صفحه اصلی / عمومی / تحلیل شرط‌بندی؛ رکورد جدید ادینسون کاوانی در پی‌اس‌جی و آینده نامعلوم وی

تحلیل شرط‌بندی؛ رکورد جدید ادینسون کاوانی در پی‌اس‌جی و آینده نامعلوم وی

ad banner

ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای تیم پاری سن ژرمن با دو گلی که در دیدار برابر مانتری در جام حذفی فرانسه به ثمر رساند یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند. همچنین توماس توخل و مدیران باشگاه صحبت‌هایی را در خصوص آینده مبهم این بازیکن بیان کردند و باید دید در نهایت تکلیف او در تیم پاریسی چه خواهد شد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ادینسون کاوانی در پاری سن ژرمن خواهد ماند؟! حمایت توخل از ماندن او در تیم

کاوانی در دیدار برابر مانتری که با پیروزی پر گل پاری سن ژرمن به پایان رسید توانست دو گل به ثمر رساند. او با این دو گلی که به ثمر رساند یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند. کاوانی تعداد گل‌های خود را در جام حذفی با پیراهن پاری سن ژرمن به عدد ۱۶ رساند که این بهترین آمار در دوران مالکیت ناصر الخلیفه قطری بر پاری سن ژرمن است. کاوانی که در دوران الخلیفی راهی پاری سن ژرمن شد بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی هم به شمار می‌آید.
او تا پایان فصل جاری با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و باید دید که آیا با وجود پیشنهادهای خوبی که دارد حاضر است که تیم را ترک کند یا نه.

به غیر از گل‌های کاوانی، پاری سن ژرمن در جام حذفی فرانسه جشنواره گل به راه انداخت و توانست با شش گل لیناس مانتری را در هم کوبد و به دور بعد راه پیدا کند. دیگر گل‌های این تیم را ادیل اوچیچه، پابلو سارابیا دو گل و اریک ماکسیم چوپو به ثمر رساندند.

قبل از سال نو میلادی صحبت‌هایی در خصوص جدایی ای بازیکن مطرح شده بود. زیرا او از وضعیت خود با توجه به تعدد بازیکن در پست او راضی نبود و ترجیح می‌داد به جای نیمکت نشینی به تیمی برود که بتواند در آن بازی کند. محتمل‌ترین حریفی که می‌شد از آن نام برد اتلتیکو مادرید بود که گفته می‌شد با کاوانی به توافقاتی رسیده است. پس از این خبر و توافق شخصی مادریدی‌ها با کاوانی در قبل از کریسمس، اتلتیکو مادرید برنامه دارد تا مهاجم اروگوئه‌ای را در ژانویه به اردوی تیمش اضافه کند. قراردادی ۲ ساله در انتظار اوست و شکی وجود ندارد که از تاریخ ۱ فوریه به بعد، آماده است تا امضای خود را بر روی کاغذ بزند. با این که مذاکرات میان اتلتیکو مادرید و پاری سن ژرمن ادامه دارد، شرایط به گونه‌ای است که شکستن قفل این انتقال، سخت به نظر می‌رسد. پی اس جی باید جانشینی را برای کاوانی در نیمه دوم فصل به تیمش بیاورد که خرید بازیکنی در حد و اندازه او چندان آسان نیست.

ادینسون کاوانی
باشگاه فرانسوی به دنبال مبلغی غرامت هر چند کم نیز می‌گردد. قابل ذکر است که تنها چند ماه از قرارداد کاوانی با پی اس جی باقی مانده است. در طرف دیگر، اتلتیکو مادرید برای پرداخت حقوق کاوانی، نیاز دارد تا یک یا چند بازیکن خود را به فروش برساند که محتمل‌ترین آن‌ها توماس لمار است. بازیکن فرانسوی از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاداتی دارد.

محتمل‌ترین اتفاق ممکن، پیوستن کاوانی به اتلتیکو مادرید در ماه ژوئن به صورت انتقالی آزاد است. خبری از کوپه درز پیدا کرد که چند تن از مقامات اتلتیکو مادرید برای نهایی کردن قرارداد کاوانی به پاریس سفر کرده‌اند. کاوانی بازیکن اتلتیکو مادرید خواهد بود اما پیوستن او به این تیم در ژانویه یا ژوئن، سوال اصلی است. ادینسون کاوانی و پاکو آلکاسر دو هدف جدی روخی بلانکو هستند اما این خرید تا قبل از فروش لمار ممکن نیست. بازیکن فرانسوی در حال حاضر دوره ریکاوری از مصدومیت را طی می کند و احتمالاً نمی‌تواند در سوپرکاپ اسپانیا هم حضور داشته باشد، و تنها بازیکنی است که اتلتیکو در صدد فروشش می‌باشد.

ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های لمار با مدیر اتلتیکو، میگل آنخل خیل مارین صحبت کرده و هر دو طرف می‌دانند که با توجه به عملکرد ضعیف این بازیکن، جدایی در ژانویه سخت خواهد بود. این بازیکن که در تابستان ۲۰۱۸ با ۷۲ میلیون یورو به اتلتیکو پیوسته، موفق به تکرار روزهای خوبش در موناکو نشد. مندس سعی دارد موکلش را به یکی از تیم‌های لیگ برتری منتقل کند و آرسنال یکی از تیم‌های به ظاهر علاقه مند است. هنوز سه سال و نیم از قرارداد لمار باقی است و در ۲۴ سالگی به دنبال یک انتقال بزرگ دیگر خواهد بود. به همین خاطر پیوستن کاوانی به این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

بعد از پیروزی پرگل پاریسی‌ها توخل در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از کاوانی پرداخت. سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن گفت:

کاوانی در این دیدار دو گل به ثمر رساند و این همان چیزی است که از او انتظار داریم. گلزنی باعث می‌شود تا او اعتماد به نفس لازم را به دست آورد و این بهترین چیز است. ما او را در ترکیب لازم دارد. او نیز به زمان نیاز دارد تا به حالت قبلی خود بازگردد.

dfd
توخل در ستایش از درخشش سنگربان تیمش گفت:

فکر می‌کنم که سرجیو ریکو در دیدار برابر سن اتین در جام اتحادیه هم در ترکیب اصلی به میدان برود. این بازی‌های بهترین فرصت برای بازیکنان نیمکت‌نشین است تا توانایی خود را اثبات کنند. استفاده از سیستم چرخشی در تیم باعث می‌شود شما برخی استعدادها را شناسایی کنید و هنگامی که به آنها نیاز دارید بدانید که چه کاری برای ترکیب انجام خواهید داد.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره پیروزی تیمش گفت:

با تواضع و جدیت پاری به این دیدار گذاشتیم و نتیجه نشان می‌دهد که شایسته کسب پیروزی بودیم. بازی آسانی نبود هر چند که پیروزی پر گلی را به دست آوردیم. حریف بسیار خوب ظاهر شد اما ما بهتر بودیم و توانستیم پیروز دیدار باشیم. به شاگردانم افتخار می‌کنم که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

پاری سن ژرمن بهترین فصل خود با توماس توخل را تجربه می‌کند. این تیم در لیگ قهرمانان اروپا در گروهی که رئال در آن قرار داشت به عنوان تیم صدرنشین به دور بعد راه پیدا کرد و در لیگ فرانسه هم در صدر جدول رده بندی جای دارد.
علاوه بر این صحبت‌ها سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد که به کاوانی نیاز دارد و این بازیکنان تا پایان فصل در تیم باقی خواهد ماند. کاوانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن به شمار می‌آید و همین باعث شده تا در بین هواداران هم محبوبیت زیادی داشته باشد ولی همانطور که گفته شد این مهاجم اروگوئه‌ای جایگاه خود را در ترکیب اصلی پاری سن ژرمن از دست داده است و همین باعث شده تا خبرهای زیادی درباره جدایی او از تیم پاریسی به گوش برسد.

dfve
توماس توخل در واکنش به جدایی کاوانی ادامه داد:

او در فصل جاری بدشانس بود و آسیب دیدگی باعث شد تا بازی‌های زیادی را از دست دهد. کاوانی بعد از بازگشت از آسیب دیدگی از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار نداشت. جایگزین کاوانی بسیار خوب ظاهر شد این درحالی بود که خود کاوانی الان هم از نظر بدنی به آمادگی کامل نرسیده است با این حال از نظر ذهنی همیشه آماده است. ما به کاوانی نیاز داریم و او در تیم باقی خواهد ماند. او در این دیدار ثابت کرد که چه توانایی‌های بالایی دارد و در بین هواداران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است به همین خاطر ما می‌خواهیم او در تیم بماند و جایی نرود.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره وضعیت بازیکنان آسیب دیده تیمش در جام حذفی فرانسه گفت:

ما در خط دفاعی مشکل داریم چرا که سه بازیکن نمی‌توانند فعلا تیم را  همراهی کنند. تیاگو سیلوا، کیمپمبه و عبدو دیالو مصدوم هستند و فعلا شرایط لازم برای به میدان رفتن برای آنها محیا نیست.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *