صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۴ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۴ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۹ در مسابقات مهم ورزشی که برگزار می شود که یکی از دیدارهای نیمه نهایی حذفی ایران هم در این روز برگزار خواهد شد.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – جام حذفی ایران

تراکتورسازی – نفت مسجدسلیمان

تراکتورسازی - نفت مسجدسلیمان

در روز ۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های جام حذفی ایران و در مرحله نیمه نهایی و در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. تراکتور از پنج بازی آخر خود در جام حذفی موفق به کسب ۲ پیروزی و ۰ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل نفت نیز ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی داشته است. پیش از این اخباری مبنی بر ادامه اعتصاب بازیکنان نفت مسجدسلیمان و در پی آن؛ عدم سفر به تبریز وجود داشت اما حالا و پس از دو روز تمرین نکردن، این تیم خودش را برای تقابل با تراکتور آماده می‌کند اما امروز خبری رسید مبنی بر اینکه تیم نفت مسجد سلیمان برای انجام بازی نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل تراکتور فردا راهی تبریز می‌شود. باید صبر کرد و دید کدامیک از این دو تیم موفق به رسیدن  به دیدار نهایی برابر سرخابی ها می شود.

فوتبال – پلی آف لیگ قهرمانان اروپا

پائوک – بشیکتاش

پائوک - بشیکتاش

در روز ۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم پائوک و بشیکتاش به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه Toumba Stadium یونان برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پائوک از ۲ بازی آخر خود در لیگ فهرمانان موفق به کسب ۱ تساوی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل بشیکتاش به تازگی به این تورنومنت رسیده است.

فوتبال – پلی آف لیگ قهرمانان اروپا

تیرانا – ستاره سرخ بلگراد

تیرانا - ستاره سرخ بلگراد

در روز ۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم تیرانا و ستاره سرخ بلگراد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه Selman Stërmasi Stadium در شهر تیرانا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. تیرانا بازی آخر خود در این تورنومنت را با پیروزی پشت سر گذاشته است و در سوی مقابل ستاره سرخ از ۵ بازی آخر خود در لیگ قهرمانان نیز موفق به کسب ۱ برد و ۴ باخت شده است.

فوتبال – سوپرلیگ چین

دالیان ییفانگ – گوانگ ژو اورگراند

دالیان ییفانگ - گوانگ ژو اورگراند

در روز ۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم دالیان ییفانگ و گوانگ ژو اورگراند به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار های هفته هفتم لیگ چین و در ورزشگاه ورزشگاه
Dalian Sports Center Stadium شهر دالیان برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. دالیان ییفانگ از پنج بازی آخر خود در لیگ موفق به کسب ۰ پیروزی و ۳ باخت و ۲ تساوی شده است. در سوی مقابل گوانگ ژو نیز ۴ برد و ۱ باخت و ۰ مساوی داشته است. برای دالیان هوان هوان شان و لین لینگ مینگ به دلیل مصدومیت حضور ندارد و در طرف مقابل آلویسیو، لیشنگ لیائو نیز به دلیل مصدومیت و ژانگ به دلیل محرومیت حضور ندارد.
گوانگ‌ژو اورگراند در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی خود مقابل دالیان ییفانگ پیروز شده است.
گوانگ‌ژو اورگراند در ۳ بازی قبلی خارج از خانه خود در سوپر لیگ حداقل ۳ گل زده است.
در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی دالیان ییفانگ مقابل گوانگ‌ژو اورگراند بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
گوانگ‌ژو اورگراند در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در سوپر لیگ در هر دو نیمه پیروز شده است.
گوانگ‌ژو اورگراند در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در سوپر لیگ پیروز شده است.
در ۳ بازی قبلی خارج از خانه گوانگ‌ژو اورگراند در سوپر لیگ بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
دالیان ییفانگ در ۶ بازی قبلی خود در سوپر لیگ موفق به پیروزی نشده است.

فوتبال – سوپرچام اوکراین

شاختار دونتسک – دیناموکیف

شاختار دونتسک - دیناموکیف

در روز ۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم شاختار دونتسک و دیناموکیف به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب دیدار سوپرجام اوکراین و در ورزشگاه ورزشگاه المپیسکی شهر کیف برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شاختار دونتسک از پنج بازی آخر خود در تمامی رقابت ها موفق به کسب ۴ پیروزی و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل دیناموکیف نیز ۴ برد و ۱ باخت و ۰ مساوی داشته است.

برای پیش بینی مهمترین مسابقات ورزشی روز دنیا همراه سایت بتکارت باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

ناتینگهام فارست چلسی

راهنمای شرط بندی بازی ناتینگهام فارست – چلسی

دیدار دو تیم ناتیگهام فارست – چلسی در قالب رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *