حضور در پلی‌آف می‌جنگد و همین موضوع شاید باعث شود تا بوستون سلتیکس نیز قربانی آن شود. در کارهای ترکیبی و دفاع، بروکلین نتس یکی از متعادل‌ترین تیم های بسکتبال NBA است. نکته کلیدی برای پیروزی بروکلین نتس مقابل بوستون سلتیکس، می‌تواند استفاده به موقع از گردش و سریع و ارائه یک بازی سرعتی باشد. از لحاظ فیزیکی، شاگردان استیونز تیم آماده‌تری به نظر می‌رسد. پیش‌بینی بسکتبال NBA، بروکلین نتس را تیمی از پیش بازنده نمی‌داند. باید دید قدرتِ انگیزه به شور رسیدن به صدر می‌چربد یا خیر.

مشخصات بازی

ورزشگاه: تی دی گاردن (استادیوم خانگی بوستون سلتیکس)

تاریخ: سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷- ۸ ژانویه ۲۰۱۹

ساعت: ۴:۰۰ بامداد

بسکتبال nba

پیش‌بینی مسابقات بسکتبال NBA در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *