صفحه اصلی / عمومی / برنامه بازی های جام جهانی 2022

برنامه بازی های جام جهانی 2022

4 2 1 برنامه بازی های جام جهانی 2022

جام جهانی 2022 قطر از روز دوشنبه 30 آبان در دوحه قطر آغاز می شود 32 تیم شرکت‌کننده در8 گروه 4 نفره قرار دارند و به ترتیب در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

برنامه بازی های جام جهانی 2022 در این مقاله بطور کامل برای شما شرح داده شده است. این گروه‌ها بر طبق قرعه کشی در برنامه زنده تلویزیونی مشخص و نتایج آن پیش از بازی ها منتشر شده تا گردشگران با آگاهی برنامه سفر خود را برنامه‌ ریزی کنند و با آگاهی میهمان این کشور شوند.

بتکارت یکی از بهترین سایتهای شرط بندی برای شما عزیزان با پشتیبانی ۲۴ ساعته، واریز مستقیم و مجوز بین المللی می باشد که فضایی حرفه ای در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. سایت بتکارت بخاطر امکانات و ضرایب خوبی که در اختیار کاربران خودش قرار می‌دهد، بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. درگاه مستقیم بانکی، امنیت کامل اطلاعات حساب، ضرایب بالای پیش بینی و اپلیکیشن اختصاصی برای اندروید و ios برجسته‌ترین ویژگی‌های سایت بتکارت برای شرط بندی جام جهانی 2022 است.

شرط بندی مسابقات جام جهانی با بالاترین ضرایب

 برنامه بازی های جام جهانی 2022

دوشنبه 21 نوامبر (30 آبان)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه A
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه A

گروه A: سنگال_هلند (ورزشگاه الثومه، الخور ساعت شروع بازی 13:30)

گروه B: انگلیس_ایران (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه A: قطر_اکوادور (ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه B: آمریکا_ولز (ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 22:30)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه B جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه B جام جهانی

________________________________________________________________________________

سه شنبه 22 نوامبر (1 آذر)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه C جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه C جام جهانی

گروه C: آرژانتین_عربستان سعودی (ورزشگاه نمادین لوسیل، لوسیل؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه D: دانمارک_تونس (استادیوم شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه C: مکزیک_لهستان (ورزشگاه 974، دوحه؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه D: فرانسه_امارات/استرالیا/پرو (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی ساعت 22:30)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه D جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه D جام جهانی

________________________________________________________________________________

چهارشنبه 23 نوامبر (2 آذر)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه F جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه F جام جهانی

گروه F: مراکش_کرواسی (ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه E: آلمان_ژاپن (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه E: اسپانیا مقابل کاستاریکا/نیوزلند (ورزشگاه الثوماما، الخور؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه F: بلژیک_کانادا (ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 22:30)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه E جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه E جام جهانی

________________________________________________________________________________

پنجشنبه 24 نوامبر (3 آذر)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه G جام جهانی
برنامه بازی های جام جهانی 2022 – گروه G جام جهانی

گروه G: سوئیس_کامرون (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه H: اروگوئه_کره جنوبی (استادیوم شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه H: پرتغال_غنا (ورزشگاه ۹۷۴، دوحه؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه G: برزیل_صربستان (استادیوم نمادین لوسیل، لوسیل؛ ساعت شروع بازی 22:30)

برنامه بازی های جام جهانی 2022 - گروه H جام جهانی

________________________________________________________________________________

جمعه 25 نوامبر (4 آذر)

گروه B: ولز_ایران (ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه A: قطر_سنگال (ورزشگاه الثومه، الخور؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه A: هلند_اکوادور (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه B: انگلیس_آمریکا (ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 22:30)

________________________________________________________________________________

شنبه 26 نوامبر (5 آذر)

گروه C: تونس_امارات/استرالیا/پرو (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی 13:30 )

گروه C: لهستان_عربستان (ورزشگاه شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه D: فرانسه_دانمارک (ورزشگاه ۹۷۴، دوحه؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه C: آرژانتین_مکزیک (استادیوم نمادین لوسیل ، لوسیل؛ ساعت شروع بازی 22:30 )

________________________________________________________________________________

یکشنبه 27 نوامبر (6 آذر)

گروه E: ژاپن_کاستاریکا/نیوزیلند (استادیوم احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه F: بلژیک_مراکش (ورزشگاه الثومه، الخور؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه F: کرواسی_کانادا (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه E: اسپانیا_آلمان (ورزشگاه البیت الخور؛ ساعت شروع بازی 22:30)

________________________________________________________________________________

دوشنبه 28 نوامبر (7 آذر)

گروه G: کامرون_صربستان (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی 13:30)

گروه G: کره جنوبی_غنا (استادیوم شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 16:30)

گروه H: برزیل مقابل سوئیس (ورزشگاه ۹۷۴، دوحه؛ ساعت شروع بازی 19:30)

گروه H: پرتغال_اروگوئه (استادیوم نمادین لوسیل، لوسیل؛ ساعت شروع 22:30)

________________________________________________________________________________

سه شنبه 29 نوامبر (8 آذر)

گروه A: هلند_قطر (ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه A: اکوادور_سنگال (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 18:30 )

گروه B: ولز_انگلیس (ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 22:30 )

گروه B: ایران_آمریکا (ورزشگاه الثومه الخور؛ ساعت شروع بازی 22:30)

________________________________________________________________________________

چهارشنبه 30 آبان (9 آذر)

گروه D: امارات/استرالیا/پرو_دانمارک (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه D: تونس_فرانسه (استادیوم شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه C: لهستان_آرژانتین (ورزشگاه ۹۷۴، دوحه؛ ساعت شروع بازی 22:30 )

گروه C: عربستان سعودی_مکزیک (استادیوم نمادین لوسیل، لوسیل؛ ساعت شروع بازی 22:30 )

________________________________________________________________________________

پنجشنبه 1 دسامبر(10 آذر)

گروه F: کرواسی_بلژیک (ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 18:30 )

گروه F: کانادا_مراکش (ورزشگاه الثومه، الخور؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه E: کاستاریکا/نیوزیلند مقابل آلمان (ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 22:30)

گروه E: ژاپن_اسپانیا (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ ساعت شروع بازی 22:30 )

________________________________________________________________________________

جمعه 2 دسامبر (11 آذر)

گروه G: کره جنوبی_پرتغال (استادیوم شهر آموزش، الریان؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه G: غنا_اروگوئه (ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ ساعت شروع بازی 18:30)

گروه H: صربستان مقابل سوئیس (ورزشگاه ۹۷۴، دوحه؛ ساعت شروع بازی 22:30)

گروه H: کامرون_برزیل (ورزشگاه نمادین لوسیل، لوسیل؛ ساعت شروع 22:30 )

________________________________________________________________________________

زمان بندی مرحله یک هشتم مسابقات جام جهانی قطر

شنبه 3 دسامبر (12 آذر)

49: برندگان گروه A _ نایب قهرمان گروه  Bورزشگاه بین المللی خلیفه، دوحه ؛ ساعت شروع بازی 18:30

50: برندگان گروه C _ نایب قهرمان گروه D ورزشگاه احمد بن علی، الریان؛ ساعت شروع بازی 22:30

یکشنبه 4 دسامبر (13 آذر)

51: برندگان گروه B _ نایب قهرمان گروه A ورزشگاه البیت، الخور؛ ساعت شروع بازی 22:30

52: برندگان گروه D _ نایب قهرمانان گروه C ورزشگاه الثومه، دوحه؛ شروع بازی ساعت 18:30

دوشنبه 5 دسامبر (14 آذر)

53: برندگان گروه E _ نایب قهرمان گروه F ورزشگاه الجنوب، الوکره؛ شروع بازی ساعت 18:30

54: برندگان گروه G _ نایب قهرمان گروه H استادیوم ۹۷۴، دوحه؛ شروع بازی ساعت 22:30

سه شنبه 6 دسامبر (15 آذر)

55: برندگان گروه F _ نایب قهرمان گروه E ورزشگاه شهر آموزش، الریان؛ شروع بازی ساعت 18:30

56: برندگان گروه H _ نایب قهرمانان گروه G استادیوم نمادین لوسیل، لوسیل؛ شروع بازی ساعت 22:30

زمان بندی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی قطر

جمعه 9 دسامبر (18 آذر)

58: برندگان شماره ۵۳ در مقابل برندگان شماره ۵۴ (ورزشگاه شهر آموزش، الریان؛ شروع بازی ساعت 18:30)

57: برندگان شماره ۴۹ در مقابل برندگان شماره ۵۰ (ورزشگاه نمادین لوسیل، لوسیل؛ شروع بازی ساعت 22:30)

شنبه 10 دسامبر (19 آذر)

60 :برندگان شماره ۵۵ در مقابل برندگان شماره ۵۶ (ورزشگاه الثومه، دوحه؛ شروع بازی ساعت 18:30)

59: برندگان شماره ۵۱ در مقابل برندگان شماره ۵۲ (ورزشگاه البیت، الخور؛ شروع بازی ساعت 22:30)

زمان بندی مرحله نیمه نهایی مسابقات جام جهانی قطر

سه شنبه 13 دسامبر (22 آذر)

61: برندگان شماره ۵۷ در مقابل برندگان شماره ۵۸ (استادیوم نمادین لوسیل، لوسیل؛ شروع بازی ساعت 22:30)

چهارشنبه 14 دسامبر(23 آذر)

62: برندگان شماره ۵۹ در مقابل برندگان شماره ۶۰ (ورزشگاه البیت، الخور؛ شروع بازی ساعت 22:30)

شنبه 17 دسامبر(26 آذر)

63: پلی آف مقام سوم (ورزشگاه بین المللی خلیفه، الریان؛ شروع بازی ساعت 18:30)

زمان بندی مرحله نهایی مسابقات جام جهانی قطر

یکشنبه 18 دسامبر (27 آذر)

64: فینال جام جهانی (ورزشگاه نمادین لوسیل، لوسیل؛ شروع بازی ساعت 18:30)

تیم تعداد گل تعداد گل تیم تاریخ ساعت ورزشگاه
سنگال هلند دوشنبه 30 آبان 13:30 الثمامه دوحه
انگلیس ایران دوشنبه 30 آبان 16:30 الخلیفه دوحه
قطر اکوادور دوشنبه 30 آبان 19:30 البیت الخور
آمریکا ولز دوشنبه 30 آبان 22:30 احمد بن علی الریان
آرژانتین عربستان سه شنبه 1 آذر 13:30 لوسیل لوسیل
دانمارک تونس سه شنبه 1 آذر 16:30 اجوکیشن سیتی الریان
مکزیک لهستان سه شنبه 1 آذر 19:30 974 دوحه
فرانسه استرالیا سه شنبه 1 آذر 22:30 الجنوب الوکره
مراکش کرواسی چهارشنبه 2 آذر 13:30 البیت الخور
آلمان ژاپن چهارشنبه 2 آذر 16:30 خلیفه دوحه
اسپانیا کاستاریکا چهارشنبه 2 آذر 19:30 الثمامه دوحه
بلژیک کانادا چهارشنبه 2 آذر 22:30 احمد بن علی الریان
سوئیس کامرون پنج شنبه 3 آذر 13:30 الجنوب الوکره
اروگوئه کره جنوبی پنج شنبه 3 آذر 16:30 اجوکیشن سیتی الریان
پرتغال غنا پنج شنبه 3 آذر 19:30 974 دوحه
برزیل صربستان پنج شنبه 3 آذر 22:30 لوسیل لوسیل
تیم تعداد گل تعداد گل تیم تاریخ ساعت ورزشگاه
ولز ایران جمعه 4 آذر 13:30 احمد بن علی الریان
قطر سنگال جمعه 4 آذر 16:30 الثمامه دوحه
هلند اکوادور جمعه 4 آذر 19:30 خلیفه دوحه
انگلیس آمریکا جمعه 4 آذر 22:30 البیت الخور
تونس استرالیا شنبه 5 آذر 13:30 الجنوب الوکره
لهستان عربستان شنبه 5 آذر 16:30 اجوکیشن سیتی
فرانسه دانمارک شنبه 5 آذر 19:30 974 دوحه
آرژانتین مکزیک شنبه 5 آذر 22:30 لوسیل لوسیل
ژاپن کاستاریکا یکشنبه 6 آذر 13:30 احمد بن علی الریان
بلژیک مراکش یکشنبه 6 آذر 16:30 الثمامه دوحه
کرواسی کانادا یکشنبه 6 آذر 19:30 خلیفه دوحه
اسپانیا آلمان یکشنبه 6 آذر 22:30 البیت الخور
کامرون صربستان دوشنبه 7 آذر 13:30 الجنوب دوحه
کره جنوبی غنا دوشنبه 7 آذر 16:30 اجوکیشن سیتی
برزیل سوئیس دوشنبه 7 آذر 19:30 974 دوحه
پرتغال اروگوئه دوشنبه 7 آذر 22:30 لوسیل لوسیل
تیم تعداد گل تعداد گل تیم تاریخ ساعت ورزشگاه
اکوادور سنگال سه شنبه 8 آذر 18:30 خلیفه دوحه
هلند قطر سه شنبه 8 آذر 18:30 البیت الخور
ولز انگلیس سه شنبه 8 آذر 22:30 احمد بن علی الریان
ایران آمریکا سه شنبه 8 آذر 22:30 الثمامه دوحه
استرالیا دانمارک چهارشنبه 9 آذر 18:30 الجنوب الوکره
تونس فرانسه چهارشنبه 9 آذر 18:30 اجوکیشن سیتی الریان
لهستان آرژانتین چهارشنبه 9 آذر 22:30 974 دوحه
عربستان مکزیک چهارشنبه 9 آذر 22:30 لوسیل لوسیل
کرواسی بلژیک پنج شنبه 10 آذر 18:30 احمد بن علی دوحه
کانادا مراکش پنج شنبه 10 آذر 18:30 الثمامه دوحه
ژاپن اسپانیا پنج شنبه 10 آذر 22:30 خلیفه دوحه
کاستاریکا آلمان پنج شنبه 10 آذر 22:30 البیت الخور
غنا اروگوئه جمعه 11 آذر 18:30 الجوب الوکره
کره جنوبی پرتغال جمعه 11 آذر 18:30 اجوکیشن سیتی الریان
صربستان سوئیس جمعه 11 آذر 22:30 974 دوحه
کامرون برزیل جمعه 11 آذر 22:30 لوسیل لوسیل
بازی تیم تعداد گل تعداد گل تیم تاریخ ساعت ورزشگاه
49 اول A دوم B شنبه 12 آذر 18:30 خلیفه دوحه
50 اول C دوم D شنبه 12 آذر 22:30 احمد بن علی الریان
52 اول D دوم C یکشنبه 13 آذر 18:30 الثمامه دوحه
51 اول B دوم A یکشنبه 13 آذر 22:30 البیت الخور
53 اول E دوم F دوشنبه 14 آذر 18:30 الجنوب الوکره
54 اول G دوم H دوشنبه 14 آذر 22:30 974 دوحه
55 اول F دوم E سه شنبه 15 آذر 18:30 اجوکیشین سیتی الریان
56 اول H دوم G سه شنبه 15 آذر 22:30 لوسیل لوسیل

 

 

 

ezgif.com gif maker 1 برنامه بازی های جام جهانی 2022
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره اسماعیل امیری فر

آواتار اسماعیل امیری فر

این مطالب را نیز ببینید!

world cup group H0 برنامه بازی های جام جهانی 2022

راهنمای شرط بندی گروه H جام جهانی قطر 2022

بتکارت – به نظر میرسد گروه H جام جهانی میتواند انواع شگفتی ها را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.