صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۶ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۶ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ فرانسه (پاری سن ژرمن – متز)

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم پاری سن ژرمن و متز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پاری سن ژرمن از ۵ بازی اخر خود در لیگ  موفق به کسب ۲ برد و ۲ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل متز ۲ پیروزی و ۰ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر پاری سن ژرمن از ۲ بازی ۰ امتیاز بدست آورده است و متز نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۰ امتیاز شده است. برای پاریس در این دیدار نیمار و پاردس و کورزوا محروم هستند و برای متز اندورا و کاندوبیم مصدوم هستند.
پاری سن ژرمن در ۹ بازی قبلی خود مقابل متز پیروز شده است.
پاری سن ژرمن در ۸ بازی از ۱۰ بازی قبلی خانگی خود مقابل متز موفق به کلین شیت شده است.
در ۱۱ بازی از ۱۳ بازی قبلی خارج از خانه متز در لیگ ۱ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
پاری سن ژرمن در ۹ بازی قبلی خود مقابل متز حداقل ۲ گل زده است.
پاری سن ژرمن در ۷ بازی از ۹ بازی قبلی خود مقابل متز در هر دو نیمه پیروز شده است.
در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خانگی پاری سن ژرمن مقابل متز بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
فوتبال - لیگ فرانسه (پاری سن ژرمن - متز)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (ایپسویچ تاون – فولام)

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم ایپسویچ تاون و فولام به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه و در ورزشگاه Portman Road Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ایپسویچ تاون از ۲ بازی اخر خود در جام اتحادیه موفق به کسب ۱ برد و ۱ باخت شده است. در سوی مقابل فولام آخرین بازی خود در این تورنومنت را باخته است. برای تیم میزبان در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای فولام اما شاید ژان سری به مسابقه نرسد.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (ایپسویچ تاون - فولام)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (ساوتهمپتون – برنتفورد)

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم ساوتهمپتون و برنتفورد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه و در ورزشگاه St. Mary’s Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ساوتهمپتون از ۳ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۲ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل برنتفورد ۲ تساوی در کارنامه خود دارد. برای تیم میزبان در این دیدار آرمسترانگ بازی نمی کند و برای برنتفورد اما همه بازیکنان در دسترس هستند.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (ساوتهمپتون - برنتفورد)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (اورتون – سالفورد سیتی)

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۴۵ دو تیم اورتون و سالفورد سیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه و در ورزشگاه  گودیسون پارک برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. اورتون از ۴ بازی اخر خود در اتحادیه موفق به کسب ۳ برد و ۰ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل سالفورد سیتی از ۲ بازی آخر خود ۰ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای تافی ها در این دیدار هولگیت، جنک تسون و گبامن مصدوم هستند و سالفورد اما با تمامی بازیکنان راهی میدان می شود.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (اورتون - سالفورد سیتی)

فوتبال – پلی آف لیگ قهرمانان اروپا (اومونیا – ستاره سرخ بلگراد)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم اومونیا و ستاره سرخ بلگراد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه GSP Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. اومونیا از ۲ بازی آخر خود در لیگ قهرمانان ۲ برد داشته است. در سوی مقابل بلگراد از ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۰ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. این دو تیم تابحال ۲ بار با هم بازی کرده اند که حاصل این دو بازی ۲ تساوی بوده است.

فوتبال - پلی آف لیگ قهرمانان اروپا (اومونیا - ستاره سرخ بلگراد)

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز رم ایتالیا – (پابلو کارنیو – رافائل نادال)

در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۳۰ پابلو کارنیو و رافائل نادال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب رقابت های دور اول مسترز رم برگزار خواهد شد. این دو شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. رافائل نادال در حالی راهی این مسابقه می شود که رتبه ۲ برترین های تنیس دنیاست و در سوی مقابل پابلو کارنیو در رتبه ۱۸ رنکینگ قرار دارد. رافا نادال که در زمین های خاکی همیشه حرف اول را زده است با سابقه ۵ قهرمانی در این رقابت ها بدون شک شانس نخست قهرمانی است.

تنیس - ای‌تی‌پی مسترز رم ایتالیا - (پابلو کارنیو - رافائل نادال)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *