صفحه اصلی / عمومی / رقابت های بسکتبال آمریکا تورنتو رپترز- نیواورلینز پلیکانز

رقابت های بسکتبال آمریکا تورنتو رپترز- نیواورلینز پلیکانز

ad banner

پیش بازی رقابت های بسکتبال آمریکا تورنتو رپترز- نیواورلینز پلیکانز

از سری رقابت های بسکتبال آمریکا، دو تیم مدعی کنفرانس شرق و غرب، به مصاف یک دیگر خواهند رفت. کانادایی ها که شروع فوق العاده ای داشته اند، با تیمی بازی خواهند داشت که در سال های اخیر، قدرت نمایی های زیادی را از خود به نمایش گذاشته است. پیش بینی بسکتبال آمریکا چالش بر انگیز خواهد بود.

تورنتو رپترز: صدرنشین کنفرانس شرق، به دنبال هفتمین پیروزی پیاپی

تورنتویی ها روز های خوشی را می گذرانند. با وجود از دست دادن دمار دروزن، کوای لنارد به قدری خوب بوده است که جای خالی دروزن در تورنتو احساس نشود. بازی خوب کایل لوری و سرج ایباکا نیز در نتایج فوق العاده کانادایی ها، تاثیرگذار بوده است. رپترز تا به اینجای فصل، تنها مقابل میلواکی شکست را تجربه کرده و در ۱۲ دیدار دیگر پیروز بوده است. آن ها حالا به دنبال هفتمین پیروزی متوالی خود هستند. نیواورلینز پلیکانز تیم قدرتمندی است و می تواند برایشان دردسر شود. هر چند آن ها در برابر این تیم در ۵ بازی رو در روی اخیر، ۴ بار برنده میدان بوده اند. نبرد دو بازیکن دفاعی فوق العاده چون کوای لنارد از تورنتو و آنتونی دیویس از نیواورلینز، به جذاب تر شدن این مسابقه کمک شایانی می کند.

بسکتبال آمریکا

نیواورلینز پلیکانز: بعد از افت مقطعی، حالا دوران خوب بازگشته است
از دیگر تیم‌های حاضر در رقابت های بسکتبال آمریکا نیواورلینز پلیکانز فصل را بسیار خوب شروع کرد و ۴ پیروزی متوالی را به نام خود ثبت کرد. سپس ۶ باخت متوالی، اوضاع این تیم را وخیم نشان داد حالا یاران آنتونی دیویس در ۲ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند و به دنبال ادامه این روند خوب هستند. پس از رفتن راندو و کازینس، این تیم کمی تضعیف شده است. با این حال نعمت حضور بازیکنی چون آنتونی دیویس که فصل گذشته بسکتبال آمریکا از کاندیداهای جایزه با ارزش ترین بازیکن نیز بود، همواره به پلیکانز سود رسانده است. دیویس در بازی مقابل فینیکس سانز، ۲۶ امتیاز و ۱۳ ریباند را کسب کرد تا بیش از پیش، ارزش خود را نشان دهد. باید دید از این آزمون سخت، پلیکانز سربلند بیرون خواهد آمد یا خیر.

بسکتبال آمریکا

مشخصات بازی:
ورزشگاه: اسکاتی بانک آرنا (استادیوم خانگی تورنتو)
تاریخ: سه شنبه ۲۲ آبان- ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸
ساعت: ۴:۰۰ بامداد

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *