صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۴ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۴ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (شفیلد یونایتد – ولورهمپتون)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم شفیلد یونایتد و ولورهمپتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم Bramall Lane برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شفیلد یونایتد از ۵ بای آخر خود در لیگ موفق به کسب ۲ برد و ۳ باخت شده است. در سوی مقابل ولورهمپتون از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۲ پیروزی و ۱ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. برای شفیلد یونایتد در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای ولورهمپتون اما کاسترو و ترائوره حضور ندارند. قضاوت این دیدار به عهده مایک دین می باشد. در ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند ۲ برد سهم شفیلد یونایتد و ۲ بازی هم مساوی و ۴ برد هم برای ولورهمپتون ثبت شده است.
در ۹ بازی از ۱۰ بازی قبلی ولورهمپتون در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی شفیلد یونایتد مقابل ولورهمپتون کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
شفیلد یونایتد در ۳ بازی قبلی خود در لیگ برتر شکست خورده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی: شفیلد یونایتد ۱-۱ ولورهمپتون

فوتبال - لیگ برتر انگلیس (شفیلد یونایتد - ولورهمپتون)

فوتبال – لیگ برتر انگلیس (برایتون – چلسی)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۴۵ دو تیم برایتون و چلسی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در استادیوم Amex Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. برایتون از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی داشته است. در سوی مقابل چلسی هم از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. برای برایتون در این دیدار همه حاضر هستند و برای چلسی اما کواچیچ و زیاش و سیلوا غایب هستند. قضاوت این دیدار به عهده کریگ پائوسون می باشد.
در ۷ بازی قبلی خارج از خانه چلسی در لیگ برتر بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
چلسی در ۱۰ بازی از ۱۲ بازی قبلی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل زده است.
چلسی در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل خورده است.
در ۳ بازی قبلی برایتون مقابل چلسی کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
چلسی در ۷ بازی قبلی خود مقابل برایتون شکست نخورده است.

پیش بینی نتیجه احتمالی بازی: برایتون ۱ – ۲ چلسی

فوتبال - لیگ برتر انگلیس (برایتون - چلسی)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الوحده – استقلال)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم الوحده و استقلال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الوحده از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل استقلال ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر الوحده از ۲ بازی ۴ امتیاز بدست آورده است و استقلال نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الوحده - استقلال)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الاهلی – الشرطه)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم الاهلی و الشرطه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الاهلی از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الشرطه هم ۰ پیروزی و ۴ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر الاهلی از ۲ بازی ۴ امتیاز بدست آورده است و الشرطه نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الاهلی - الشرطه)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (شباب الاهلی – شهر خودرو)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم شباب الاهلی و شهر خودرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شباب الاهلی از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۰ برد و ۲ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل شهر خودرو هم ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر شباب الاهلی از ۲ بازی ۰ امتیاز بدست آورده است و شهر خودرو هم از این تعداد بازی موفق به کسب امتیازی نشده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (شباب الاهلی - شهر خودرو)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الهلال – پاختاکور)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم الهلال و پاختاکور به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الهلال از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۴ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل پاختاکور هم ۳ پیروزی و ۰ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر الهلال از ۲ بازی ۶ امتیاز بدست آورده است و پاختاکور هم از این تعداد بازی موفق به کسب ۶ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الهلال - پاختاکور)

فوتبال – لیگ روسیه (زنیت سن پترزبورگ – آرسنال تولا)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۰۰ دو تیم زنیت سن پترزبورگ و آرسنال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ روسیه و در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. زنیت سن پترزبورگ از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل آرسنال از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. برای زنیت سن پترزبورگ در این دیدار دریوسی بازی نمی کند و برای آرسنال تولا نیز لوتسنکو غایب است.
زنیت سن پترزبورگ در ۲۴ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر شکست نخورده است.
در ۶ بازی قبلی خانگی زنیت سن پترزبورگ در لیگ برتر بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
زنیت سن پترزبورگ در ۶ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل زده است.

فوتبال - لیگ روسیه (زنیت سن پترزبورگ - آرسنال تولا)

فوتبال – جام حذفی آلمان (دوبسبورگ – دورتموند)

در روز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم دوبسبورگ و دورتموند به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام حذفی آلمان برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. دوبسبورگ از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل دورتموند هم ۲ پیروزی و ۲ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. از ۱۰ بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند سهم دوبسبورگ ۲ برد و سهم دورتموند ۴ برد و ۴ بازی هم مساوی شده است.

فوتبال - جام حذفی آلمان (دوبسبورگ - دورتموند)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *