صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۶ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۶ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۹ همانند روزهای گذشته بازی‌های ورزشی در سراسر دنیا برگزار می‌گردد و در صدر این ورزش ها رقابت های لیگ ملت های اروپا قرار دارد.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

اسپانیا – اوکراین

اسپانیا - اوکراین

در روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم اسپانیا و اوکراین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. اسپانیا از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۲ پیروزی و ۳ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل اوکراین نیز ۴ برد و ۰ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۵ بار برابر هم بازی کرده اند که در آن دیدار اسپانیا ۴ بار برنده بوده است و یک بازی هم مساوی شده است. اسپانیا در این دیدار آسنسیو و ترائوره را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و اوکراین نیز مایکولنکو، بوردا و شابانوف را در ترکیب خود نمی بیند.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

سوئیس – آلمان

سوئیس - آلمان

در روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم سوئیس و آلمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. سوئیس از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ باخت شده است. در سوی مقابل آلمان نیز ۳ برد و ۰ باخت و ۲ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۳ بار با هم بازی کرده اند که سوئیس ۲ برد داشته است و یک بازی هم مساوی شده است. برای سوئیس در این دیدار شکیری غایب است و برای آلمان نیز شولتزر و هاورتز بازی نمی کنند. داور این بازی مایکل اولیور از انگلیس است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

صربستان – ترکیه

صربستان - ترکیه

در روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم صربستان و ترکیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. صربستان از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۳ پیروزی و ۱ باخت و ۱ مساوی شده است. در سوی مقابل ترکیه نیز ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال برابر هم بازی نکرده اند و این اولین بازی آن هاست. برای صربستان در این دیدار ماتیچ غایب است و برای ترکیه بازیکن غایبی وجود ندارد. داور این بازی الکسی کولباکوف از بلاروس است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

مجارستان – روسیه

مجارستان - روسیه

در روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم مجارستان و روسیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. مجارستان از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۲ پیروزی و ۳ باخت شده است. در سوی مقابل روسیه نیز ۴ برد و ۱ شکست داشته است. این دو تیم تابحال ۳ بار با هم بازی کرده اند که روسیه دو بار برنده بوده است و یک بازی هم مساوی شده است.

تنیس – اوپن آمریکا

نواک جوکوویچ – پابلو کارنیو بوستا

نواک جوکوویچ - پابلو کارنیو بوستا

در روز ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ نواک جوکوویچ و پابلو کارنیو بوستا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب رقابت های اوپن امریکا برگزار خواهد شد.
نواک جوکوویچ در حال حاضر در رتبه یک برترین های تنیس مردان است و در سوی مقابل پابلو کارنیو در رتبه ۲۷ برترین ها حضور دارد. این بازی از مرحله چهارم رقابت ها برگزار می شود. نواک جوکوویچ پیش از این استروف از آلمان را شکست داده است و در طرف مقابل پابلو کارنیو بوستا موفق شده برانکیس از لیتوانی را از پیش رو بردارد.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *