صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۰ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۰ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ در مسابقات مهم ورزشی که برگزار می شود که آغاز رقابت های یو اس اوپن از مهم ترین این رقابت هاست.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ چین

شیجیاژوانگ – هبی چاینا فورچون

شیجیاژوانگ - هبی چاینا فورچون
در روز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۴:۳۰ دو تیم شیجیاژوانگ و هبی چاینا فورچون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های هفته هشتم لیگ چین و در ورزشگاه  Hebei Olympic Sports Center برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شیجیاژوانگ از ۵ بازی آخر خود در لیگ موفق به کسب ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت شده است. در سوی مقابل هبی چاینا فورچون نیز ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی داشته است. در این دیدار برای هبی چاینا فورچون ژانگ غایب است. در حال حاضر شیجیاژوانگ با ۷ امتیاز در رده پنجم و هبی چاینا فورچون با ۱۱ امتیاز در رده چهارم قرار گرفته است.

فوتبال – لیگ چین

شانگهای اس‌آی‌پی‌جی – تیانجین تدا

شیجیاژوانگ - هبی چاینا فورچون

در روز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم شانگهای اس‌آی‌پی‌جی و تیانجین تدا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های هفته هشتم لیگ چین و در ورزشگاه Shanghai Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شانگهای اس‌آی‌پی‌جی از ۵ بازی آخر خود در لیگ موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل تیانجین تدا نیز ۰ برد و ۵ باخت و ۰ مساوی داشته است. در این دیدار برای تیانجین تدا تنگلونگ لی غایب است. در حال حاضر شانگهای اس‌آی‌پی‌جی با ۱۷ امتیاز در رده اول و تیانجین تدا با ۱ امتیاز در رده هشتم قرار گرفته است.
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی در ۱۵ بازی قبلی خود مقابل تیانجین تدا شکست نخورده است.
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی در ۶ بازی از ۸ بازی قبلی خود مقابل تیانجین تدا در هر دو نیمه پیروز شده است.
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی در ۴ بازی قبلی خود مقابل تیانجین تدا حداقل ۲ گل زده است.

تنیس – یو اس اوپن

کوین اندرسون – الکساندر زورف

کوین اندرسون - الکساندر زورف

در روز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۴۵ در رقابت های تنیس یو اس اوپن از مرحله اول کوین اندرسون و الکساندر زورف به مصاف هم خواهند رفت. در حال حاضر اندرسن در رده ۱۱۷ برترین های تنیس قرار گرفته است و در طرف مقابل الکساندر زورف نفر هفتم برترین هاست. الکساندر زورف در سال ۲۰۱۹ موفق شد بهترین عنوان خود در این رقابت ها را بدست آورد و تا دور چهارم رقابت ها صعود کند و اندرسون نیز در سال ۲۰۱۷ در یک قدمی قهرمانی بود که برابر رافائل نادال شکست خورد و به رتبه دوم رسید. این دیدار در ورزشگاه آرتور اش برگزار خواهد شد.

تنیس – یو اس اوپن

دیه‌گو سباستین شوارتزمن – کامرون نوری

دیه‌گو سباستین شوارتزمن - کامرون نوری

در روز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ در رقابت های تنیس یو اس اوپن از مرحله اول دیه‌گو سباستین شوارتزمن و کامرون نوری به مصاف هم خواهند رفت. در حال حاضر دیه‌گو سباستین در رده ۱۳ برترین های تنیس قرار گرفته است و در طرف مقابل کامرون نوری نفر هفتادوششم برترین هاست. دیه‌گو سباستین در سال ۲۰۱۸ موفق شد بهترین عنوان خود در این رقابت ها را بدست آورد و تا دور سوم رقابت ها صعود کند و کامرون نوری نیز در سال ۲۰۱۷ نیز کمی پیشرفت داشت و تا دور دوم رقابت ها صعود کرد. این دیدار در زمین شماره ۵ رقابت ها برگزار خواهد شد.

تنیس – یو اس اوپن

ستفانوس تسیتسیپاس – آلبرت راموس-وینولاس

ستفانوس تسیتسیپاس - آلبرت راموس-وینولاس

در روز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۰۰ در رقابت های تنیس یو اس اوپن از مرحله اول ستفانوس تسیتسیپاس و آلبرت راموس-وینولاس به مصاف هم خواهند رفت. در حال حاضر ستفانوس تسیتسیپاس در رده ۶ برترین های تنیس قرار گرفته است و در طرف مقابل راموس-وینولاس نفر چهل و یکم برترین هاست. تسیتسیپاس در سال ۲۰۱۸ موفق شد بهترین عنوان خود در این رقابت ها را بدست آورد و تا دور دوم رقابت ها صعود کند و آلبرت راموس رتبه ای بهتر از مرحله دوم مسابقات نداشته است. این دیدار در زمین شماره ۱۷ رقابت ها برگزار خواهد شد.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *