صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۵ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۱۵ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ همانند روزهای گذشته بازی‌های ورزشی در سراسر دنیا برگزار می‌گردد و در صدر این ورزش ها رقابت های لیگ ملت های اروپا قرار دارد.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

ایسلند – انگلیس

ایسلند - انگلیس

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم ایسلند و انگلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ایسلند از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل انگلیس نیز ۴ برد و ۱ باخت و ۰ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال یک بار برابر هم بازی کرده اند که در آن دیدار ایسلند برنده شده است. انگلیس در این دیدار رشفورد و وینکس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ایسلند اما هیچ غایبی ندارد.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

پرتغال – کرواسی

پرتغال - کرواسی

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم پرتغال و کرواسی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پرتغال از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل کرواسی نیز ۳ برد و ۰ باخت و ۲ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۳ بار با هم بازی کرده اند که پرتغال ۲ برد داشته است و یک بازی هم مساوی شده است. برای پرتغال در این دیدار غایبی نیست و برای کرواسی راکیتیچ و مودریچ غایب هستند.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

سوئد – فرانسه

سوئد - فرانسه

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم سوئد و فرانسه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. سوئد از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل فرانسه هم ۴ برد و ۰ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۴ بار با هم بازی کرده اند که سهم هر تیم دو برد بوده است. خروس ها در این مسابقه پوگبا و مانداندا را در اختیار ندارند.

فوتبال – لیگ ملت های اروپا

دانمارک – بلژیک

دانمارک - بلژیک

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم دانمارک و بلژیک به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. دانمارک از ۵ بازی آخر خود موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ تساوی و ۰ باخت شده است. در سوی مقابل بلژیک نیز ۵ برد داشته است. این دو تیم تابحال برابر هم صف آرایی نکرده اند. دانمارک در این دیدار اولسن را در اختیار ندارد و بلژیک نیز چادلی و اوریگی و دی بروین را در ترکیب خود نمی بیند.

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس

دربی کانتی – بارو

دربی کانتی - بارو

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵:۳۰ دو تیم دربی کانتی و بارو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب جام اتحادیه برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. دربی کانتی از ۲ بازی آخر خود در این تورنومنت موفق به کسب ۱ پیروزی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل بارو نیز اولین بار است در این تورنومنت شرکت می کند. شایان ذکر است این اولین رویارویی در تاریخ دو تیم است.

تنیس – اوپن آمریکا

آلکس د مینار – کارن خاچانوف

آلکس د مینار - کارن خاچانوف

در روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ آلکس د مینار و کارن خاچانوف به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب رقابت های اوپن امریکا برگزار خواهد شد.
آلکس د مینار در حال حاضر در رتبه ۲۸ برترین های تنیس مردان است و در سوی مقابل کارن خاچانوف در رتبه ۱۶ برترین ها حضور دارد. این بازی از مرحله سوم رقابت ها برگزار می شود. آلکس د مینار پیش از این گاسکه از فرانسه و مارتین از اسلواکی را شکست داده است و در طرف مقابل کارن خاچانوف موفق شده کوزنتزوف ار روسیه و سینر از ایتالیا را از پیش رو بردارد.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *