صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۴ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۴ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۹ همانند روزهای گذشته بازی‌های ورزشی در سراسر دنیا برگزار می‌گردد و در صدر این ورزش ها رقابت های لیگ ملت های اروپا قرار دارد.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

لیتوانی – قزاقستان

لیتوانی - قزاقستان

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم لیتوانی و قزاقستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. لیتوانی از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۱ پیروزی و ۰ تساوی و ۴ باخت شده است. در سوی مقابل قزاقستان نیز ۱ برد و ۴ باخت و ۰ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال یک بار برابر هم بازی کرده اند که آن مسابقه مساوی شده است. قضاوت این دیدار به راده اوبرنویچ سپرده شده است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

ایتالیا – بوسنی و هرزگوین

ایتالیا - بوسنی و هرزگوین

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم ایتالیا و بوسنی و هرزگوین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ایتالیا از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۵ پیروزی شده است. در سوی مقابل بوسنی و هرزگوین نیز ۲ برد و ۳ باخت و ۰ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۲ بار با هم بازی کرده اند که لاجوردی پوشان هر دو دیدار را برده اند. برای آتزوری در این دیدار برناردسکی و تونالی و برای بوسنی راده کرونیچ و دارکو تودوروویچ غایب هستند. قضاوت این دیدار به تاسوس سیدیروپولوس سپرده شده است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

هلند – لهستان

هلند - لهستان

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم هلند و لهستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. هلند از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل لهستان هم ۴ برد و ۰ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۱ بار با هم بازی کرده اند که نارنجی ها برنده آن دیدار بوده اند. داور این مسابقه گئورگی کاباکوف است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

بلاروس – آلبانی

بلاروس - آلبانی

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم بلاروس و آلبانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. بلاروس از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت شده است. در سوی مقابل آلبانی نیز ۲ برد و ۲ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۵ بار برابر هم صف آرایی کرده اند که سهم بلاروس ۲ برد و ۱ برد برای آلبانی و ۲ دیدار هم مساوی شده است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

رومانی – ایرلند شمالی

رومانی - ایرلند شمالی

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم رومانی و ایرلند شمالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. رومانی از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۲ باخت شده است. در سوی مقابل ایرلند شمالی نیز ۱ برد و ۳ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال دو بار با هم بازی کرده اند یک بازی را رومانی برده است و یک دیدار هم مساوی شده است. قضاوت این دیدار به فرانکوئیس لتکسیر سپرده شده است.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

اسکاتلند – اسرائیل

اسکاتلند - اسرائیل

در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم اسکاتلند و اسرائیل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. اسکاتلند از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۳ پیروزی و ۰ تساوی و ۲ باخت شده است. در سوی مقابل اسرائیل نیز ۱ برد و ۴ باخت و ۰ مساوی داشته است. این دو تیم در سال های اخیر دو بار به مصاف هم رفته اند که سهم هر تیم یک پیروزی بوده است. قضاوت این دیدار به اسلاوکو وینچیچ سپرده شده است.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *