صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۲ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۲ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال و تنیس در چند دیدار برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (فولام – آرسنال)

فوتبال - لیگ برتر انگلیس (فولام - آرسنال)

در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶:۰۰ دو تیم فولام و آرسنال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم کریون کاتج برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. فولام به تازگی راهی لیگ برتر شده است. در سوی مقابل آرسنال از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. برای فولام در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای آرسنال اما چمبرز، مارتینلی، ماری و موستافی حضور ندارند. قضاوت این دیدار به عهده کریس کاوانگ می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۶ برد سهم آرسنال، ۱ برد سهم فولام و ۱ بازی هم مساوی شده است.
آرسنال در ۵ بازی قبلی خود مقابل فولام پیروز شده است.
آرسنال در ۴ بازی قبلی خود مقابل فولام حداقل ۲ گل زده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی:
فولام ۰-۳ آرسنال

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (لیورپول – لیدزیونایتد)

فوتبال - لیگ برتر انگلیس (لیورپول - لیدزیونایتد)

در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۰۰ دو تیم لیورپول و لیدزیونایتد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم آنفیلد برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. لیدزیونایتد به تازگی راهی لیگ برتر شده است. در سوی مقابل لیورپول از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای لیدزیونایتد در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای لیورپول نیز چمبرلین مصدوم است و هندرسون شاید به بازی نرسد. قضاوت این دیدار به عهده مایکل اولیور می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۶ برد سهم لیورپول، ۲ برد سهم لیدز و ۲ بازی هم مساوی شده است.
لیورپول در ۲۵ بازی از ۲۶ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر پیروز شده است.
لیورپول در ۲۴ بازی از ۲۶ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل زده است.
لیورپول در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خود مقابل لیدز یونایتد پیروز شده است.
در ۳ بازی قبلی لیورپول در لیگ برتر بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
لیورپول در ۳ بازی قبلی خانگی خود مقابل لیدز یونایتد حداقل ۲ گل زده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی:
لیورپول ۲-۱ لیدرزیونایتد

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (وستهام – نیوکاسل)

فوتبال - لیگ برتر انگلیس (وستهام - نیوکاسل) 

در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم وستهام و نیوکاسل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم London Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. وستهام از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۲ برد و ۱ باخت و ۲ تساوی شده است. در سوی مقابل نیوکاسل ۰ پیروزی و ۱ تساوی و ۴ باخت در کارنامه خود دارد. برای وستهام در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای نیوکاسل نیز دوبراکا و گیل مصدوم هستند و فابیان شار شاید به بازی نرسد. قضاوت این دیدار به عهده استوارت اتول می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۶ برد سهم نیوکاسل، ۳ برد سهم وستهام و ۱ بازی هم مساوی شده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی:
وستهم ۱-۲ نیوکاسل

فوتبال – جام حذفی آلمان (نورنبرگ – لایپزیگ)

فوتبال - جام حذفی آلمان (نورنبرگ - لایپزیگ) 

در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۰۰ دو تیم نورنبرگ و لایپزیگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام حدفی آلمان و در استادیوم Max-Morlock-Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. نورنبرگ از ۲ بازی اخر خود در این تورنومنت موفق به کسب ۱ برد و ۰ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل لایپزیگ در ۳ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۰ باخت را در کارنامه خود دارد.

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *