صفحه اصلی / پوکر / ۳ راه پیروزی در پوکر در سال ۲۰۲۲ که حتما باید آن را بدانید!

۳ راه پیروزی در پوکر در سال ۲۰۲۲ که حتما باید آن را بدانید!

ad banner پیروزی در پوکر

در حالی که استراتژی‌های پیشرفته زیادی برای پیروزی در پوکر آنلاین وجود دارد، فعالیت‌های بسیار کاربردی و پایه‌ای نیز وجود دارد که می‌توانید برای برنده شدن مورد استفاده قرار دهید. لازم نیست صدها ساعت را به خواندن کتاب یا گرفتن مربی برای موفقیت در برخی از بازی‌های شرط پایین اختصاص دهید. در این مقاله قصد داریم سه راه پیروزی در پوکر در سال 2022 و بعد از آن را ارائه کنیم. اگر این نکات را رعایت کنید شانس خوبی خواهید داشت.

۳ راه پیروزی در پوکر در سال ۲۰۲۲

1) بازیکنان بد را جدا کنید

این کاری است که بهترین بازیکنان پوکر روی هر میزی انجام می‌دهند. فرقی نمی‌کند که بازیکن بازی‌های نقدی هستید یا تورنومنت‌ها را ترجیح می‌دهید، جداسازی حریفان ضعیف‌تر برای دستیابی به نرخ برد بالا ضروری است.

ابتدا باید «بازیکن بد» را شناسایی کنید. اینها آن دسته از بازیکنانی هستند که به طور منظم لنگ می‌زنند، یعنی بصورت مداوم کال می‌کنند. آنها همچنین با این واقعیت که دست‌های بسیار زیادی را بازی می‌کنند شناسایی می‌شوند. اکثر بازیکنان بد، منفعل هستند اما برخی را خواهید یافت که هجومی‌ باشند. جداسازی آنها به تنهایی ممکن است به معنای ریز کردن پیش فلاپ برای گرفتن پات بصورت نبرد یک به یک یا ریز مجدد برای خارج کردن آنها از میدان باشد.

2) در سایت‌های دارای مزیت بازی کنید

پیروزی در پوکر

هر سایتی مزایا و معایب خود را دارد، اما اگر با نرم افزارهای عجیب و غریب و بدون اعتبار راحت باشید، سایت‌های پوکر کمتر محبوب در مسیر شما قرار خواهند گرفت.

سایت‌های پوکر دارای مزیت معمولاً آنهایی هستند که به نوعی بنگاه شرط بندی ورزشی هم هستند. آنها پوکر را به عنوان یک امکان ثانویه در سایت خود ارائه می‌دهند که همین امر تعداد زیادی از بازیکنان بی تجربه را که فاقد شناخت از اصول اولیه هستند به ارمغان می‌آورد. برای شکست دادن این قبیل بازیکنان به استراتژی سطح بالایی نیاز نیست. یک سبک تهاجمی و سفت برای شکست دادن این بازیکنان کافی است.

3) به آخر هفته‌ها بچسبید

در نهایت، یک راه آسان برای پیروزی در پوکر این است که در زمان حضور بدترین بازیکنان، یعنی آخر هفته‌ها بازی کنید، زیرا زمانی است که اکثر بازیکنان تفننی مشغول بازی هستند. این قبیل بازیکنان هفته کاری خود را به پایان رسانده‌اند و می‌خواهند روی لپ‌تاپ یا موبایل خود کمی ‌پوکر بازی کنند.

برعکس، روزهای هفته معمولاً مملو از بازیکنان حرفه‌ای است. مطمئناً این قبیل بازیکنان آخر هفته‌ها را هم بازی می‌کنند، اما معمولاً روی میزهای سطح بالاتر یافت می‌شوند و تشخیص آنها بسیار آسان است.

خلاصه

این مقاله برای بازیکنان پوکر متوسط ​​یا اندکی بالاتر است​​. اگر مبتدی هستید، باید ابتدا به بازی‌های فری ‌رول و کم ریسک پایبند باشید و اگر حرفه‌ای هستید از قبل این نکات را می‌دانید. اگر تازه کارها را جدا کرده و در سایت‌های پوکر دارای مزیت بازی کنید و زمانی را به بازی کردن در آخر هفته‌ها اختصاص دهید باید یک بازیکن برنده باشید. به طور طبیعی باید محکم بازی کنید و با سرمایه خود عاقلانه رفتار کنید، اما کلید برنده شدن، بازی با حریفان ضعیف‌تر است، به همین سادگی.

منبع: gamerlimi

bomb 5 پیروزی در پوکر
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

پوزیشن در بازی پوکر

آموزش پوکر | بررسی 4 پوزیشن مختلف در بازی پوکر و تاثیرات آن

در بازی پوکر هزاران مطلب و راهکار وجود دارد که شاید تا به حال شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *